Вибір "мілкашки"

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ладно, чтобы нас не обвиняли во флуде, давайте скинем коротко по одному ответу вопрошавшему типа: "Тоз-8. Дешевизна патронов, которые еще можно у стрелков достать", и т.д. И пусть Виктор решает, нужен ли ему малокалиберный ствол.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
И если Вас интересует таки именно "513-й", так и спрашивайте!
Так ТС вказав 4-ри варіанти, то по 513-му то вже я дав пораду(тут може трохи й не правий))).
Радив те що тримав в руках.
На питання навіщо 22лр, маю 2 одиниці(вище вже писав), мені особисто в між сезоння стріляти по бумазі, трохи захоплююсь, колись мав 1-й розряд з кулевої стрільби. Колись хотів інший калібр, але в 22лр спокушає дешевизна(відносно) набоїв.Та й навіщо мені більший калібр, як що я на копито не полюю взагалі.
На полюванні, за сезон разів 2-3 виходжу виключно на лисицю з духовим манком, подобається мені таке полювання.
 
Останнє редагування:
Давайте зразу опишу номер посвідчення, коли було,як звали, коли проплатив штраф. Камради давайте закінчувати з цим. Вже й не радий, що розказав...
Чомусь так і думав!
Пішов шукати лайку, яка заблукала. Чому вночі? Да в день, роботи багато. Чому тікав, ударив? Да злякався, думав махвія)))
А взагалі, Ви молодець! Потрібно іноді давати людям другий шанс.
 

Віктор smit

Новачок
Так ТС вказав 4-ри варіанти, то по 513-му то вже я дав пораду(тут може трохи й не правий))).
Радив те що тримав в руках.
На питання навіщо 22лр, маю 2 одиниці(вище вже писав), мені особисто в між сезоння стріляти по бумазі, трохи захоплююсь, колись мав 1-й розряд з кулевої стрільби. Колись хотів інший калібр, але в 22лр спокушає дешевизна(відносно) набоїв.
На полюванні, за сезон разів 2-3 виходжу виключно на лисицю з духовим манком, подобається мені таке полювання.
Я бачу чітку закономірність- купують мілкашку ті. хто часто мають в арсеналі ПСП чи переходять з неї, тому для більшості є не зрозумілим бажання купити 22 LR
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Для "мілкашки" багато обмежень!.. До речі, Вам, як працівнику органів" це теж треба враховувати! Я, наприклад, був скаженим мисливцем, мав право на любу зброю, але на охорону їздив лише із службовим пістолетом чи особистим травматом чи ракетницею (міг все взяти), щоб дурні не вислухати, та й не до полювання під час роботи! Так полювання і покинув...
 

Віктор smit

Новачок
Думаю, якби написав скільки відвалив за свій комплект пневманутого, мене б тут взагалі загризли)))
 
Думаю, якби написав скільки відвалив за свій комплект пневманутого, мене б тут взагалі загризли)))
Чому зразу загризли!? Просто поцікавилися б навіщо так дорого. Напевне із-за початкової швидкості?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Думаю, якби написав скільки відвалив за свій комплект пневманутого, мене б тут взагалі загризли)))
Вікторе, досить плакати! Перший пост взагалі був написаний так, наче якийсь хлопчисько настрілявся по горобцях на городі, вирішив збільшити дистанцію розліту куль!.. Ти державний службовець! Думай краще як лад навести у мисливському господарстві у своєму районі, а не про те, як тобі мілкашку придбати, аби робота краще виконувалася та не отримувати від браконьєрів під час біганини у ночі, тим більше, що не завжди може бути друг із помпою! А якщо буде із одностволкою?!. Жуть!
А якщо цікавить лише мілкашка як мисливця, то не треба нам забивати баки своїми "здобутками" по... обличчу! Тут всі щось роблять на своїй роботі! А деякі - навіть більше... Я не про себе.
Конкретизуємо свої думки!
 

Віктор smit

Новачок
Вікторе, досить плакати! Перший пост взагалі був написаний так, наче якийсь хлопчисько настрілявся по горобцях на городі, вирішив збільшити дистанцію розліту куль!.. Ти державний службовець! Думай краще як лад навести у мисливському господарстві у своєму районі, а не про те, як тобі мілкашку придбати, аби робота краще виконувалася та не отримувати від браконьєрів під час біганини у ночі, тим більше, що не завжди може бути друг із помпою! А якщо буде із одностволкою?!. Жуть!
А якщо цікавить лише мілкашка як мисливця, то не треба нам забивати баки своїми "здобутками" по... обличчу! Тут всі щось роблять на своїй роботі! А деякі - навіть більше... Я не про себе.
Конкретизуємо свої думки!
Я свою думку конкретизував в першому пості, до чого тут "плакати", самі розвели демагогію на кілька сторінок. Я не державний службовець, цікаво з чого Ви це взяли, хромають таки знання ....І ще одне, не вартує мене вчити і мені баки забивати нормативами і доцільністю 22 LR, я створив тему по вибору гвинтівки, а не в юр.розділі. Зі всіх Ваших постів тільки пару конкретно по гвинтівкам, все інше міряння інтелектом і бажання повчити, я Вас не хочу цими словами образити, але якщо немає, що написати відносно першого поста, прошу не флудити. З повагою.
 
Останнє редагування:

Віктор smit

Новачок
Так ТС вказав 4-ри варіанти, то по 513-му то вже я дав пораду(тут може трохи й не правий))).
Радив те що тримав в руках.
На питання навіщо 22лр, маю 2 одиниці(вище вже писав), мені особисто в між сезоння стріляти по бумазі, трохи захоплююсь, колись мав 1-й розряд з кулевої стрільби. Колись хотів інший калібр, але в 22лр спокушає дешевизна(відносно) набоїв.Та й навіщо мені більший калібр, як що я на копито не полюю взагалі.
На полюванні, за сезон разів 2-3 виходжу виключно на лисицю з духовим манком, подобається мені таке полювання.
Дякую за Ваші відповіді, радий бачити, що є ще люди, які можуть адекватно відповісти.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Чому зразу загризли!? Просто поцікавилися б навіщо так дорого. Напевне із-за початкової швидкості?
Або: Де взяв кошти?!! :) Нічого, це з віком минає! Я, коли у Київлісі починал, теж думав, що я все знаю! 21 рік стажу мисливця!! Пропрацював в Воєнохоті КВО, був старшим мисливствознавцем!!! Протоколів наклепав!!!! На печатній машинці (це ще 1989 рік!) вмію стакути із швидкістю... ну, на нормальній швидкості!!!!!
Прийшов через пару місяців роботи знайомий (!) прокурор із перевіркою справ про адмінправопорушення. Ну, дуамаю, зарад орден буде вручати за роботу!!!!!!
Гарно, що прокурор був знайомий.....
Вчитися змушений весь час! Таке життя!
Ну, вибрав мілкашку, чи змінив думку про її потребу?
P.S. Купляти хоче Віктор. Кошти на покупку його. Хай вирішує сам!
Навіщо про свою роботу розповідав? Від цього залежить ціна питання?
Завтра закрою тему
 

Віктор smit

Новачок
Або: Де взяв кошти?!! :) Нічого, це з віком минає! Я, коли у Київлісі починал, теж думав, що я все знаю! 21 рік стажу мисливця!! Пропрацював в Воєнохоті КВО, був старшим мисливствознавцем!!! Протоколів наклепав!!!! На печатній машинці (це ще 1989 рік!) вмію стакути із швидкістю... ну, на нормальній швидкості!!!!!
Прийшов через пару місяців роботи знайомий (!) прокурор із перевіркою справ про адмінправопорушення. Ну, дуамаю, зарад орден буде вручати за роботу!!!!!!
Гарно, що прокурор був знайомий.....
Вчитися змушений весь час! Таке життя!
Ну, вибрав мілкашку, чи змінив думку про її потребу?
Та не змінив, знаю що скажете: впертий і не хочу приймати аргументи. Але якщо з доцільністю полювання на лиса я з Вами згоден частково, що є більш відповідні калібри, то що робити в стрільбі по бумазі?В основному стріляв багато з псп і збираюся продовжувати, які є альтернативи "мілкашці"?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Доброго дня товариші, ось і я вирішив записатися в ряди мисливців. Питання стало в виборі гвинтівки, так як раніше був "пневманутим" то вибір став 22лр., чому 22 лр?- планую багато стріляти по бумазі і інколи відстрілювати лиса.
Шановні друзі мисливці, ну дійсно людина все чітко написала. Деякі почули слово "пневматика", і ФСьо, це ж він з пневматики бракон"єрить.
Тут на форумі відсоків у 98 є пневматика, і що всі браки......?
Людина чітко написала бумага(багато) та лисиці. А також по першу написав - ось і вирішив записатися вряди.
Ще раз наголошу - по бумазі і багато, а тут радять "бери гладкоствол"(і тут повертаємося до лисиць, може людина взагалі і не буде, наприклад на пернату полювати), хоча що стосується полювання, якщо не помеляюсь нарізним по закону можна володіти після володіння гладким не менше ніж 3 роки, ну й з гладкоствола по бумазі та ще й багато, врешті решт не ті калібри бумагу дірявити))))))).
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну собственно Яковлев абсолютно верно указывал на то , что человек задал вопрос несерьезный . Охота на лису это не равно мелкашка а мелкашка это не равно биатлон. Исходя из того что человек не охотник и следовательно добывать лису очевидно неумеет , собирается покупать мелкашку что бы стрелять бумагу и иногда лису , что ему могут посоветовать охотники? - Конечно же это начать с гладкоствола а потом сам поймет что ему надо это если охотником станет может ему потом мелкашка и ненужна уже будет а может ему тройник или штуцер или комбинашка подойдет. Оружие не определяет способ охоты это условия охоты определяют оружие ! Так что верно было сказано , что постановка вопроса определила формулировку ответов.
 

Віктор smit

Новачок
Або: Де взяв кошти?!! :) Нічого, це з віком минає! Я, коли у Київлісі починал, теж думав, що я все знаю! 21 рік стажу мисливця!! Пропрацював в Воєнохоті КВО, був старшим мисливствознавцем!!! Протоколів наклепав!!!! На печатній машинці (це ще 1989 рік!) вмію стакути із швидкістю... ну, на нормальній швидкості!!!!!
Прийшов через пару місяців роботи знайомий (!) прокурор із перевіркою справ про адмінправопорушення. Ну, дуамаю, зарад орден буде вручати за роботу!!!!!!
Гарно, що прокурор був знайомий.....
Вчитися змушений весь час! Таке життя!
Ну, вибрав мілкашку, чи змінив думку про її потребу?
P.S. Купляти хоче Віктор. Кошти на покупку його. Хай вирішує сам!
Навіщо про свою роботу розповідав? Від цього залежить ціна питання?
Завтра закрою тему
Навіщо про роботу розповідав? А навіщо Ви розповідаєте про свою? про прокурора? - до мого питання це якось відносить, думаю ні (дуже опосередковано) подвійні стандарти любі друзі
 
Останнє редагування:

Віктор smit

Новачок
Ну собственно Яковлев абсолютно верно указывал на то , что человек задал вопрос несерьезный . Охота на лису это не равно мелкашка а мелкашка это не равно биатлон. Исходя из того что человек не охотник и следовательно добывать лису очевидно неумеет , собирается покупать мелкашку что бы стрелять бумагу и иногда лису , что ему могут посоветовать охотники? - Конечно же это начать с гладкоствола а потом сам поймет что ему надо это если охотником станет может ему потом мелкашка и ненужна уже будет а может ему тройник или штуцер или комбинашка подойдет. Оружие не определяет способ охоты это условия охоты определяют оружие ! Так что верно было сказано , что постановка вопроса определила формулировку ответов.
Що можуть порадити мисливці? Особистий досвід з гвинтівками ЯКІ Я ВКАЗАВ, я не запитував про доцільність, я запитував конкретно, й не знаю як описати і сформулювати ще зрозуміліше. З повагою.
 
Зверху