Вибір "мілкашки"

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та ні звісно)) Просто влючив ліхтарик, показав зброю, сказав пару "ласкових", вирішили все мирним шляхом- складанням протоколу і вибаченями, не хотів роздувати конфлікт.
Не, тебя при исполнении побили, а ты - "договорился"! Надо было снимать побои и настаивать на возбуждениии дела.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вибір за Вами, тоді беріть те що ляже! На мою думку, вірніше сподобання, це 22WMR! Буде надійніше, полювання на лиса в засідці чи з підхіду! Та й відстань 100-150 метри з головою! Це особисто як для мене, якщо стане вибір! А взагалі гладкоствол! Це достатньо!
Ай - проблемы делаем и решаем! Возьмет, как я в далекие концы восьмидесятых, год-два постреляем и поменяет на 9 мм! Или - возможны варианты. Думаю, что могли, ему уже насоветовали, но у каждого свой совет! А решать - владельцу денег!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот! А из поста написанного выше ясно видно, что на преследовавших была организована засада и реализовано нападение. А из этого следует, что все кончилось благополучно благодаря доброй воле преследуемого и он просто дал себя повязать.
Насчет "повязать" - вопрос крайне не доказанный!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А вообще: если не готов к преследованию - рисковать смысла нет! Кто знает, что там тебя ждет?
 

Віктор smit

Новачок
А вообще: если не готов к преследованию - рисковать смысла нет! Кто знает, что там тебя ждет?
А як бути тут готовим? Брати каску і бронік? Самі знаєте, яка в нас робота небезпечна, а на рахунок заяви - якщо не брати до уваги факт браконьєрства, хлопчина сам злякався не менше нас, що за ним хтось в ночі лазить, спрацював на автоматі, не грубив, не сперечався, навпаки був переляканим.
 

Корнилов

Снайпер
Не, Вы всё правильно понимаете.
Просто там, у них, одни браконьеры, ну те, которые правильные браконьеры, щимят других браконьеров, ну тех, которые неправильные браконьеры, считая при этом, что те браконьеры, которых они щимят, браконьерят не правильно, в отличие от них, правильных браконьеров, которые браконьерят правильно.
Да что вы пристали? Тарас, защищал голубей от ястреба
А як бути тут готовим? Брати каску і бронік? Самі знаєте, яка в нас робота небезпечна, а на рахунок заяви - якщо не брати до уваги факт браконьєрства, хлопчина сам злякався не менше нас, що за ним хтось в ночі лазить, спрацював на автоматі, не грубив, не сперечався, навпаки був переляканим.
Так откуда Вы знаете, что он был напуганый, Вы же были в отключке;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
ітіть......!!! оце спросила людина поради щодо гвинтівки.....!!!
Шановний ТС, те що тут до Вас незрозумілі якісь претензії, як кажуть не звертайте уваги.
зараз ні кому не в обіду. Колись батько мені подарував(звісно все було через дозвільну) свою курківку ТОЗ-63, я ще тоді не був мисливцем. Роки 2 лежала в сейфі поки не здав екзамени не став ходити на полювання. Одне, що на рушниці була невелика тріщина. І ось одного разу пам"ятаю на одному із мисливських форумів в темі присвяченій даній рушниці задав питання, щодо тієї тріщини, чи міняти приклад, чи якось робити, чи хай так і буде........, також в питанні конктретно вказав, що я поки що НЕ мисливець, тільки планую, вчу матчастину.... Ой що було - "володіеш рушницею без посвідчення мисливця, так ти брак", "мисливською справою не володієш"і т.д.
До чого це я, питання у виборі гвитнівки, а тут вже на бокс та теніс пішов))))). Вибаче.

А взагалі беріть CZ, до речі за Ваш бюджет можно по магазинах пошукати та взяти нову CZ513, у товариша така, хороший апарат.
 

Віктор smit

Новачок
Да что вы пристали? Тарас, защищал голубей от ястреба

Так откуда Вы знаете, что он был напуганый, Вы же были в отключке;)
Ви десь бачили, що я відключився? чи ви дійсно думаєте, майже в повній темноті можна добре прикласти? Сенсу обговорювати далі немає
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да что вы пристали? Тарас, защищал голубей от ястреба

Так откуда Вы знаете, что он был напуганый, Вы же были в отключке;)
Да при чем тут отключка? Просто ему так сказал, тот, что бил: старался откосить от уголовного наказания.
Насчет "яструба": такие варианты у нас не "катят", хотя раз в Черниговской пробовали возбудить уголовное дела на одного дядьку за охоту ночью из-под фар, так получили шедевральную отписку от прокуратуры области: "Дядька не полював, просто у нього якась лисиця перед тим з'їла улюбленого півня, що працював будильником, тому дядька взяв рушницю, сів у машину і поїхав у ніч помститися за загубленого друга!" Майже так і написали! Нас на загальному хуралі Генпрокуратура почала... трафати за "малу кількість карних справ за браконьєрство", ми їм відразу зачитали цей відлуп від облпрокуратури, всі питання відразу зникли!.. До нас!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ітіть......!!! оце спросила людина поради щодо гвинтівки.....!!!
Ну відповідь така, на яку запит напросився! Ще товариші допомогли!
Ну що, звертаємо тему, чи колега Віктор ще не отримав вичерпної відповіді на свої проблемні питання?
 

Віктор smit

Новачок
ітіть......!!! оце спросила людина поради щодо гвинтівки.....!!!
Шановний ТС, те що тут до Вас незрозумілі якісь претензії, як кажуть не звертайте уваги.
зараз ні кому не в обіду. Колись батько мені подарував(звісно все було через дозвільну) свою курківку ТОЗ-63, я ще тоді не був мисливцем. Роки 2 лежала в сейфі поки не здав екзамени не став ходити на полювання. Одне, що на рушниці була невелика тріщина. І ось одного разу пам"ятаю на одному із мисливських форумів в темі присвяченій даній рушниці задав питання, щодо тієї тріщини, чи міняти приклад, чи якось робити, чи хай так і буде........, також в питанні конктретно вказав, що я поки що НЕ мисливець, тільки планую, вчу матчастину.... Ой що було - "володіеш рушницею без посвідчення мисливця, так ти брак", "мисливською справою не володієш"і т.д.
До чого це я, питання у виборі гвитнівки, а тут вже на бокс та теніс пішов))))). Вибаче.

А взагалі беріть CZ, до речі за Ваш бюджет можно по магазинах пошукати та взяти нову CZ513, у товариша така, хороший апарат.
Камрад, сам в шоці, говоримо про все окрім самих гвинтівок)))) а про 513 й не чув, зара буду шукати
 

Корнилов

Снайпер
Ви десь бачили, що я відключився? чи ви дійсно думаєте, майже в повній темноті можна добре прикласти? Сенсу обговорювати далі немає
Если бы вас ударил,точнов БОРОДУ КМС, та даже 2 разрядник по боксу, Усе туши свет)))
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну відповідь така, на яку запит напросився! Ще товариші допомогли!
Так це не Вам, Ви корректно задали питання які у Вас виникли, на які Пан Віктор чемно відповів. Ви ж відразу не писали що він негідник......
Коли знайомі задають питання щодо почати полювати та яку рушницю купити, я також в пораду не виключаю пункт про ті самі правила та інші аспекти.
А взагалі, ну вибачте, але вже до Віктора скоро питання будуть, як він з жінкою спить)))).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, дорогенький (як казав мені один мій екологічний начальник), що спитав, то й отримав!
"Конкретизируйте вопрос, пожалуйста"!
Вот, честно говоря, я с трудом понимаю, зачем Вам та мелкашка (особенно с учетом своего опыта). Каждый, отвечая, думает о своем - о "женском"! И так - всегда и во всем! И, кстати, если мне, к примеру, понравилась Тоз-18, то другому - ... И что Вам от этого?
Все надо щупать своими руками! И для чистоты эксперимента, не вспоминать о синяках, полученных в ночное время!
И если Вас интересует таки именно "513-й", так и спрашивайте!
 
Та ні звісно)) Просто влючив ліхтарик, показав зброю, сказав пару "ласкових", вирішили все мирним шляхом- складанням протоколу і вибаченями, не хотів роздувати конфлікт.
Я вибачаюсь. А що було при собі у лайчатника?
У Вас ліхтар і помпа!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Если бы вас ударил,точнов БОРОДУ КМС, та даже 2 разрядник по боксу, Усе туши свет)))
Не хватало, чтобы КМС не "Рассчитывал" свои возможности с потребностями!.. Он же должен был иметь ввиду, что, в принципе, не прав, и может нести ответственность!
А так - "порешали"!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так це не Вам, Ви корректно задали питання які у Вас виникли, на які Пан Віктор чемно відповів. Ви ж відразу не писали що він негідник......
Коли знайомі задають питання щодо почати полювати та яку рушницю купити, я також в пораду не виключаю пункт про ті самі правила та інші аспекти.
А взагалі, ну вибачте, але вже до Віктора скоро питання будуть, як він з жінкою спить)))).
Я йому взагалі не казав, що він "нехороша людина"! Просто була певна реакція на дещо незрозумілі відповіді та двоякість ситуації! Як у тому кині: "Попереджати треба!". Бо деякі питання... можна неоднозначно зрозуміти! Ось сам іноді вкладаю всі знання та розум у відповідь, але ж не всі розуміють! особливо - із урахуванням очепяток! ;) :(
 

Віктор smit

Новачок
Зверху