Воронню, хромую, виготовляю приклади

Майстер повине вдосконалюватись та на помилках вчитись слушне у вас зауваження. коли власник прдає шушниццю яку сам доввів її до стану металолому при цьому нічого не пояснює шкода що в мене не має первинних фото працювали молотком і сваркою і зовні раковини були начебто масла у власника не було аби хоть раз в рік почистити в кінці сезону. доречі у рушниці в якій був шат в замках горизонтальний та боковий після хорошого вороніння важко закрити і за пять років він не появився а ви кажете що там щось зїло треба просто якісним ржавим лаком користуватись а не бовтанкою без конкретного вмісту РН дякую за поради
Забув про головне шановні мисливці не ставайте на граблі і не вороніть різними клеверами тому що це до першого дощу і це реально зїдає метал і відпаюються прицільні планки і стволи дякую
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Важко пояснити Конкретно вам про те які мають бути приклади, бо бачите їх саме як художник. Хоча підказку дам.
Якщо глянете який має вигляд приклад коли він є в оригіналі а ще як заміряєте антропологічні дані клієнта то обов’язково все у вас вийде!
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Забув про головне шановні мисливці не ставайте на граблі і не вороніть різними клеверами тому що це до першого дощу і це реально зїдає метал і відпаюються прицільні планки і стволи дякую
від клевера планки не відстають
 
Важко пояснити Конкретно вам про те які мають бути приклади, бо бачите їх саме як художник. Хоча підказку дам.
Якщо глянете який має вигляд приклад коли він є в оригіналі а ще як заміряєте антропологічні дані клієнта то обов’язково все у вас вийде!
Скажу відверто якби мене будь хто попросив намалювати приклад не намалюю а зробити зроблю роботу по дереву почав ще три роки не має удачі
 
Переглянути вкладення 567773

Не удержался, спрошу: это для чего такая загогулина в переходе? Она несет какую то функциональную нагрузку, или это новый современный дизайн, как будет держать боковую нагрузку при толчке или падении - крепче чем классика?
Щока на прикладі це атрибут красоти а не зручності
 

ПэГэСник

Мисливець
:D:D:)
Шановний Василь, є невід'ємні канони творіння з мисливською зброєю( колись зрозумієте)...
Але це не заперечує ваше бачення, та забаганки замовника.
Творіть далі)
 
якщо взяти іж 27 заводський приклад і зважити його то різниця в вазі між моїм 100 120 грам що до цього виступу . рукоятку меншою зробити не можливо .а тепер проведіть лінії в задній частині рукоятки і нижньої частини прикладу і де вони перетнуться і на що це буде похоже на прикладі окрім цієї зони для зменшення ваги не має я таких прикладів зробив чимало всі зодоволенні і нікому не заважає
 

Altay1972

Снайпер
на прикладі окрім цієї зони для зменшення ваги не має
Дело в том, что иногда приходится приклад еще утяжелять для правильного баланса... а в вашем случае место где вы изголяетесь с выборкой, в целях уменьшения веса, выбрано не верно, ввиду ослабления изделия в целом... грубо говоря: родной ижевский приклад при падении возможно треснет от колодки вдоль (если плохо затянут или падение крепкое), что в последствии лечится... а ваше изделие при сходной нагрузке просто лопнет пополам, как раз четко по линии за пистолетной рукоятью, где вы ослабили свое изделие в борьбе с весом, следствием перелома явится уничтожение изделия путем сожжения в приспособлении типа "буржуйка"....
 

Altay1972

Снайпер
А они (итальяшки), оказывается лохи... они же на своей Беретте не додумались как выкроить заветные 80-100 грамм веса, так толстые приклады и мастырят... хотя вроде тоже все довольны и никто не жаловался...

IMG_6631-1.jpg
 
Дело в том, что иногда приходится приклад еще утяжелять для правильного баланса... а в вашем случае место где вы изголяетесь с выборкой, в целях уменьшения веса, выбрано не верно, ввиду ослабления изделия в целом... грубо говоря: родной ижевский приклад при падении возможно треснет от колодки вдоль (если плохо затянут или падение крепкое), что в последствии лечится... а ваше изделие при сходной нагрузке просто лопнет пополам, как раз четко по линии за пистолетной рукоятью, где вы ослабили свое изделие в борьбе с весом, следствием перелома явится уничтожение изделия путем сожжения в приспособлении типа "буржуйка"....
Доброго всім здоровя звертаюсь до всіх мисливців сфотографуйте переломаний приклад пополам і опублікуйте скільки зробив ще не бачив. рушниця з балансом з10 пострілів 7 промах моє творіння без балансу з 10 пострілів одін два промахи 8 в ціль але приклад зроблений під мисливця зробіть експеремент якщо для здобуття балансу добавте вагу в зоні рукоятки варант номер два відкрутіть затильника зробіть отвір і втавте відповідний кусочок свинцю вага буде різнитися не один до двох а в декілька разів поясніть мені чому у майже всіх італянців в прикладі пустота і вигляд весла
 
А они (итальяшки), оказывается лохи... они же на своей Беретте не додумались как выкроить заветные 80-100 грамм веса, так толстые приклады и мастырят... хотя вроде тоже все довольны и никто не жаловался...

Переглянути вкладення 568245
вони не лохи і ручною роботою та не пахне а копірувальний станок і ляним маслом його ніхто не збирався пропитувати для багаторічної експлуатації
 

Altay1972

Снайпер
чому у майже всіх італянців в прикладі пустота і вигляд весла
Так им же еще и грести на гондоле по Венеции нужно... а нам только - влучно струлять...

ляним маслом його ніхто не збирався пропитувати для багаторічної експлуатації
Да хрен с ними, теми макаронниками... пусть и не пропитывают... Я же про пропитку и вид дерева ничего не говорил... пропитано, покрашено, отморено или выстрадано и т.д., то дело такое...
Меня интересует этот загадочный зуб в переходе, его функциональное или эстетическое назначение... может это упор чтобы ставить в пирамиду или зацеп чтобы на привале повесить на дерево... Я у вас, как автора изделия, и интересуюсь, внесите разъяснение и ясность...


Спасибо!
 

Altay1972

Снайпер
Доброго всім здоровя звертаюсь до всіх мисливців сфотографуйте переломаний приклад пополам і опублікуйте скільки зробив ще не бачив. рушниця з балансом з10 пострілів 7 промах моє творіння без балансу з 10 пострілів одін два промахи 8 в ціль але приклад зроблений під мисливця зробіть експеремент якщо для здобуття балансу добавте вагу в зоні рукоятки варант номер два відкрутіть затильника зробіть отвір і втавте відповідний кусочок свинцю вага буде різнитися не один до двох а в декілька разів поясніть мені чому у майже всіх італянців в прикладі пустота і вигляд весла
Вообще во многих языках есть знаки препинания и пунктуация... странно что в вашем варианте такого нет... прочитал с первого раза, а вот понял суть не сразу...

казнить нельзя помиловать... где на ваш взгляд нужно бы поставить запятую или точку...
 
Вибачте, поєми ніколи писати. Вам мабуть не має з ким поспілкуватись. Коли замовник присилає ескіз я з ним не сперечаюсь. Надіюсь все прочитаєте з першого разу!
 

Oleghunt

Мисливець
Ви робите приклади по ескізах замовника?, тоді Вам як нікому потрібно в першу чергу пояснити тому ж замовнику що існують певні канони в стилях та формах відносно зручності та естетичного вигляду прикладу, навіть коли приклад і зручний, але має вигляд в стилі а-ля Чупакабра то висновки будуть робити про майстра, а не замовника!! Цікаво як би виглядав Джеймс Перде з Вашими прикладами!
 

Roman2302

Новачок
Вітаю.
Яка ціна воронування стволів та колодки на ІЖ-27?
 
Останнє редагування:

лисиця2

Мисливець
Сколько будет стоит покрытия чёрным хромом ствола тоз-87-03 вместе с крышкой коробки
 

Вкладення

Зверху