Ата Армс Венза чи Армсан 612

ml1986

Мисливець
Усім доброго дня, вирішив придбати нового ружика і стою над вибором Ата Армс Венза чи Армсан 612, які в кого думки, хто користувався
За будь яку пораду буду вдячний
 
  • Like
Reactions: crp

пингвин73

Мисливець
Зато венза вкладывается намного лучше 612 . Да и не цепляется тыльником как 612 в пластике.
 

huntumy

Зброяр
А 612 на 0,5кг легче. Вкладка дело поправимое. К примеру мне кроме кацапских ружей ложатся все, хоть турки хоть итальяшки.
 
  • Like
Reactions: crp

Fonex

Снайпер
Усім доброго дня, вирішив придбати нового ружика і стою над вибором Ата Армс Венза чи Армсан 612, які в кого думки, хто користувався
За будь яку пораду буду вдячний
И то и то ружье хорошее...Думаю, Вам просто надо их помацать, повскидывать...К чему душа ляжет - то и берите!
 

Fonex

Снайпер
Опять-таки, А612 - ест все - проверено людьми и временем...А пуля...Ну, тут все индивидуально...По-моему мнению, лучше, чем с фиксированного цилиндра - пуля не летит ни с одного сужения(будь то сменное или фиксированное)
 

ml1986

Мисливець
І знову повертаємось до наших "баранів", що серед користувачів сайту не має власників "Вензи", щоб написати свої враження про її використання, чи банальне не бажання ділитися досвідом? Я думаю що багатьом буде цікаво, а в першу чергу мені, так як Армсан 612 вже має певну славу, тому давайте ще Вензі її підкинем
 
  • Like
Reactions: crp

ATIS

Снайпер
Цікавить вибагливість до самокрута, пулі, тощо
Батько прополював сезон з Вензою. Патрони тільки самокрут, споряджаю особисто. Було три клини, з самого початку експлуатації, і те списую на його непрофесіоналізм роботи з напівавтоматами. Одного разу замітив що в нього на лотку лежав патрон, а це вже клин. Все роз'яснив, після цього жере самокрут як скаженна.:D Бій кулею дуже гарний, куди поцілив, туди і полетіла;). Правда пристрілювався тілки з кулі Бренеке від Ротвайл, а вона з всіх стволів летить гарно. Також Венза є в декількох моїх друзів, нарікань нуль, тільки позитив.
 

ml1986

Мисливець
Батько прополював сезон з Вензою. Патрони тільки самокрут, споряджаю особисто. Було три клини, з самого початку експлуатації, і те списую на його непрофесіоналізм роботи з напівавтоматами. Одного разу замітив що в нього на лотку лежав патрон, а це вже клин. Все роз'яснив, після цього жере самокрут як скаженна.:D Бій кулею дуже гарний, куди поцілив, туди і полетіла;). Правда пристрілювався тілки з кулі Бренеке від Ротвайл, а вона з всіх стволів летить гарно. Також Венза є в декількох моїх друзів, нарікань нуль, тільки позитив.
Дякую
 
Як на мене мінуси в ATA ARMS Venza: важча, не має з 71 см. стволом і високою планкою, нова модель ще мало на руках тому про якісь можливі недоліки мало інформації.
А так при виборі рушниці як завжди, що в руки "лягло" то Ваше..
 
  • Like
Reactions: crp

ml1986

Мисливець
Як на мене мінуси в ATA ARMS Venza: важча, не має з 71 см. стволом і високою планкою, нова модель ще мало на руках тому про якісь можливі недоліки мало інформації.
А так при виборі рушниці як завжди, що в руки "лягло" то Ваше..
Дякую, так і получилось лягла в руки
 
Зверху