Выбор патрона 22wmr

huntumy

Зброяр
Интересует, какой патрон теоретически должен подойти к стволу с твистом 1:16. Так же интересны возможности на охоте и не только до 100м.
Огромная просьба о 22lr и 17hmr не в этой теме.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Интересует, какой патрон теоретически должен подойти к стволу с твистом 1:16. Так же интересны возможности на охоте и не только до 100м.
Огромная просьба о 22lr и 17hmr не в этой теме.
там кулі всі важать 2,6 г. тому стріляю Ремінгтон та СельерБеллот напівоболонковою. Рем точніші. карабін Севедж 93
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В мене в знайомого "Север", хз який там твіст, але найбільше йому подобаються чи найкраще летять ремінгтонівські. Не знаю конкретно тип патронів, якісь мисливські оболочені з експансивною пустотою. Метрів до 150 лисицю виходить доволі успішно.

Напевно такі
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В мене в знайомого "Север", хз який там твіст, але найбільше йому подобаються чи найкраще летять ремінгтонівські. Не знаю конкретно тип патронів, якісь мисливські оболочені з експансивною пустотою. Метрів до 150 лисицю виходить доволі успішно.

Напевно такі
точно такі як у мене. купив по випадку 250 шт по 10 грн
 

huntumy

Зброяр
В мене в знайомого "Север", хз який там твіст, але найбільше йому подобаються чи найкраще летять ремінгтонівські. Не знаю конкретно тип патронів, якісь мисливські оболочені з експансивною пустотою. Метрів до 150 лисицю виходить доволі успішно.

Напевно такі
Сразу ложится?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да, если по месту, очень действенные.
 
Зверху