Браконь*єрство підтримується обласною радою УТМР

Тема у розділі 'обговорення', створена користувачем Долинська, 5 січ 2018.

reloader
 1. Долинська

  Долинська Новачок

  Добрий вечір шановні мисливці!
  Звернутися до Вас, змусили обставини які склалися в Долинському УТМР Кіровоградської обл. В районі на данний момент склалася така ситуація, що більшість мисливців бажають виходу з лав УТМР, і створення свого, незалежного мисливського господарства. Причиною стало відкрите не бажання керівництва обласного УТМР, прислухатися до місцевих колективів мисливців та до керівництва районого УТМР. Річ у тім, що обласне керівництво, заставляє приймати мисливців з міста Кропивницький. Місцеві мисливці і не проти, але є одна шайка браконьєрів ( мислицями їх не можна назвати), які приїзжають до попереднього голови Долинського УТМР (до речі знятого з посади за браконьєрство), і вистрілюють все живе в кращих угіддях району. Ми вирішили в 2018р вийти з складу УТМР, і створити мисливське господарство не залежне від обласного УТМР. Керівництво Долинського р-ну,фермери і місцеві голови сільрад підтримують нас. Хотілося б почути ще думку мисливців України, та зокрема Яковлєва В.А. на дану ситуацію.
   
 2. Safari
 3. Ингул

  Ингул Мисливець

  Да, есть такое дело. Но пока по моему решили написать коллективные письма на Киев, а там будет видно по ситуации.
   
  Яковлев В.А. подобається це.
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Ну, не зная всех нюансов, конкретно отвечать сложно. Придет письмо с конкретикой - почитаем и ответим.
  Одно в любом случае могу сказать: боюсь, что местным латифундистам и руководителям местного уровня ваши мелкие охотничьи желания (как и соответствующие возможности) вряд ли интересны. Обычно в таких случаях народ используют, а потом потихоньку отодвигают в сторону, так как что с него (народа) возьмешь в желаемых пределах? (Надеюсь, объяснил доступно?)
   
  bazalt та Ингул подобається це.
 5. Ингул

  Ингул Мисливець

  Понятно, поэтому я и не поддерживаю развал местного УООРа.
   
  Яковлев В.А. подобається це.
 6. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Мужики, при всех недостатках УООРа, у него есть одно однозначное достоинство: он - за простых людей, чтобы не говорили, так как вы - его основная сила! А всем местным "боярам" вы нафиг не нужны (ИМХО!)
  Прецеденты есть!
   
 7. Долинська

  Долинська Новачок

  Та нікому не хочеться розвалу УООРу ( в мене стаж мисливця більше 30 років). Та дістало що одна скотина з купкою родичів, псує полювання всьому району. При цьому ще йде їм підтримка зверху. Багато мисливців з Кропивницького та інших областей, в цьому сезоні відстрілювали в районі козу і фазана, всі лишилися задоволеними, нікому не відмовляли.
   
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  То навіщо обирали?!. Не кажіть, що Ви не до чого: я був вже на багатьох обраннях, якщо хочуть обрати іншу людину, то так і роблять! І вплинути практично неможливо! То ж не обрання путіна!..
   
  tyrist 1945 подобається це.
 9. Долинська

  Долинська Новачок

  Так вибрали нового голову, але він нічого не може вдіяти попереднику. Того в березні з козами постріляними піймала екологія, думали що все, дичина відпочине. Так ні, як бракон*єрив так і бракон*єре, ще й родичів підтягнув. І ніхто з ним справитися не може, таке враження що Головку аби тільки його не трогали і гроші платили. Допоможіть що можна зробити?
   
 10. Mechanik

  Mechanik Снайпер

  16298929_10212429747002014_7145206996707149913_n.jpg
   
  Croc подобається це.
 11. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  І що ж той бракоша може надати Головку? Або: що Миколі Івановичу від браконьєрства того колишнього?
  У нас у Дніпрі один ревізор пополював на лебедів, так окрім головного болю ні нам, ні місцевому голові ніякої радості!
   
  bazalt подобається це.
 12. Бандерос

  Бандерос Мисливець

  Если Вы не лукавите то дайте НАКОНЕЦ ответ в теме " Опитування" где человек выложил обращение к совету УООР.
   

Поділитися цією сторінкою