А що по швидкості???

senya 2011

Мисливець
Колеги, цікавить питання по використанню лінійки порохів NS з капсулями ЦБ та жевело. Можливо хтось використовує та перевіряв їх на хроні, що по швидкості, та їх максимум ???
 

Kapitan

Снайпер
Колеги, цікавить питання по використанню лінійки порохів NS з капсулями ЦБ та жевело. Можливо хтось використовує та перевіряв їх на хроні, що по швидкості, та їх максимум ???
Швидкості не знаю, але голуб падає тряпкою. Використовую Д20. В сезон не багато 20-30штук не більше. Це під ЦБ. А під жевело в цьому сезоні пішло патронів 200 на А1, супер. Ностальгія за молодістю.
 

Kapitan

Снайпер
Ігорок а де дістали жевела?Поділіться секретом в приват.ДЯКУЮ.
А чому в приват. Тут секрету не має. Я дуже часто моніторю барахолку на райберті. І буває там адекватні продавці пропонують нормальну ціну. На приклад, продавала людина 1000шт по 1.6гр, я зторгувався, і забрав усі по 1.2гр. Кілька разів поміняв там же на райберті жевело на євро. Тому запас ще маю.
Ціну піднімають у основному перекупи і вони не торгуються.
 

senya 2011

Мисливець
Чому цікавлюсь, відстрілював на вихідних набої ще з навікою в 1,55г 12к на D20, то після першого пострілу ну щось не то. Порох вигорів повністю, стволи чисті, а от після другого пострілу зрозумів що віддачі майже 0. А от пізніша партія вже на 1.57г зауважень не викликала. Тому і цікавлюсь, іноді полюю на жевелі, чи підходить цей капсуль під порох (400м/с ???) На полюванні розчаровуватися немає бажання.
 
Зверху