Все по 32калібру

Areess

Снайпер
Цікавить досвід тих хто має 32к. Рецепти, дробові заряди , пульові. Та все що стосується цього калібру
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Поищу в закромах, кой-какие прибамбасы по 32 калибру, кажется есть. Если кому интересно.
 

Аникей

Мисливець
Починав полювати саме із 32 калібром ,а саме тоз-32 (фроловка). Споряджав у латунну гільзу під центробій. Порох брав сокол 0.8- 0.9 грама , далі прокладка саморобна , потім на мілкі частини порваний туалетний папір, далі прокладка і на неї 15 грам шроту. На качку в основному використовував дріб 8-ку і рідко 5-ку. До 35-ти мертів 8-ка качку брала спокійно. Добував зайців,качок,голубів,лисів. На даний час маю іжк-1 32 калібру і споряджаю так само. Пробував повстяні клейхухи використовувати ,але мені несподобалось. Використовую переважно мілкіші номера шроту кяі можна застосувати для певного виду дичини. Так вицілювати треба ретельніше ,це не з 12-го стріляти " в ту сторону". Приловчившись 32 калібр нічим не поступається по добутливості за їнші калібри. Із куль використовую діболо саморобну які зверху в гільзі заливаю парафіном,проте на копитних з 32 не полював.Кулі використовую для домашнього користувавння ( поросяті в лоб трохи іище очей), і підранка не було жодного. Пхати заряди більше вказаних для себе не бачу сенсу, я і у 28 більше 20 грам не сиплю. Полювати із 32 калібром можна і треба якщо цього хочеться у нас же полювання спортивне . Зато який кайф добути дичину одним пострілом із дрібного калібру.
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
У меня бельгийская 2ств. курковка, но с клеймами испытаний бездымным порохом. Я пожертвовал аутентичностью и развернул патронники под пластиковую гильзу. Правда заодно убрал незначительные раковины в патронниках)
Дробовой заряд: 18г дроби, 1г пороха "Сокол"
Пуля: "Спутник" (шар) и самоделная "вятка", хотя неплохо летят "маеры" и "люмены" (вес от 7.5г до 14г), порох для всех 1.1 "Сокол"
Картечь: просто на пробу делал заряд из 3х картечин (столбик обмотан плотной бумагой с пересыпкой крахмалом), пороха 1г.
Изготовил пыжерубки (хотя они наверное есть в продаже) ударную и под дрель. Дальше все как в 12 и др. калибрах. Гильза закручена (закатана). Закрутки под 32й есть в продаже, если поискать. В инете также попадаются пластиковые контейнеры под 32й, которые я в свое время и приобрел в достаточном количестве. Правда использую их только под дробовой.
 
Останнє редагування:

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Ценности практического применения на охоте, как по мне, особо не представляет. Для себя нахожу исключительно эстетическое удовольствие к примеру в охоте на перепела и голубя. Утку стрелял дробью 5ркой, но думаю что калибр даже для такой птицы маловат.

Относительно охоты на копытных, то для косули очень не плохо (хотя было только 2 раза и использовал лишь для "повыделываться" перед коллективом), на копытных я охочусь с нарезным)
 

sepi

Новачок
Фроловка 32к, латунні гільзи. Куля БРЕНЕКЕоїд з прикрученим обтюратором (по іншому не літає). Капсуль центробой. Порох А0 0,5гр. (більше - дує гільзу) без прокладок і пижів , куля в зборі прямо на порох. Швид. стабільна 340м/с. Кучність на 50м. , (фото) , в верхньому отворі 3 кулі. Стрільба лежачи з відкритих прицільних. Все на фото.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Areess

Снайпер
Фроловка 32к, латунні гільзи. Куля БРЕНЕКЕоїд з прикрученим обтюратором (по іншому не літає). Капсуль центробой. Порох А0 0,5гр. (більше - дує гільзу) без прокладок і пижів , куля в зборі прямо на порох. Швид. стабільна 340м/с. Кучність на 50м. , (фото) , в верхньому отворі 3 кулі. Стрільба лежачи з відкритих прицільних. Все на фото.
Фроловка має дульне звуження?
 

Areess

Снайпер
Хочу придбати собі іж-18 , иж-17 або иж-к в 32к, та щоб в хорошому стані. Пошуки тянуться вже два роки)
 
Искал довольно долго. Пересмотрел не одно...В итоге купил в отличном состоянии иж 18 в 32 калибре. Охотился на голубя, перепела. Как по мне очень не удобно охотиться с ружьем без прицельной планки....Продал со всем гамузом (больше 100 латунных гильз, пыжи, прокладки, патронташ итд) за приличные деньги одному очень известному доктору в Киев. И не жалею....
 

иж 18

Слідопит
Искал довольно долго. Пересмотрел не одно...В итоге купил в отличном состоянии иж 18 в 32 калибре. Охотился на голубя, перепела. Как по мне очень не удобно охотиться с ружьем без прицельной планки....Продал со всем гамузом (больше 100 латунных гильз, пыжи, прокладки, патронташ итд) за приличные деньги одному очень известному доктору в Киев. И не жалею....
Так это так игрушка для взрослых дядек, и не как основное ружьё, есть и у меня в планах прикупить такое ружьё. У знакомого есть 32к, охотился на лысух в засаде когда они выходят из камыша, очень результативно, тихий выстрел а удовольствия море.
 
Зверху