ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

Тема у розділі 'обговорення', створена користувачем Яковлев В.А., 9 січ 2017.

reloader
 1. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Статут УТМР
  5.4.1. Загальні збори первинної організації (клубу) УТМР мають такі повноваження:
  б) розглядають і затверджують плани роботи первинної організації (клубу) УТМР, заслуховують звіти ради та ревізійної комісії (ревізора) і приймають рішення з питань їх діяльності".

  Хотя члены президиума решили, что рада не очень нужна для первичек, но ЭТО в Статуте осталось. Посему когда составляли Положение о первичках, фраза о радах там выплыла.

  В принципе, все в руках Общества: можно и раду в Статут полностью вернуть, и остатки раду удалить как из Положення , так и Статута.
  На все была бы воля народа и умение ею пользоваться.
   
 2. Safari
 3. Старшина27

  Старшина27 Новачок

  Воля народа а решение президиума!?!?
  Но это же Документ мне кажется нужно если убирать то под чистую, а не делать юридических противоречий и непоняток, не стоит уподоблятся нашим главным "законоспотворцам "
   
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Интересно, а кто президиум-раду-голову-делегатов на конференцию (съезде) выбирал?!. Чай не народ?..
  И потом: даже в законах, которые принимают после экспертной оценки специального юруправления аппарата Верховной Рады Украины и проверки литредакторов, бывают и опечатки, и ошибки, и потом законы и совершенствуют, и вносят изменения и дополнения, и меняют. А ведь эти законодатели, юристы и редакторы только этим и занимаются!
  Вы просто этим не занимались, а ругать всегда проще и приятнее. Но лучше от такой "критики" быть не может
   
  Останнє редагування: 12 лют 2017
 5. Старшина27

  Старшина27 Новачок

  Я так понял коректировать нов. Положення никто не будет?
   
 6. XAHTEP

  XAHTEP Новачок

  Ув.Яковлев В.А разъясните в нижеупомянутом положении последний пункт
  ПОЛОЖЕННЯ


  про обрання до органів управління і контрольних органів

  Українського товариства мисливців і рибалок

  (Із доповненням, внесеним згідно з постановою Всеукраїнської ради УТМР від 21.12.2016 № 19-3)
  3.2. До кандидатів на посади в органах управління та контрольних органах Товариства пред’являються такі загальнообов’язкові вимоги:

  - не бути виключеними з членів УТМР;

  - не бути прийнятими в члени УТМР після виключення з Товариства за браконьєрство та дії, які завдали Товариству чи його членам матеріальної або моральної шкоди;

  - відсутність застосованих до претендента заходів громадського впливу на час проведення виборів.
   
 7. Hunter1991

  Hunter1991 Новачок

  Доброго дня. Коли можна буде побачити інформацію ( дати) початку сезону полювання 2017/2018 рр. В інтернеті вже є інформація по Львівській обл., Вінницькій обл. . Чому даних не має тут на форумі УТМР ? Просимо надати інофрмацію розгорнуту по всій Україні. Хоча б по областям по яким є підписаний наказ! І постіпово добавляйте всі інші. Взагалі ніякої інформації не має від УТМРу , тільки як завжди роздруківки будуть при вході до УТМРу ( в будь якій області) , враховуючи сучаснні технології це недопустимо.
  Дякую за розуміння!
   
 8. NORD_10

  NORD_10 ветеран форуму надійна команда

  почни з голови первинки - запитай його. бо саме зараз ви разом з ним маєте перевертати сіно та в"язати віники на зиму, то чому би не перекинутись парою слів про відкриття. далі - голова президії райУТМР. по моїй області наказ знаходиться на обговоренні, щоб районні керівники могли внести доповнення чи корективи залежно від умов району, тому вважаю це доцільніше ніж зверху прийняти наказ, а на місцях як хочете так і розй..тесь
  і не треба так репетувати. нервові клітини не відновлюються!!!:D:D:D
   
 9. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Мужики, какие ко мне проблемы? Я виноват лишь тем, что тут выслушиваю от вас что попало и стараюсь ответить!
  Кстати, принимают решения выбранные вами люди, начиная с первички и заканчивая делегатами конференций и съездов. Все эти люди - из вас!
  И что тут объяснять? Мне лично не понятно, что вам непонятно...
   
 10. Hunter1991

  Hunter1991 Новачок

  Я не маю займатися в'язанням віників і підготовкою угіддь. Цим має займатися єгерська служба на чолі з головою УТМРу . Звикли, що кошти плати і ще в угіддях маємо самостійно наводити порядки. Чому я маю платити кошти і ще їздити витрачати час на дані речі? А коли мені працювати на своїй роботі ,якщо я маю працювати ще за когось і платити йому кошти? До голови УТМРу я дзвонив , ясності він ніякої не надав. Сезон полювання на носі, а ще ніхто нічого не знає.
   
 11. Hunter1991

  Hunter1991 Новачок

  Ніхто проблем ніяких не робить, просто прохання оперативніше розповсюджувати інформацію про дату відкриття. Вже є декілкьа областей, де офіційно є наказ. Чому на форумі його не має?Чим нам можна Вам допомогти , щоб дана інфомрація була тут також? Це дуже потужний ресур серед мисливців. Вважаю, що тут має бути інформація майже як перше джерело! Надіюся на розуміння в даном упитані. Дякую наперед!
  Сформувтаи скан-копію не так і важко, та опублікувати.
   
  север подобається це.
 12. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

  Пане Hunter1991, справа в тім що форум не є офіційним ЗМІ УТМРу, а пан Яковлєв не є офіційним представником УТМРу на форумі, а як і кожен з нас, висловлює тільки свою особисту думку.
   
 13. Hunter1991

  Hunter1991 Новачок

  тоді питання взагалі знято ! Жаль, що не має інформативної площадки в УТМРі. Якщо не помиляюся, то попав я на даний форму саме через основний сайт УТМРу ( який нажаль не працює як потрібно) . Тому була надія, що дана платформа є офіційним джерелом УТМРу.
   
  север подобається це.
 14. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Не знаю где нужно запостить. Если не туда, то прошу перенести.

  Держлісагентство: Сума відшкодування збитків за браконьєрство збільшена в чотири рази  Підготовлений Державним агентством лісових ресурсів України спільний наказ Мінагрополітики та Мінприроди «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України)» пройшов державну реєстрацію в Мін’юсті.

  Такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшуються в 4 рази по всіх видах тварин. Такий розрахунок пояснюється тим, що браконьєр має сплатити не лише штраф, а й компенсувати кошти, які необхідно вкласти користувачу мисливських угідь на відтворення знищених браконьєром тварин.

  Наприклад, розмір стягнення за незаконне добування або знищення лося збільшено до 80 тис. грн (було 20 тис. грн), оленя європейського – до 60 тис. грн (було 15 тис. грн), оленя плямистого – до 50 тис. грн, лані – до 40 тис. грн (було 10 тис. грн), козулі та муфлона – до 32 тис. грн (було 8 тис. грн).

  Також збільшено суми відшкодування за незаконне добування або знищення хутрових і птахів. Зокрема, за бобра – 10 тис. грн (було 2600 грн); зайця-русака – 8 тис. грн (було 500 грн); бабака, куницю – 6 тис. грн (було 1500 грн); лебедя – 4 тис. грн (було 1 тис. грн); галагазів, гусей, кекликів, куріпок сірих, фазанів – 2 тис. грн (було 500 грн).

  Окрім того, збільшено у 5-10 разів такси за знищення чи пошкодження гнізд, нір, бобрових загат, інших жител тварин.

  Нові збільшені такси почнуть діяти з дня опублікування наказу в Офіційному віснику Мін’юста, яке заплановане на 25 липня 2017 року.

  Зазначимо, що крім відшкодування збитків за браконьєрство передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

  Офіційний сайт: http://dklg.kmu.gov.ua Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/forestUKR
   
 15. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Не сумму штрафов надо поднимать - это не поможет, а :
  1) лишать права охоты минимум на 5 лет
  2) повторно проводить всю процедуру принятия в охотники
  3) конфисковывать, безоговорочно, оружие в пользу государства
  4) конфисковывать, безоговорочно, транспортные и технические средства в пользу государства
  5) выполнять одномоментно все 4 пункта сразу + штраф
   
  Михал Михалыч, cagor та 1gena73 подобається це.
 16. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Почему так жестко? Потому, что с нынешним уровнем браконьерства, коррупции и технического прогресса в Украине очень скоро не будет на кого охотиться! Это же касается и рыбы.
   
  Михал Михалыч подобається це.
 17. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  :) Согласен. Свои замечания написал выше - "под прицелом" на новые штрафы именно самый низший слой рядовых охотников (заяц - 8000 грн). В то же время не совсем понимаю почему на ЛИЦЕНЗИОННОГО байбака штраф меньше чем на зайца. Ответ очевиден - запугать именно рядового несостоятельного охотника. Или мы (я :D) домуя такой умный, что читаю "между строк"?
   
  veriovo4ka89@, kef та север подобається це.
 18. север

  север ветеран форуму надійна команда

  И снова пойдут споры около норм отстрела на одного охотника в один день охоты, если он охотиться в коллективе... Лазейка в законодательстве для проверяющих, работающих на "штрафы".
   
 19. kef

  kef Снайпер

  Штрафи ,конфіскація .,то все добре.,але все це знову ляже на плечі рядових мисливців в якості показника для контролюючої служби.Хтось не встиг записати трофей ,різні причини ,(погодні,загубив ручку ....) ,хтось допоміг для товариша з трофеєм і несе два зайці ,чи лишню качку.....Хіба такого не може бути.Особливо коли в колективі декілька мисливців,і хтось не має трофею....Не такі велики статки у людей щоб стягувати штрафи.Можна і в 100 тисяч зайця оцінити,тільки чим платити.Про браків говорити нічого не буду,та каста не бідна ,щоб гасати по угіддях спалюючи десятки літрів пального і "добивати" власне авто .
   
 20. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Так в том и дело, что большинство протоколов - это не записанный выход в "матроску". А фарщики, петельщики, а тем более истребители лосей - таких протоколов сколько? Сколько из них дошло до суда и сколько взыскано штрафов?
   
 21. Mykola STARyy

  Mykola STARyy Снайпер

  І що, судді, прокурори, депутати і чиновники, не кажу вже про ментів будуть платити штрафи, перестануть полювати в ПЗФ, порозвалюють маєтки в водоохоронних зонах?
  Справа в тому, що ця нЕпотріб формує бачення "успішного громадянина" і кожен бичара і боїться порушувати, і разом з тим хоче показати свою причетність до "еліти".
   

Поділитися цією сторінкою