Вбивство лайок чи тваринна агресія?

Гобой

Снайпер
с какого это перепугу?! постесняюсь спросить - какая статья светит деду?
Что у Вас вызвало такой интерес к моим постам через две недели??? что Вас так привело в ярость? чего Вы так активизировались?
Алкаголь? или что то повеселее?? Все таки полночь.
Шо там деду светит, посмотрите в гугле светило юриспруденции Вы наш:p
ЭТО Ваш пост: п.с. чтобы знать УК или КоАП не надо иметь юридическое образование. достаточно уметь пользоваться
www.google.com.ua.
 

Гобой

Снайпер
вы прикалываетесь? где тут хулиганские или корыстные мотивы???
дед что взял ружье и пошел по соседским дворам собак стрелять от нех*й делать? или все же защищал свое здоровье и имущество в своем дворе?!
Если бы Вы читали умные книжки к примеру "научно практический коментарий УПК", а не www.google.com.ua. То Вы бы знали как пользоваться данной ст. и могли бы выбрать то что подходит к данной ситуации.
Так, что учитесь студент. Самообразование дело не простое.:p
 

Гобой

Снайпер
диплом за сало купили? не позорьтесь.. юрист..
За сало, за него родимое, куда же без него.
Открою, Вам большой секрет у нас все ВУЗы на сале работают.
Так, что начинайте копить уже сейчас сало. Если хотите дать (ДЕТЯМ) или самому получить образование.
Без сала.....
Так шо заводите свиней:D Куда уж мне к Вам "юристу от Бога"
 

Гобой

Снайпер
вы в своем уме, гобой? неизвестные здоровезные собаки во дворе рвут курей. на шум вышел дед с ружьем. и надо было ждать когда ему, дряхлому старику, они вцепятся в глотку, а уж потом можно и стрелять да???!!! :D:D:D
Я в своем, а Вы??? С обычных лаек сделали "Саблезубых тигров" Вы завязывайте, в полночь нормальные мысли в голову не лезут. А, то еще и не такое может причудиться :eek:
 

Гобой

Снайпер
Сюжет не дивився, не мав змоги, але судячи з опису, провина обопільна.


Саме так.


А робочої?
Вы уважаемый Logan19-19 определитесь, "к красивым или к умным" То Вы лайкаете этот пост, то говорите что дед прав на все 100.
 

Гобой

Снайпер
И еще Вам совет, не беритесь судить об охотнике и его собаках. Не имея, не опыта, не собаки. Ваш, пост шикарен. :D"Простите за невежество - какого зверя (птицу) в какой период можно отстреливать? " Отстрельщик Вы наш. Подвязывайте со своими нравоучениями.
е
 

Гобой

Снайпер
Возникнут, вопросы пишите в приват, харе в теме "полуночный бред" розводить.
 

andremon

Мисливець
А ведь выше обсуждемый случай не единичен :rolleyes: Вот попалась практически такая же история, только еще более идиотическая:

На Вінниччині у перших числах лютого мисливський собака забіг на територію домогосподарства жителя одного із сіл району та задушив домашніх птахів. Господар, аби зупинити розлюченого пса, застрелив його із зареєстрованої рушниці.


Під час подальшого з’ясування відносин між господарем і власником собаки виник конфлікт, в ході якого мисливець помстився – застрелив собаку господаря, який знаходився на прив'язі.

Відразу після інциденту потерпілий викликав поліцію та написав відповідну заяву.

«27 лютого слідчі провели обшук житла 60-річного немирівчанина та виявили у нього обріз мисливської рушниці «Henry Pieper» та 56 патронів калібру 5,6 мм», – йдеться у повідомленні поліції
Окрім незареєстрованої зброї, у помешканні зловмисника виявили шкіри диких тварин, що може свідчити про те, що він займається браконьєрством.

Слідчим відділенням поліціївідкриті два кримінальних провадження за статтями 296 (хуліганство) та 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. За останнім фактом чоловікові оголошено про підозру. За вчинені правопорушення зловмисникові загрожує до 7 років позбавлення волі.

Взято: https://zbroya.info/uk/blog/14959_n...gluzdu-pomstu-otrimaie-kriminalne-pokarannia/
 

ATIS

Снайпер
Окрім незареєстрованої зброї, у помешканні зловмисника виявили шкіри диких тварин, що може свідчити про те, що він займається браконьєрством.
Зразу зрозуміло що він брак, справжній мисливець не вистрілить в мисливського собаку.
 

CheshireCat

Мисливець
Мені з опису не зрозуміло, хто потерпілий, хто обвинувачуваний, у кого з них був обшук і хто брак.
Тут хто перший викликав поліцію - той і потерпілий, зазвичай.
Але насправді все може бути навпаки.
Журналісти, ну як можна так писати?
 

andremon

Мисливець
Мені з опису не зрозуміло, хто потерпілий, хто обвинувачуваний, у кого з них був обшук і хто брак.
Тут хто перший викликав поліцію - той і потерпілий, зазвичай.
Але насправді все може бути навпаки.
Журналісти, ну як можна так писати?
А мені наче б то усе зрозуміло, інцедент відбувся на початку лютого... а на прикінці, поліція, під час відпрацювання заяви знайшла у местника цікаві іграшки та докази браконьєрства... тобто людина мала час, алє докази приховати не вважала за пторібне... от якось так. І най цікавійше що тепер, просто на рівному місці світе 7 років повного госпзабезпечення! Як на мене, випадок - лауріат на премію "Дарвіна"
 

ATIS

Снайпер
А мені наче б то усе зрозуміло, інцедент відбувся на початку лютого... а на прикінці, поліція, під час відпрацювання заяви знайшла у местника цікаві іграшки та докази браконьєрства... тобто людина мала час, алє докази приховати не вважала за пторібне... от якось так. І най цікавійше що тепер, просто на рівному місці світе 7 років повного госпзабезпечення! Як на мене, випадок - лауріат на премію "Дарвіна"
Тут я вже незрозумів, хто местник?
 

Ohotnik47

Слідопит
Лайок тримаю з 10 років - зараз майже 50, за цей період було всяке.По молодості основні вимоги до собак були направлені лише на їх робочі якості, те що собаки в селі душать все, що рухається - було як побочний ефект.
Звичайно винним у цьому був я, отримавши зарплату - просто розносив по сусідах,платив за птицю за кролів чи нутрій, зате завжди був із свіжиною. Лайки просто акуратно душили живність і несли до дому, в селі лайок тримав лише я тому господарі зразу йшли до мене, повезло що ніхто з них не взяв до рук рушницю. Особливо відзначився один русак - умудрявся нутрій з кліток діставати, я розумів що так товго тривати не буде або постріляють або потруять - тому чергове щеня ростив методом дубцяі пряника.
В результаті виріс такий кобель ЗСЛ що був абсолютно спокійний до домашньої живності а в лісі йому ціни не було, працював по всьому окрім лося.
Тоді я зрозумів якою повинна бути справжня лайка, наскільки це зручно , не потрібно турбуватись, що лайки вночі підкопають вольєр і вранці на порозі буде купа птиці чи кролів.
Тому наступних лайчат виховув з урахуванням цих вимог , якщо щеня з дитинства привчати ганяти все без розбору - то доросла собака ьуде створювати отакі проблеми.
Для старої людини в селі , тим більше тепер домашня живність дуже дорога - це не бройлер з маркету, зараз вирощувати домашню птицю ой як не просто, тому якщо якась незнайома собака душить у господаря птицю яку він ростив з курчат - ніхто не буде розбиратись чи то кровна лайка, чи бультер'єр , чи ще щось - результат або вила, або картеч...
Сам тепер тримаю чимале господарство, лайки в селі не лише в мене і буває що заскакують до мене і встигають придушити щось перш ніж я встигаю її зловити - навіть думки не виникає стріляти, я майже всіх їх знаю, звоню хлопцям ті приходять забирають гуску чи качку, собаку, платять гроші і йдуть робити кращий вольєр...
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Везло и Вам и собакам... Я думаю что определенная степень терпения есть у каждого, и если бы Ваша собака нырнула в один крольчатник несколько раз, это бы свидетельствовало о том что ни Вам ни Вашей собаке очевидно не доходит ни "штраф" ни палка, нужны только радикальные меры воздействия...
 

Аким

Мисливець
грубо говоря, для деда - куры предоставляют возможность жить, для владельца собак, его животные - лишь развлекуха, блажь, за которую он может или захочет убить деда, бабку или еще кого... Его собак могли задрать волки, причем, за секунды. И это их судьба, охотничья, как и возможная судьба любого охотника, погибшего за свою страсть. Но старику проще обьяснить неправоту.
 
Зверху