Вальтер Генріх Вольф

VMV79

Мисливець
Вітаю добродії. Створити цю тему змусили обставини, а точніше можлива несправність моєї зброї яка в майбутньому боюсь перетвориться на поломку. З ціллю діагнозтики і можливого ремонту зброї хочу знайти "координати" майстра- зброяра котрий до що недавна друкувався на сторінках газети "Полювання та риболовля" під псевдонімом "Вальтер Генріх Вольф.
Буду дуже вдячний за любу інформацію стосовно майстра.
З повагою.
 

ATIS

Снайпер
Вітаю добродії. Створити цю тему змусили обставини, а точніше можлива несправність моєї зброї яка в майбутньому боюсь перетвориться на поломку. З ціллю діагнозтики і можливого ремонту зброї хочу знайти "координати" майстра- зброяра котрий до що недавна друкувався на сторінках газети "Полювання та риболовля" під псевдонімом "Вальтер Генріх Вольф.
Буду дуже вдячний за любу інформацію стосовно майстра.
З повагою.
Дзвонив знайомому щоби взяти номер телефону, а той каже що він помер.:(
 

Leodr

Снайпер
Прискорбно, наверное хороший был мастер, списывался с человеком мне его поломка не по силе!
 

VMV79

Мисливець
Отакої, земля пухом Майстру. Закрийте будь- ласка тему.
 

mulyavchik

Снайпер
Отакої, земля пухом Майстру. Закрийте будь- ласка тему.
А я то думаю що щось не видно статей п.Вольфа в газеті.Гарно,а вірніше грамотно писав та розповідав про всі негаразди у зброї та способи їх усунення.Таких майстрів як він напевне в нашій країні можна порахувати на пальцях однієї руки.Щоб прояснити цю ситуацію можна спитати п.Яковлева,думаю він повинен знати.
 

VMV79

Мисливець
От тобі й маєш. Заживо людину поховали. Ох і соромно зараз. Вибачте. "Мені людина 100% заявила"- як бачите 100% гарантії навіть мама тату не дає. "если тема актуальна, могу помочь" Звичайно тема актуальна, чекаю в особистих повідомленнях. Дякую.
 

Бандерос

Мисливець
По моему в газете " Охота и рыбалка '" тоже писалось что нету этого человека . И в газете давно уж он не печатается . Что то вы напутали .
 

Гравёр

Мисливець
По моему в газете " Охота и рыбалка '" тоже писалось что нету этого человека . И в газете давно уж он не печатается . Что то вы напутали .
Лучшее подтверждение получить не посредственно ответ от конкретного человека, к сожалению не знаю как имя, отчество мастера.
 

nik 75

Новачок
Сегодня с ним говорил, все в порядке, с газетой разошлись в мнениях и финансах.
Ответил в личку.
 

Гравёр

Мисливець
Сегодня с ним говорил, все в порядке, с газетой разошлись в мнениях и финансах.
Ответил в личку.
Ничего себе газета, взять и из за разногласий похоронить человека. А как на это отреагировал сам мастер ? Мог бы как то на форуме маякнуть про этот фейк !
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
На скільки я знаю,то помер інший майстер. Навіть в газеті писали,номер йому присвятили,Володимир Артеменко,якщо я не помиляюсь то це так.
 
Зверху