Браконєрські сітки

Сергей Т.

Новачок
На вихідних ловив щуку в річці Велика вись,кількість сіток просто зашкалює і це при тому що з 1 квітня нерестова заборона,мало того місцеві жителі(мабудь) ні накого не звертаючи увагу плавають на лодках і трусять сітки,куди дивляться органи рибохорони Черкаської та Кіровоградської обл.Треба приймати міри бо наші діти і внуки рибалити будуть в компі.
 

Fatih

Новачок
У нас в селі(дача), це взагалі поширена штука і ніхто нічого не каже, хоча багато рибалок незадоволені, всім байдуже проте. Або можуть прийти вночі, наглушити та спокійно поїхати.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
На вихідних ловив щуку в річці Велика вись,кількість сіток просто зашкалює і це при тому що з 1 квітня нерестова заборона,мало того місцеві жителі(мабудь) ні накого не звертаючи увагу плавають на лодках і трусять сітки,куди дивляться органи рибохорони Черкаської та Кіровоградської обл.
Я на щуку їду з снастями та козою , обосную ...... снастями ловлю зубасту , а козою витягую сітки і викидую на берег
куди дивляться органи рибохорони
В гору дивляться , там світле майбутьне їм кажиться
 

Fatih

Новачок
Гарно підмічено, таке відчуття, що при комунізмі живуть і мріюьб про світле майбутнє....для себе.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Поехали на один водоем, а там жуть. Местные говорят, на той недели браков с электроудочками гоняли. Вот продукт их деятельности...




 

Respekto

Мисливець
На Київському минулих вихідних влетіли в сітку на човні, напарник вилетів з лодки в воду, я на мізінці втримався. Документи намокли, добре шо зброю не погубили і всі цілі. Жесть.
 

Respekto

Мисливець
15 000 коштє на місяць "жозвіл! та "документи" на вилов риби з човна сітками. Гроші йдуть не в казну, звичайно шо.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
15 000 коштє на місяць "жозвіл! та "документи" на вилов риби з човна сітками. Гроші йдуть не в казну, звичайно шо.
Заборонити б оті сітки взагалі. Одне діло орендатори, рибу запустять потім ловлять сітками. А на загальних водоймах та річках це свавілля, але тут дійсно кожного місяця несуть грошики на "дозвіл", та ще й рибки завезуть на дурняк... А потім маємо як на Вашому прикладі, влетіли на човні...
 

roz_koms

Слідопит
Спроба відкрити сезон була ще вчора, на Дніпрі, в 200 метрах від дому, але порибалити вийшло недовго…зачепили сітку, сказати що була забита рибою, нічого не сказати:mad: Викликали рибінспекцію, поки дочекалися…ті приїхали з поліцією, все задокументували, рибу в рибоприймальний пункт і на консерви, яка піде на ЗСУ, за рибу там навіть гроші дають по 12 грн/кг, гроші до бюджету…риби кілограм за 100 було. Відео сюди не грузиться.
291567E6-29E0-4D3B-8EEA-905293F887E9.jpeg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
риби кілограм за 100 було
нормально зловив. судячи з розміру риби сітка мала вічко - +/- 35 мм. підчіплюй на другий раз 70-80мм - там риба краща буде :) , ото тушонка файна, а ця так - на тараньку добра!
 

roz_koms

Слідопит
нормально зловив. судячи з розміру риби сітка мала вічко - +/- 35 мм. підчіплюй на другий раз 70-80мм - там риба краща буде :) , ото тушонка файна, а ця так - на тараньку добра!
40-ка була, та там рибка непогана була…тарань гарна 500-700г та підлящики…небагато карасів, може з десяток, та два судачки, ми їх ще до приїзду інспекції відпустили. То на фото (стопкадр з відео) вона дрібною здається, просто відео сюди закинуть не можу. А з такою риби в мене товариш консерви робить вже не один рік, то на смак скажу я Вам-за вуха не відтягнеш.
 
Зверху