Браунинг Авто-5 1929р.

bvmkapitan

Мисливець
Шановні форумщани, є наміри придбати дану рушницю... Дуже б хотілось почути Вашу думку на рахунок неї, та суму яку максимально за неї віддати.... Фото на жаль тільки такі...
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рік випуску 1925!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Alego

Слідопит
За эти деньги в магазине Беретки 400тые стоят и бенельки. Для охоты они однозначно лучше и уход проще.
Уход может с не привычки и проще но такой харизмы какая есть у Авто5 го там нет
И прицеливание за счёт конструкции легче
Более я ни чего не обсуждаю тем и мнений мерено.)))
 

v_intore_z

Новачок
Можете, будь ласка, обґрунтувати таку ціну. Бо 300$ це дуже гарна ціна для далеко не турецького дешевого п/а. Можливо (а точніш, скоріш за все), я чогось не добачаю. Звісно стволи не айс, та і сам апарат не в мінті, але щось має бути ще, щоб понизити його ціну. Тож, прошу показати на це, бо все ж, дуже цікаво, та й для загального розвитку корисно.
 

tyrist 1945

Тигр
Можете, будь ласка, обґрунтувати таку ціну. Бо 300$ це дуже гарна ціна для далеко не турецького дешевого п/а. Можливо (а точніш, скоріш за все), я чогось не добачаю. Звісно стволи не айс, та і сам апарат не в мінті, але щось має бути ще, щоб понизити його ціну. Тож, прошу показати на це, бо все ж, дуже цікаво, та й для загального розвитку корисно.
Питання стояло скільки можна віддати за цей предмет. Я написав скільки б я дав:)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
В мороз смазку менять на жидкую синтетику и нет проблем.
Вот это и есть неудобство! Менять смазку, чистить на привале, короче страдать и мучаться.
А можно взять ббб и охотится с любой смазкой или без неё.
 

HDC

Мисливець
Вот это и есть неудобство! Менять смазку, чистить на привале, короче страдать и мучаться.
А можно взять ббб и охотится с любой смазкой или без неё.
Отож, не завжди дивишся прогноз погоди, і не кожен буде щось міняти. БББ - це штука баксів. Є більш стабільні дешевші варіанти. Якщо газовідвід - Армсан А612 знайти - бомба рушниця. Собі взяв, полюю, жодного неперезаряду чи інших нюансів поки ще не було, полюю другий сезон ( активно полюю, 6 зайців цього сезону уже взяв).
 

HDC

Мисливець
Браунінг Авто 5 - я б сказав що це рушниця якій потрібно йти в музей, в колекції різні і т.д. Це рушниця не для полювання, за ту ціну яку за неї хочуть можна взяти на багато кращі варіанти. Варто врахувати що в Авто 5 фіксоване дульне звуження, досить велика вага, тому її використання на полюванні менш ефективне ніж якісних турків, не говорю вже про Фабарми і БББ.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
БББ - це штука баксів
Так и авто 5 живой 2 стоит....
Авто 5 фіксоване дульне звуження, досить велика вага,
Во первых не бывает хороших ружей лёгких!
Во вторых Вы, часто сменные сужения, меняете? У меня во всех ружьях вручены одни и те же, ну для стенда есть другие.

Авто 5 очень хорошо работает по гусю на перелётах - это его стихия. Хотя БББ тоже не плохо справляется.
 

HDC

Мисливець
Во первых не бывает хороших ружей лёгких!
Во вторых Вы, часто сменные сужения, меняете? У меня во всех ружьях вручены одни и те же, ну для стенда есть другие.
Звісно що легких хороших рушниць не буває, та і 4-кілограмова рушниця це не діло, особливо на ходове полювання, яке в Україні найбільш популярне.
Я коли користувався Хацан Ескорт 20 калібру, то з дульними звуженнями часто грався, а зараз в Армасан 612 другий сезон весь час получок.
 
Зверху