Бенелі м 1

Валик-58-58

Мисливець
Привіт всім, я мав не один дисяток різних Бенелли, було в мени М1 із КРИО стволом і звичайним. РІЗНИЦІ НЕ ЗАМІТИВ, ну якось так.
За відео обзор дякую автору. Що можу порадити! БЕРЕГИТЕ НЕРВЫ ДРУЗЬЯ
 

barabaka

Слідопит
Привіт всім, я мав не один дисяток різних Бенелли, було в мени М1 із КРИО стволом і звичайним. РІЗНИЦІ НЕ ЗАМІТИВ, ну якось так.
За відео обзор дякую автору. Що можу порадити! БЕРЕГИТЕ НЕРВЫ ДРУЗЬЯ
Можна питання?
Скільки десятків і навіщо?
 

Валик-58-58

Мисливець
Багато ***діти теж ніколи корисним не було.
Тут нічого не змінилося, і не зміниться поки буде така пі...ж.З цим погоджуюсь на 100 %
Що стосується кількості, так це я тільки за Бенелли написав, за другі бренди мовчу,і це написав не для того щоб похизуватися..... Хто мене знає особисто, той розуміє про що йде мова. Ну а борзо, грубу відповідати може кожен, тільки для чого? Я Раніше теж був різкий, мог нагрубити..... Зараз стараюсь з тримуватися, і жити по принципу, НЕ ТРОГАЙ Г..НО,ВОНО І СМЕРДІТИ НЕ БУДЕ.
Всим гарного дня. Дума прочитавши моє повідомлення, АДИКВАТНІ люди все зрозуміють! Грязі і так достатньо.
 

Panters

Снайпер
Особисто мені сподобався сам вислів
Багато ***діти теж ніколи корисним не було.
а чи стосується він відповіді
Багато знати вредно
мені якось паралельно, а щоб не було подібних непотрібних перепалок,
на цілком нормальне запитання
Можна питання?
Скільки десятків і навіщо?
можна було б дати і нормальну відповідь.
Нікого не мав на думці образити і флуд завершую.
 

Степанович 2

Снайпер

Валик-58-58

Мисливець
Особисто мені сподобався сам вислів

а чи стосується він відповіді

мені якось паралельно, а щоб не було подібних непотрібних перепалок,
на цілком нормальне запитання

можна було б дати і нормальну відповідь.
Нікого не мав на думці образити і флуд завершую.
Е такі питання, на які не дають відповіді, тим паче воно не має ніякого відношення до загального питання, ви як малі діти,це по перше.
По друге, ще раз уточню! Так написав тому що маю практику и досвід в користуванні данних дивайсів.... Не заходив в теми пів року, і не хочу.... Бред. Всього най кращого.
 

Хантерсан

Новачок
Пройшла і моя м1 випробування на полюванні. Нарікань немає, працює відмінно. Придбав Кікс смоук 0,15 . Перевага Кікса сутьтєва, повторюватися не буду. В планах придбати 0,35 та 0,7. Тут хтось запитував за проставки для приклада, то в мене є з буквами "В".
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Придбав Кікс смоук 0,15 . Перевага Кікса сутьтєва, повторюватися не буду. В планах придбати 0,35 та 0,7.
Не спешите тратить деньги!
Для 80% охот сужения 0.38 ( Кикс 15) хватает с головой!
Я с М1 пол сезона охотился с Джем 0.25 мм, и от 10 до 45 м
все падало если попадал! На Бенелли Бекачио с 610 мм стволом,
стоял 0.38 Кикс,который на 40 м закрывал ВСЕ охоты!
Тем более КРУПНАЯ дробь летит, лучше с нестрогих чоков!
Попробуйте поохотится СЕЗОН а там поймёте !
 

Хантерсан

Новачок
Не спешите тратить деньги!
Для 80% охот сужения 0.38 ( Кикс 15) хватает с головой!
Я с М1 пол сезона охотился с Джем 0.25 мм, и от 10 до 45 м
все падало если попадал! На Бенелли Бекачио с 610 мм стволом,
стоял 0.38 Кикс,который на 40 м закрывал ВСЕ охоты!
Тем более КРУПНАЯ дробь летит, лучше с нестрогих чоков!
Попробуйте поохотится СЕЗОН а там поймёте !
Добре. Прийму до уваги і спробую з цим чоком на зайця. Лиса сімкою з 20 метрів він добре посік. Той навіть не зрозумів, що його прибило. Але відстань 20 метрів не показник. Треба пробувати.
 

Алксандр

Новачок
Вопрос к владельцам М1 .Кто-то пробывал зарядить пятый патрон уложив его на лоток подавателя ? У меня не получается не закрывается затвор . Хотя в ата армс нео, ретай без проблем ,а у них затворы копия бенелли.
 
Зверху