Браконьеры

Fisher45

Новачок
Сегодня 10.10.2012 в Фастовском районе на окраине села Дидовщина сотрудниками УОРа были задержаны браконьеры на трех автомобилях. На месте преступления, были обнаружены убитые ими дикие животные (кабан, две свиньи и енотовидная собака) также дорогие орудия преступления (нарезной карабин и два гладкоствольных автоматических ружья иностранного производства) Сотрудниками УОРа, был сделан подробный фотоотчет который прилагается к данной статье. Просим сообщество помочь привлечь внимание общественности и правоохранительных органов к данному преступлению. Для того чтобы, «крышуемые» браконьеры понесли заслуженное наказание.

Куплю шкуру браконьера – ДОРОГО!
 

Skitalec

Мисливець
Шановні мисливці поки ми звами торбуємося чи буть полюванню чи ні, чи достанеться окремим первичним мисливським колективам ліцензія на відстріл парнокопитних.
Не шеновні мисливці ведуть не легальне полювання повним ходом. І до цих пір почували себе не погано поки мисливствознавці Фастівського УООР їх не затримали.
Автотранспорт та зброя вилучені, ведеться слідство.
Браконьєрське полювання велося з під комбайнів які убирали кукурудзу.

Шановні мисливці та мисливствознавці будте пильні коли проходить уборка кукурудзи. Тому що в кожному районі є такі горе мисливці які приносять шкоду тваринному світу.

Прошу ваших коментарів, не будте бадужі.
 

zweroboy

Мисливець
Интересно, а если стрельба ведется непосредственно с комбайна, комбайн тоже имеют право изьять?
 

-Sauer-

Мисливець
юрий12;88495 сказав(ла):
если б изьяли больше точно не охотились!
изымать надо только оружие - это считаю правильным и вполне достаточным. А то каждому егерю по конфискованному Митсубиши Паджеро если выдать - то они вконец обжиреют:))
 

igarek

Мисливець
А есть вообще загон комбайнами делают,и бьют прямо с них!
Приходилось наблюдать(тогда еще от охоты был далек)
 

Rus77

Новачок
Вроде конфискации подлежат все орудия браконьерства, в тч и автомобиль.
 

rrusel

Новачок
Коли дізнаєшся про такі речі, я маю на увазі бракон'єрів, а особливо знахабнілих на дорогих машинах, з дорогою зброєю, робиться якось обідно і за себе і "за державу обідно". Тут здається переживаєш, щоб правильно відстрілку заповнити... А тут знахабніна морда, яка думає, що має "бабло" і рішає всі проблеми, навалить(наче не можу сказати) цілу мащину "м'яса" і думає що він крутий "охотнік". Я...ця їм до пня рубати потрібно і пальці на правій руці, щоб більше не зміг на курок натискати.... Одним словом і гнів і жаль........
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Є такі суки в кожному районі, в нас вже нічні бійці поля з люцеркою та озиминою вкатують. Хлопці пробували зловити, не могли догнати, але записали номер "Таврії". Авто з сусіднього району, хазяїн покійний і їздять на ньому кілька чоловік. Попробуй виведи толк.
Я був дав пораду голові райУТМР, щоб він хоч два рази в міс. об"їхав угіддя, то він мене послав на три букви і сказав, що я ліцензії на фазана не побачу, так я її і не бачу.
З пов. до колег.
 

igarek

Мисливець
Одинокий Вовк;88623 сказав(ла):
Є такі суки в кожному районі, в нас вже нічні бійці поля з люцеркою та озиминою вкатують. Хлопці пробували зловити, не могли догнати, але записали номер "Таврії". Авто з сусіднього району, хазяїн покійний і їздять на ньому кілька чоловік. Попробуй виведи толк.
Я був дав пораду голові райУТМР, щоб він хоч два рази в міс. об"їхав угіддя, то він мене послав на три букви і сказав, що я ліцензії на фазана не побачу, так я її і не бачу.
З пов. до колег.
Мабуть Ваші ліцензії вже замовлені і чекають не простих мисливців,а знайомих Вашого голови)),просто про такі випадки вже чув.
Не ту країну назвали Гондурасом))
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Двадцять п"ять штук голова привіз, а дві продав.
Хай сам і полює. Ціна однієї 150 грн., в тому році була 50 грн.
З пов.
 

Крысобой

Новачок
Такие крысы ничего не боятся, они истребляют все живое под ноль и вместе с комбайнами переезжают в другой район где косят кукурузу и так каждый год, сначала Попельнянски район, потом Фастовский, потом Брусиловский, потом Макаровский и так дальше- в этом учавствцет охрана которая сопроваждает полевую технику на уборке кукурузы, таких уродов немало , таких надо истреблять как крыс
 
Зверху