Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

Статус
Закрита.

Aleks_0879

Новачок
Пану Старина Хэмп, сeвeр, та турист 1945 дякую за нову тeму для роздумів...
 

tyrist 1945

Тигр
У одного екс-форумчанина были и ИЖ-54 с длиной стволов от 800 мм, верите?
ПС. С удовольствием, при надлежащих доказательствах, открою для себя что-то новое в гладкоствольном оружии периода СССР!
Я не доказую. Я знаю.
 

CheshireCat

Мисливець
Думаю, довші стволи будуть грати в мінус для кульової стрільби зі звичайного гладкостволу.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я не доказую. Я знаю.
Тот товарищ тоже так говорит...:) А вот НИКТО и НИГДЕ не "засветил" ИЖ-54 с 800 мм стволами. На фото, с промерами.:rolleyes:
В Ваших словах не сомневаюсь. В мире охотничьего оружия много еще загадок. Но главное, все же- их фиксировать. А идеальный вариант- паспорт ружья. Нигде не встречал, чтобы ИЖ-18 было с цилиндром.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Думаю, довші стволи будуть грати в мінус для кульової стрільби зі звичайного гладкостволу.
Ой, ли? У меня было ИЖ-5, 785 мм ствол, 16 калибр, 1931 г.в. (по стволу...). "Спутником" стрелял с него, как с мелкашки. При наличии элементарной прорези на колодке и мушки. С рук. Дробью стрельба с него была ниже средней.
 

Androsh

Слідопит
Круглые пули "шар" тут камрад на форуме продает, у него беру. Пишите а личку, дам координаты.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А був у вас точно такий же ИЖ, але з обрізаними стволами?
О! У меня много чего, в свое время, было...!:rolleyes:;):)
Вот, однажды, разбирали как-то печку, в старой хате в селе. Крыша которой была еще под соломой.А я же с детства оружием и историей интересуюсь. Так, вот... ;) Продолжать?
Но вот именно ИЖ-5 с обрезанным стволом, увы:oops:, не было.
Но длина ствола, отнюдь, негативно не влияет, в разумных пределах, конечно, на кучность стрельбы пулей из гладкоствола. Разве, что скорость пули падает, вследствие ее трения о стенки люфы ( польское название ствола-искаженное от немецкого Lauf (лауф) ствол), при длительном прохождении пули по о-о-о-о-чень длинному стволу!:p:D
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Мц 20-01 гарно підійде для кульової стрільби. Мене повністю задовільняло та і різними кулями непогано получалося влучати
 

1.11

Слідопит
Всім доброго часу суток. Тема не нова, але якщо по суті комусь із Вас панове по ділу є що сказати, то радий буду почути ваші коментарі...
Цікавить питання стабільного кучного пострілу при спортивно-розважальній стрільбі на 60-80 м. кулею з гладкоствольної рушниці. Поки що зрозуміло одне... рушниця для даного типу стрільби має бути одноствольною (багато чи однозарядною), мають бути прицільні приспособи (мінімум мушка-цілик, а краще коліматор чи приціл, якщо є можливість кріплення).

В остальному є ряд питань:
1) СТВОЛ, а саме - довжина ствола, звуження біля дульного зрізу... та зокрема питання про стволи зі сверловкою "сюпра" (в американській версії - ствол "slug" на рушницях вінчестер та мосберг). Кажуть що з оптикою та спеціальною кулею "парадокс", чи подібним її аналогам, з цього ствола можна на 100 м без проблем мати стабільну кучність пострілу в 2-3 МОА. Так це чи ні?
2) ПАТРОН, по патрону цікавлять рекомендації тих хто знається на кулевій стрільбі з гладкоствольної зброї, хотів би почути поради по типу куль та спорядженню з ними патронів для стрільби на дистанції від 60 м, зокрема цікавлять ще коментарі власників стволів зі сверловкою "сюпра"("slug"), якщо такі є на форумі.
3) КАЛІБР, також цікавить питання по калібру, складається враження що чим менший калібр кулі (нприклад 28к чи 32 к), тим краща кучність стрільби на значні дистанції порівняно з 12 к чи 16 к. Так це чи ні?

Чекаю Ваших коментарів панове знавці.
REM 870 в модификациях, Вепрь-12.
 

Охотник77

Снайпер
І при бажанні можна стилізувати мцеху під аля карабін: вивісить ствол, поставить оптику, підібрати сошкі
 

Охотник77

Снайпер
Калібр підбирати не треба мц 20-01 тільки в 20му калібрі ;). Рушничка має заточений під кулі ствол з звуженням пів чок тому підійде багато типів куль, і підганяти під свій індивідуальний ствол
 

serg15

Мисливець
Мц 20-01 гарно підійде для кульової стрільби. Мене повністю задовільняло та і різними кулями непогано получалося влучати
Кстати да, почему-то забыли про данное ружьё. Оно очень хорошо подходит для стрельбы пулями. И ещё один + его цена.
 

Fonex

Снайпер
Уважаемый топикстартер!Я поддерживаю мнение Турист1945(о помпах(и п/а) с сюпрами и короткими цилиндрами), но если Вы говорите о чем-то бюджетном.., то из своего опыта могу порекомендовать Сафари ПН-001 со стволом 56см, фикс цилиндром и механическими прицельными с регулируемым целиком и мушкой!Не только у меня, но и у всех, с кем общался и имеют подобное ружье - все согласны с тем, что пули летят из него отлично, причем самые бюджетные даже из линейки ТАХО!
П.С. Не сочтите за рекламу!http://zbroia.safari.ua/pompovoe-ruzhyo-safari-pn-001-1276-560-mm-81-plastik
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху