Вибір "мілкашки"

Віктор smit

Новачок
Доброго дня товариші, ось і я вирішив записатися в ряди мисливців. Питання стало в виборі гвинтівки, так як раніше був "пневманутим" то вибір став 22лр., чому 22 лр?- планую багато стріляти по бумазі і інколи відстрілювати лиса. Я розумію, що такі теми тут вспливають час від часу, багато з яких перечитав, але відповіді так і не знайшов, тож критерії в мене до зброї два: кучність і якість. Бюджет до 12 тис. шукаю в сегменті б/у. Помоніторивши дошки оголошень вибрав такі варіанти:
1. CZ 452
2.CZ 455
3. ISSC SPA STANTART - по ній дуже мало інфи
4.СМ-2
Америкосів поки не розглядаю через їх "іграшковість"
Камради, що брати? прошу відгукнутися тих хто дійсно стріляв чи мацав дані гвинтівки. Можливо тут є ентузіасти по 22 лр, був би дуже радий проконсультуватися по телефону в ЛС - з мене могорич))
 

Тарас_Когут

Мисливець
Що дурня, що радите людині??? Маю СZ 452,чогось вона мені краще підходить за 455, і затвор має упор. Пробиває прекрасно, є великий вибір набоїв. Лиса добудете 100 відсотків, навіть за 100 м., 'головне хорошу оптику і набій типу стінгера абе yelow jacket. Їх теж можна пристріляти, головне щоб ствол не був вбитий . А так, специ ним стріляють і грубшу дичину, тому за такі гроші ви не купите нову хорошу 22 lr. Але, б/у, можна. Мав Тоз 17-01, теж добре стріляв, але старе вже. Багато про це все є тем, тому вирішуйте.
 

Віктор smit

Новачок
А що скажете Про СМ2? у нас в місті їх 5 штук на вибір за 8000-8500 , а чізу можна брати за 10500? Вартує доплачувати?
 

Тарас_Когут

Мисливець
Якщо не помиляюсь СМ 2 однозарядна, і їх випускали з 63 року-стрьйо. CZ іномарка, 6 нарізів, ствол в 452 63 см. См буде дуже важка. До чеха магазини є від 5 до 24 набої.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Беріть щось із цих гвитівок, володію в данному калібрі CZ 455 та Турком Хатсан Ескорт. Колись був ТОЗ-18, при полюванні на лисицю дуже гарний калібр.
Бо полювати с 22lr то дурня. Імхо. "Іграшка" вона й є іграшка.
Даремно Ви не дооцінюєте 22lr...
 

Віктор smit

Новачок
Беріть щось із цих гвитівок, володію в данному калібрі CZ 455 та Турком Хатсан Ескорт. Колись був ТОЗ-18, при полюванні на лисицю дуже гарний калібр.

Даремно Ви не дооцінюєте 22lr...
Дякую за пораду, особливо від людини, яка володіє даним виробом, щось мені підказує, що Ви теж з "пневманутих" як і я))))
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
щось мені підказує, що Ви теж з "пневманутих" як і я))))
Маю 2 ПСП та 2 ППП. Але останным часом быльше з 22лр стрУляю.
І все ж таки про пораду, в 22лр калібрі, беріть щось з CZ, з тих що Ви вказали в 1-му пості, жодної секунди не пожалкуєте.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
якшо стріляти в безвітряну погоду. а так то не полювання, а дрочини. це пишу як власник не 22лр, а 22 вмр
Так тут при кожному калібрі, в залежності від відру та відстані будуть дрочини. Балістичні формули колись вчив(не пам"ятаю вже, забув))), але власний досвід трохи маю.
Для мене суть 22лр полювання на лиса метрів на 50-100, мені вистачає, лиси падають. А більше прицьому і не побрібно. На те й полювання, вистежити, виманити та добути. А так за кілометр-два сидіти і чекати поки на тебе сам звір вийде.... ні то не моє. З ПОВ.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня товариші, ось і я вирішив записатися в ряди мисливців. Питання стало в виборі гвинтівки, так як раніше був "пневманутим" то вибір став 22лр., чому 22 лр?- планую багато стріляти по бумазі і інколи відстрілювати лиса.
Камради, що брати? прошу відгукнутися тих хто дійсно стріляв чи мацав дані гвинтівки. Можливо тут є ентузіасти по 22 лр, був би дуже радий проконсультуватися по телефону в ЛС - з мене могорич))
Шановний Вікторе! Уважно прочитав Ваш пост. Виникло декілька питань, якщо неважко, спробуйте правдиво відповісти, це вам нічого коштувати не буде, але допоможе не влізти у халепу!
Ну, перше. Ви ще не є і не були офіційним мисливцем (документів не мали та не маєте)?
Ви із пневми браконьєрили?
Ви дійсно хочете полювати лише на лисицю?
Незалежно від Ваших подальших запитань, пропоную:
1. Вивчити Закон України "Про мисливське господарство та полювання";
2. Отримати посвідчення мисливця та інші необхідні для законного полювання документи;
3. Зрозуміти, що зброя з калібром .22 є різна. Так от, не із любою нарізною гвинтівкою калібром, рівним чи меншим .22, можна полювати на ВСЕ! Наприклад, на пернату дичину полювати із таким калібром заборонено, як і на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання. Є обмеження щодо полювання на хутрових звірів із нарізною зброєю.
Є обмеження на використання напівавтоматичної зброї за вмісткістю його магазину.
Все це Вам треба знати та враховувати перед тим, як робити свій вибір!!!
Ось Вам посилання на Закон України, у якому, у першу чергу, прочитайте ст. 20, а краще - весь Закон!
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1478-14/page?text=%EF%F0%EE%EF%F3%F1%EA%ED
А то може бути горе! А Ви скажете, що зверталися до поважного Форуму мисливців, а Вам там такої "дурні" наговорили!..
Треба знати, про що питати та навіщо!
Успіхів!
P.S. Магарича можете не давати, це все - "просто даром, або - безвозмездно!".
 

Androsh

Слідопит
К золотым словам Владимира Алексеича могу добавить, что некоторыми местными УООР охота с нарезным (в т.ч с 22 lr и в т.ч. на лисицу) вообще запрещена. Тоже рекомендовал бы сначала ознакомиться с подобными ограничениями, чтобы не попасть "в халепу".
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да! И не надо думать, что если ранее, возможно (я о "пневме") проходило, то так будет всегда!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
К золотым словам Владимира Алексеича могу добавить, что некоторыми местными УООР охота с нарезным (в т.ч с 22 lr и в т.ч. на лисицу) вообще запрещена. Тоже рекомендовал бы сначала ознакомиться с подобными ограничениями, чтобы не попасть "в халепу".
По слухам, официально с мелкашкой на лисицу ЛЕГАЛЬНО охотятся единицы, а их владельцев в тысячи раз больше. Далеко не все из них спортсмены... Дальше говорить не буду. Все прекрасно понимают, с какой целью большинство приобретает мелкашку. Никого не хочу обидеть.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По слухам, официально с мелкашкой на лисицу ЛЕГАЛЬНО охотятся единицы, а их владельцев в тысячи раз больше. Далеко не все из них спортсмены... Дальше говорить не буду. Все прекрасно понимают, с какой целью большинство приобретает мелкашку. Никого не хочу обидеть.
Ну да! Пневму, например, почти не слышно, но есть мощные экземпляры! А мелкашку (ну - lr) слышно сильнее, но и эффект мощнее!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну да! Пневму, например, почти не слышно, но есть мощные экземпляры! А мелкашку (ну - lr) слышно сильнее, но и эффект мощнее!!
И вряд ли широкая линейка до-, сверх- и т.д. звуковых патронов, разной мощности и с большим разнообразием пуль предназначены для развлекательной спортивно-пулевой стрельбы. Кто бы что мне ни говорил. Все мы, так или иначе, общаемся с такой категорией владельцев мелкашек. После охоты, возле вечернего костра, таких баек, бывает, наслушаешься... Далеко не охотничьих, кстати.
А уж о саундмодераторах, на МК, вообще промолчу: их явно ставят на винтовки и карабины, чтобы не травмировать слух мощным звуком выстрелов из малокалиберки.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
И вряд ли широкая линейка до-, сверх- и т.д. звуковых патронов, разной мощности и с большим разнообразием пуль предназначены для развлекательной спортивно-пулевой стрельбы. Кто бы что мне ни говорил. Все мы, так или иначе, общаемся с такой категорией владельцев мелкашек. После охоты, возле вечернего костра, таких баек, бывает, наслушаешься... Далеко не охотничьих, кстати.
А уж о саундмодераторах, на МК, вообще промолчу: их явно ставят на винтовки и карабины, чтобы не травмировать слух мощным звуком выстрелов из малокалиберки.
Вообще-то я говорил об одной из причин увлечения подобным оружие. Понимаю - не у всех такое увлечение!
О глушителях вообще не говорил - это пока бесполезно, так как он законоательно не запрещен!
Мое мнение: я бы запретил! А если кому слух режет, то в аптеке продаются беруши, а у специалистов есть наушники!
 
Останнє редагування:
Зверху