Вибираю малокаліберку Mossberg M702 чи Marlin 795

ramin

Мисливець
Маю бажання придбати бюджетний малокаліберний карабін.Цілі конкретної поки що нема - так постріляти. Підкажіть будь ласка, які можливості та на яких відстанях, та чи можна розглядати дані карабіни як для полювання на мілку дичину. Або порадьте щось в даному ціновому діапазоні (бажано з огляду користувача.)Дякую всім!
 

алтай

Новачок
Охота в Украине с нарезным оружием запрещена! А так с 50-70 метров пушного зверя можно бить смело. А по ценовой политеке лучшего нет!
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
алтай;2375 сказав(ла):
Охота в Украине с нарезным оружием запрещена!
Это не правда. Ст. 20 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" запрещает охоту:
- на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю або з
використанням набоїв, споряджених кулями і шротом діаметром більше
5 мм (N 0000);
- на хутрових звірів (крім вовка, єнотовидного собаки, лисиці
та шакала) з нарізною вогнепальною зброєю калібром більш як 5,6
міліметра

На птицу - низзя, на пушных с мелкашкой (но не больше) - пожалуйста!
Учите матчасть:http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/la...=1&text=%ED%E0%F0%B3%E7%ED%EE%FE&x=4&y=3#w1_1
Относительно цены - дешевые. Марлин использовал не долго, больше подходит для учебной стрельбы, не совсем надежный механизм перезарядки. Кучность оставляет желать лучшего. Относительно 50-ти метров полностью согласен, дальше она конечно стреляет, но не совсем точно.
ИМХО если хотите пострелять дешево, но точно - обратите внимание на болтовики (даже ТОЗ-78). Хотите автоматику - лучше уж CZ (Чезет пр-ва Чехии), к примеру CZ 512, CZ М 411 и их "родственники" .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А для топікстартера нелишня буде для відома і стаття про заборону полювання з малокаліберною гвинтівкою на:

"на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом;"

з цього ж таки Закону!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Это так, для проформы коль он ведет разговор про мелкашку!
 

Сыч.

Слідопит
Я вообще не понимаю,для какой охоты 22LR практически пригоден. Нарезное эффективно, начиная с 223REM. ИМХО.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У меня Рюгер в калибре 22WMR для лисы супер!Единственное,что надо с засидки.Но нарезное и любит покой и тишину.
 

ramin

Мисливець
Багато разів ра полюванні було, що лис вийде за 100м і дивиться, пробіжить в бік 15-20м -знову стане й дивиться, а мені тільки й залишається, що спостерігати за хитрим звіро зі своїм ІЖ58.То я й подумав придбати щось подібне, здебільшого на лиса та бродячих собак (заєць нехай плодиться, а то, його незабаром тільки по телевізору будемо бачити)
Стосовно тозіка-розглядав, як варіант, але в магазинах зустрічається рідко, а б\в заряджають від 3000гр. А тут + вага,іномарка,екстерєр,розробка свіжіша десь років на 20
- на 7см коротший ствол ніж у тоз. Невже це грає таку велику роль?
Я не про законодавство хочу поради, а про реальні можливості та характеристики даних видів зброї (бумага, полювання) Дякую всім за поради та особисті думки!
 

fox

Мисливець
Мав Чезету 22LR, зараз купив ТОЗ 78-04. Можу порівнювати:
ТОЗівка дешевша (нова 2300 грн), легша, кучність краща(була можливість вибрати одну з трьох), таж сама можливість стріляти сильними патронами.
Також великий плюс - хромований ствол та заводська різьба під глушник. І по дизайну росіяни трохи підтягнулись.
 
Зверху