Вибір "мілкашки"

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вітя, візміть CZ!)
Або СМ-2, як що не лякає однозарядність.
 
Що можуть порадити мисливці? Особистий досвід з гвинтівками ЯКІ Я ВКАЗАВ, я не запитував про доцільність, я запитував конкретно, й не знаю як описати і сформулювати ще зрозуміліше. З повагою.
Кум, коли купував пятизарядку, домовився і взяв охапку турків. Посадив свій зад і зад придставника магазину і поїхав, в раніше договорений, ТИР.
За Вас робити вибір ніхто невзмозі, оскільки це Ваш вибір!
 
Що можуть порадити мисливці? Особистий досвід з гвинтівками ЯКІ Я ВКАЗАВ, я не запитував про доцільність, я запитував конкретно, й не знаю як описати і сформулювати ще зрозуміліше. З повагою.
Так собственно винтовки все разные и под разные задачи и разные патроны хоть и малокалиберные, Вам необходимо определиться с условиями охоты а потом определятся ТТХ оружия. Малокалиберные патроны имею разные возможности равно как и малокалиберные стволы имеют разные способности. Другими словами дистанция , размер дичи , ну и собственно подготовка стрелка все имеет значение , это что бы Вам хоть какой то конструктив в рекомендациях был.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вам необходимо определиться с условиями охоты а потом определятся ТТХ оружия.
В першій темі(також що хоче з 4-х варіантів), а також і ТС, і я вже писав:
Людина чітко написала бумага(багато) та лисиці.
 

Віктор smit

Новачок
Так собственно винтовки все разные и под разные задачи и разные патроны хоть и малокалиберные, Вам необходимо определиться с условиями охоты а потом определятся ТТХ оружия. Малокалиберные патроны имею разные возможности равно как и малокалиберные стволы имеют разные способности. Другими словами дистанция , размер дичи , ну и собственно подготовка стрелка все имеет значение , это что бы Вам хоть какой то конструктив в рекомендациях был.
Про що ви говорите? 2 чізи вказані мною практично ідентичні +-, всі чотири під 22 лр, розмір дичі я вказав, цілі теж.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
В першій темі(також що хоче з 4-х варіантів), а також і ТС, і я вже писав:
Про що ви говорите? 2 чізи вказані мною практично ідентичні +-, всі чотири під 22 лр, розмір дичі я вказав, цілі теж.
Ну якось так.
 

Tocato

Мисливець
Так а что там... ТС что купил то?
 

Віктор smit

Новачок
Довго шукав чізу, але трапилось купити Везербі спортер в 223 в ідеалі, 223- це «тема», не жалію ні каплі, лягли в руку просто шикарно та й fmg ggg зара коштує 16 грн- тому дуже радий покупці.
 

Tocato

Мисливець
Вот и я ещё подумываю, может все таки 223, но в моем бюджете нет ничего, к та у же хочется с варминтовским стволом, 308 тоже хорошо, но цена патрона не радует...
 

Віктор smit

Новачок
Я взяв везербі за 15 тис з оптикою вортекс, це ціна голої чізи, просто треба пошукати і бути готовим далеко їхати
 

Tocato

Мисливець
Ну да, цена хорошая... Штудирую все форумы в разделе купля продажи, ничего толкового нет по моим деньгам, есть саваж в 223, но контур ствола не ворминт. А в остальном голяк... А то если бы был где вариант то поехал бы конечно.
 

Андрій 4x4

Мисливець
Доброго дня товариству! Планую придбати півавтомат в 22lr .
Розглядаю ось такий варіант...
https://ibis.net.ua/ua/products/details/karabin-winchester-wildcat-kal-22-lr/
Як на мене характеристики хороші,і з чисткою незручностей не буде.
Може хтось користується таким,цікавить кучність,і відгуки загалом.
 

Fonex

Снайпер
Доброго дня товариству! Планую придбати півавтомат в 22lr .
Розглядаю ось такий варіант...
https://ibis.net.ua/ua/products/details/karabin-winchester-wildcat-kal-22-lr/
Як на мене характеристики хороші,і з чисткою незручностей не буде.
Може хтось користується таким,цікавить кучність,і відгуки загалом.
Теж придивлявся до нього, але всі знайомі, які більш мене у тому шуруплять, сказали, шо ругер краще
 
Зверху