Вибір патронника 76 проти 89 за і проти

китай

Слідопит
Прошу фахівців розсудити , два моїх товариша спорять про величину патронника , боюсь щоб не покусали один одного , чи впливає на результат пострілу 70 тим патроном з 89 го патронника ? І чи буде кращий результат пострілу 70 тим патроном з 76го патронника ? Можливо не має жодноі різниці між 76тим і 89тим патронником ? Є така думка , що при стрільбі 70тим патроном з 89го патронника дещо втрачається різкість бою ? Прошу поради , щоб товариші залишились цілі.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
чи впливає на результат пострілу 70 тим патроном з 89 го патронника ? І чи буде кращий результат пострілу 70 тим патроном з 76го патронника
Думаю разница будет в пределах погрешноси
 

Peresvetk

Слідопит
Повинна бути, на мосс 835 - там по розмірам практично 10 калібр виходить
 

китай

Слідопит
То пріоритетніше 76тий патронник ? Чим поганий 89тий патронник ? Доречі зброя Беретта а400 12/89 в іншого також а 400 но 12/76 і кожен хвалить своє.
 

Peresvetk

Слідопит
А що заважає друзякам взяти однакові патрони, віиїхати та отстріляти по одній дошці, розпиляній навпіл, та по однаковим мішеням? )))
 

китай

Слідопит
А що заважає друзякам взяти однакові патрони, віиїхати та отстріляти по одній дошці, розпиляній навпіл, та по однаковим мішеням? )))
Вже відстрілювали , кажуть що ніякої різниці по різкості не замітно і далі кожен хвалить своє , мені також вже стало цікаво про 89тий патронник , розумію що це розроблялось для американського ринку супер магнум для стальної дробі , але чомусь наші мисливці надають перевагу 76му патроннику , по крайній мірі ці яких я знаю , чи може бути спростованою думка про недоліки 89го патронника при стрільбі 70тим патроном що знижується різкість пострілу.
 
Вже відстрілювали , кажуть що ніякої різниці по різкості не замітно і далі кожен хвалить своє , мені також вже стало цікаво про 89тий патронник , розумію що це розроблялось для американського ринку супер магнум для стальної дробі , але чомусь наші мисливці надають перевагу 76му патроннику , по крайній мірі ці яких я знаю , чи може бути спростованою думка про недоліки 89го патронника при стрільбі 70тим патроном що знижується різкість пострілу.
Кто такое вообще сказал , что у длинны патронника вообще есть обаснованные предпочтения , есть хоть один конструктор или инжинер озвучивший сухие факты и твердые цифры?
 
Вже відстрілювали , кажуть що ніякої різниці по різкості не замітно і далі кожен хвалить своє , мені також вже стало цікаво про 89тий патронник , розумію що це розроблялось для американського ринку супер магнум для стальної дробі , але чомусь наші мисливці надають перевагу 76му патроннику , по крайній мірі ці яких я знаю , чи може бути спростованою думка про недоліки 89го патронника при стрільбі 70тим патроном що знижується різкість пострілу.
А перевагу 76 гильзе соответственно тоже надають?
 

barabaka

Слідопит
чи може бути спростованою думка про недоліки 89го патронника при стрільбі 70тим патроном що знижується різкість пострілу.
Не може. Більший патронник - більше порохових газів, щоб його заповнити. Але питання в тому, на скільки вона знижується. Там може бути 1%, який ви не помітите ні на полюванні, ні штангенциркулем в дошці.
 

китай

Слідопит
А чи неможе бути деформації дробі при виході з 70тоі гільзи в 89му патроннику в тих зайвих сантиметрах що конусно переходять від патронника до ствола ? І чи не погіршиться від цього осип ?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А чи неможе бути деформації дробі при виході з 70тоі гільзи в 89му патроннику в тих зайвих сантиметрах що конусно переходять від патронника до ствола ? І чи не погіршиться від цього осип ?
нет
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Більший патронник - більше порохових газів
Нет, Бред.

Если стрелять с картонными прокладками, то 89 будет хуже 76, а 76 хуже 70 соответственно. поэтому и был резкий переход от патронника к стволу, что бы не терять газы из-за плохой обтюрации.
На контейнере не будет разницы
 

ToxaRat

Мисливець
разница между 76м и 89м есть

вопрос кого вы хотите сделать правым?

а условия подобрать уже не проблема ;)
 

huntumy

Зброяр
Когда обтюратор выйдет из гильзы в 89-м, он еще не зайдет в канал свола. Пока он находится между гильзой и каналом свола то, что называется пороховыми газами проходит мимо него(частично). О ударе дроби о дульный вход наверное не стоит напоминать.
 
Зверху