Вязка собаки роз'ясніть...

Andr1k86

Новачок
Доброго дня! Розясніть на "хлопський розум" а то вже втомився читати положення.... Почну з далека... Купив я вижлицю ЕГ, клеймована довідка про походження вона підросла оформив в УТМР її паспорт, тепер постає питання... Як її злучити, щоб видали документи "щенячки" її цуцикам? Дякую. Прошу роз'яснити на практиці як воно, а не по літературі... Заздалегідь вдячний!
 

Andr1k86

Новачок
Собака молода 1.6 року саме почала працювати, вот і цікавлюся які мої дії мають бути в подальшому...
 

собаколюб

Слідопит
Ви самі відповіли на своє питання - собака молода!!!
Які цуцики?!
Ви ж наче не бізнесмен...
А тепер на хлопський розум!
Добиваєтеся стабільної роботи в угіддях! Їдете на випробування. Заробляєте диплом! Їдете на виставку...і якщо експерт каже що немає вад, то починаєте шукати кобеля, який має робочі документи, відмінний екстер'єр і підходить по генетиці... Їдете в гості на в'язку. Оформляється акт на в'язку, потім огляд мету клеймування і маєте щенячки на цуциків (якраз цуцикам десь 1,5 міс)
Може бути спочатку виставка, а потім польові випробування...але основне, вона у вас ще маленька для цуциків...
 

Andr1k86

Новачок
Ви самі відповіли на своє питання - собака молода!!!
Які цуцики?!
Ви ж наче не бізнесмен...
А тепер на хлопський розум!
Добиваєтеся стабільної роботи в угіддях! Їдете на випробування. Заробляєте диплом! Їдете на виставку...і якщо експерт каже що немає вад, то починаєте шукати кобеля, який має робочі документи, відмінний екстер'єр і підходить по генетиці... Їдете в гості на в'язку. Оформляється акт на в'язку, потім огляд мету клеймування і маєте щенячки на цуциків (якраз цуцикам десь 1,5 міс)
Може бути спочатку виставка, а потім польові випробування...але основне, вона у вас ще маленька для цуциків...
Так я й не збираюся ще цього року її вязати, буду бачити як покаже себе на наступний рік на полюванні, нам ще з нею працювати і працювати... А за виставки я ж не знав... А на виставку можна лише в свою область чи й сусідні їхати? Дякую.
 

собаколюб

Слідопит
О, то ви майже мій сусід... На виставку ви можете їхати хоч куди...
Знову перечитала перший пост - оскільки ви ще в'язати не будете, то їдьте весною на Дунаївці (там змагання гончаків на кубок Букатевича). А ні, то обов'язково цього року виставка з подальшою заміною "довідки про походження" на доросле свідоцтво
 

Andr1k86

Новачок
О, то ви майже мій сусід... На виставку ви можете їхати хоч куди...
Знову перечитала перший пост - оскільки ви ще в'язати не будете, то їдьте весною на Дунаївці (там змагання гончаків на кубок Букатевича). Так майже земляки) А ні, то обов'язково цього року виставка з подальшою заміною "довідки про походження" на доросле свідоцтво
А в Дунаїцях коли буде точніше? Я довідку про походженнч обміняв на Паспорт на собаку мисливської породи ФМСУ. Як їхати на виставку паспорта досить буде?
 

собаколюб

Слідопит
Щенячку міняють лише на свідоцтво... Паспорт то за окрему плату.
В кого робили паспорт?
 

Hanter93

Мисливець
На виставку їдьте будь коли...а от на випробування чи змагання- коли буде стабільна робота по лису/зайцю понад 1 год часу. Бо інакше диплом не заробить.
 

Altay1972

Снайпер
А в Дунаїцях коли буде точніше? Я довідку про походженнч обміняв на Паспорт на собаку мисливської породи ФМСУ.
Там где меняли справку на паспорт, я так понимаю обл секция ФМСУ, там этот специалист знает все... календарь испытаний, календарь соревнований, календарь выставок и т.д....поскольку заимели охот собаку Вам теперь с этим человеком дружить и общаться, в том числе и по подбору жениха для Вашей девочки...
 

Andr1k86

Новачок
Там где меняли справку на паспорт, я так понимаю обл секция ФМСУ, там этот специалист знает все... календарь испытаний, календарь соревнований, календарь выставок и т.д....поскольку заимели охот собаку Вам теперь с этим человеком дружить и общаться, в том числе и по подбору жениха для Вашей девочки...
Я так вже зрозумів....
 
Зверху