Англо-русские гончие в Украине(популяция,охота,разведение)

ura83

Слідопит
Знайшов цитату на сусідньому (ворожому) форумі

"На состязаниях в Краснодаре Вулкан Алехина, идущий от собак Малолина- Лукьянова. так он после з-х часового гона по лисе отгонял на диплом 2-ой по русаку "

Питання:

1.Що зараз у нас не так ???
2.Чи можливий зараз такий казус:) , чи все так запущено.???

П.С.
Відповідь що немає ЗАЙЦЯ не приймається:p
 

huntumy

Зброяр
От Вулкана Алехина была выжловка в харьковской области.
А самое главное выдающихся собак единицы. Ни кто не застрахован от того, что от звезды тяжело освести себе аналогичную звезду.
 
Останнє редагування:

ura83

Слідопит
от звезды тяжело освести себе аналогичную звезду.

Згідний на 100%
Десь бачив відео з виставки лайок, то там експерт дуже красиво сказав це саме і ще додав скільки потрібно факторів щоб із цуценяти вийшов хороший собака .
 

ura83

Слідопит
upload_2018-6-22_19-3-16.png


Молодша вікова.
крайні ідуть Від Кропивського С. по центрі від Цокала І.
Перший якщо не помиляюсь внук моєї Плакси (Через Айну Кропивського)
 

andryx1

Снайпер
Доброго здоровля всім гончатникам і мисливцям!Маю запитання,буду вдячний за толкові поради. 25 червня вижлиця ощенилася.Мала 11 цуциків,я залишив 8. Все було нормально,посилене харчування,декілька разів на день випускав маму з вольєра,Вона виходила і через 5-10 хв. поверталася до малих.Вчора я її випустив,а вона усіх малих повиносила в дальний кут подвіря,облаштувала гніздо під старою автоцестерною.Чим її не влаштовує її хата?Сімю гончаків не забирав з нового місця,а в вольєрі сьогодні роблю санітарний день.
 

Вкладення

ura83

Слідопит
Одинадцять-це забагато для однієї годувальниці.Після пропажі трьох щенят минуло три дні.
По фото то:
Можливо на постійному місті її жарко, ось і вона найшла собі місце під цистерною ?, можливо блохи чи ще якісь паразити.

П.С.
Це так думки в слух тому що практики великої з щенятами не маю.
Зраз появиться huntumy той точно повинен знати

Іще що за в`язка якщо не секрет???
 

ura83

Слідопит
(Северний) Романе ти питав на рахунок родичів з Сімчуком:)
upload_2018-7-21_11-19-7.png


Це добуто особисто лише Мною за один сезон у угіддях Волочиського РОУТМР:D:D:D
з під РРГ вижловки Сімчука - Потіхи. (прополював на жаль з нею лише один сезон, в кінці полювання попала під машину )

П.С.
Знаю що лис не показник і головне якість, не кількість:p

но повір таке важко забути

П.С.
Кіт живий :D
 

Северный

Мисливець
У нас лисицы не правильные, с камышей летят в поля, с леса в камыш и тд ...хрен поймёшь. Было пару охот,что ходили не дальше два,три км. Были смертники)))
А само больше охоту портят козы, они охотится не дают совсем. Пора зачищать угодия....
 

ura83

Слідопит
У нас лисицы не правильные, с камышей летят в поля, с леса в камыш и тд ...хрен поймёшь. Было пару охот,что ходили не дальше два,три км. Были смертники)))
А само больше охоту портят козы, они охотится не дают совсем. Пора зачищать угодия....


В нас теж у камиші з рябими тяжко полювати (мала площа)., (Тому деякі роки брав відстрілку у сусідній Волочиський район, навіть якщо чужим не хотіли давати то був час що стояв там на обліку і платив внески.) але якщо в'язкі то можна пристосуватись і в нас. За моєї практики при хорошій в`язкості і гарному напору то відсотків 80 Лис з поля іде назад у камиш практично робить коло типу так як заєць.
з Козами теж проблема, але тільки під час нагонки, а після відкриття десь пропадають (можливо трохи помагають, а можливо більша частина іде у ліс, не знаю ).

П.С.
Ну і Зайця останні роки три побільшало в рази!!!!!
 

VladimirT

Новачок
Доброго вечора панове гончатникі. Підскажіть будь-ласка якою вакциною краще привити щенка 2 місяці
 

ura83

Слідопит
Я користувався вангард плюс .
за словами ветлікарів не погана , головне вчасно і правильно .

П.С.
Діліться своїм чудом:) хто чия кров і звідки ???
 
Зверху