Баварська гонча по кров*яному сліду.

VADAS67

Слідопит
Хлопці хто полює із Баварьською гончою? В інтернеті тільки позитив про них,але хотілобся почути відгуки власників.
 

VADAS67

Слідопит
Була в мене КГ.Але вже її нема.А дочка від неї супер. Дав товаришові із колектива .У 7 місяців із голосом почала робити.Між іншим зараз має цуценят
 

homa0777

Мисливець
Баварська не перекриє більшості полювань в Україні. Її вивели як фарбера.
Моє розуміння, як обираєш помічника на полювання, то для яких цілей?
От ви на що збираєтесь з ним полювати?
 

VADAS67

Слідопит
В нас всья охота по-копитних. Правильно-на охоті має бути собака- помічник. В мене така була г/фокстерка.А дочка від неї слаба. КГ була у мене із Хирова,але недуже активна була.А вже дочка від неї уже супер.Правда батько був словацька гонча. А чому питаю,бо дуже на даний час актуально підранки від п.автоматів і* теперішних мисливців*.
 

homa0777

Мисливець
Так щоб ти розумів УКГ, по кров'яному сліду ніхто невчив...читай
звіт з кубку Хантера....
Найрезультативнішою дисципліною виявилася таки досить нова для більшості – кров’яний слід, адже раніше серед усіх карпатців України, диплом по крові мав лише Бай Симончука Ю.. Записалося пробувати свої сили тут всього 9 УКГ. 7 УКГ отримали дипломи (78%), при чому 2 карпатці, що зосталися без диплому, теж знайшли звіра, але були залишені без диплому через не відповідне відношення до трофею.
Тому, хотів би відмітити УКГ, котрі показали високі результати по кров’яному сліду:
Вільха дов.51139 вл.Суховецький Р. (ведучий Суховецький Г.) Хмельницька обл. Д3- 20 б.
Баян УРКМС 0005/15 вл. Галушко О. Рівненська обл. Д3 – 20 б.
Барон УРКМС 0003/14 вл. Ступницький І. Хмельницька обл. Д2 – 40 б.
Шайтан УРКМС 0001/14 вл. Данильчук В. Хмельницька обл. Д2 – 40 б.
Аза УРКМС 0004/14 вл. Ступницький І. Хмельницька обл. Д1 – 60 б.
Рада св. 32882 вл. Новацький А. (ведучий Данильчук В.) Хмельницька обл. Д1- 60 б.
Циган дов. 46353 вл. Димарчук С. Волинська обл. Д1 – 60 б. Краща робота по кров’яному сліду, вік 1 рік 4 міс.
Ссилка
http://carpathound.com.ua/forum/viewtopic.php?f=8&t=449
 

VADAS67

Слідопит
Я свою г/фокстерку теж невчив по-кров*яному сліду.А робила чудеса-шукала сама,даже по-черзі знайшла була двох підранків свиней.А дочка від неї уже нешукає у лісі нікого,тільки гавкає коли побачить.А за кров уже і неговорю-нереагую.
 

БЮВ

Слідопит
У меня ЖШТ работает КС и НЖЛ. Я думаю собачке надо показать что от нее хотят, а так сразу работать по КС не каждая сразу возтмется.
 
Зверху