Акваріум

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Акваріум - мовчазні наші вихованці!
Гадаю що не мало із нас утримують вдома акваріумних рибок.
В даній темі пропоную обговорювати деталі розведення, утримання, і просто акваріумних рибок.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
В мене колись був акваріум на 260 літрів, він зараз у батьків, батько там річних Гірчаків тримає.
А зараз готую до запуску на 160 літрів.
IMG_20210719_210715.jpg
 

Степанович 2

Снайпер
По молодості тримав трохи акваріум, правда, менші чим тут пишуть 160-260 л.
Потім щось на нього зовсім часу чи бажання не вистачало, підростало троє дітей, то все і закинув.
Дане захоплення потребує і бажання, і часу, і певних знань та і витрат, не приносячи в замін ніякої конкретної користі, крім споглядання життя рибок.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Дане захоплення потребує і бажання, і часу, і певних знань та і витрат, не приносячи в замін ніякої конкретної користі, крім споглядання життя рибок
Це все і є хоббі та захоплення. Тут прикладів безліч можна привести. Те саме полювання, риболовля, собачки та коти......
Як приклад, купити рушницю, відстрілка, набої, патронтаж, спорядження......., як тут люди кажуть - "скільки б м'яса можна було купити, і ніде не лазити".......
 

Konrad

Слідопит
Был когда-то то аквариум, в школьные годы на 10 литров, а потом позже появился на 160. Но после школы некогда стало ухаживать за этим делом.
А касательно "... не приносит никакой пользы...", то могу сказать - ничто так не успокаивало нервную систему как аквариум.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А касательно "... не приносит никакой пользы...", то могу сказать - ничто так не успокаивало нервную систему как аквариум.
Поставив акваріум, навпроти нього було пусте місце, вчора прийшов ввечері з роботи, а там навпроти авкаріума дружина з донькою розташували два пуфи та журналний столик, сидять сідр вживають, релаксують))).
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
500 літрів це щось ... чого вартує в ньому лише воду поміняти.
Вода в акваріумі повністю не міняється, тільки з певним періодом та певний об"єм підмінюється.
І як сказано, чим більший акваріум тим в цьому плані легше.
 

Степанович 2

Снайпер
Не заперечую, давно я цим займався, призабулось багато чого. Але воду я міняв повністю, кажись, об’єми в мене були малі, видно із-за того.
Любителям удач в розведенні акваріумних рибок та отримання задоволення від цього.
 

Вік71

Снайпер
Рибками захоплювався ще з дитинства. Починав з 3-літрової банки з карасями.
Потім були акваріуми на 15, 100, 150, 200 л . Закидував, але через деякий час починав знову :)
Зараз маю один на 35 л . Заспокоює ;)
IMG_20210729_191636.jpg
IMG_20210729_191610.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

КIA

Мисливець
Я перешел на пецилий. Даже скалярий вывел. Чего только не было. Потихоньку отсаживаю, рожаю и выкармливаю...)))) Ну и сомики коридорасы.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Даже скалярий вывел.
Були також, тримав не одни рік, гарні, але як біля них не танцюй, начебто все добре, і тут з ранку вони один одному плавники пооб"їдали.
Я перешел на пецилий.
В мене стайка Тернецій та Пецилій по 10 шт. проживають разом, чудово миряться.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Для любителей позаморачиватся))).
Коряга своими руками.
Берем подходящую корягу, которая Вам понравилась(желательно не с дуба и ни квоем случае не сосна), в моем случае с яблони. Корягу берем не с сырого дерева, а сухую, но и не трухляк. Подобрали корягу, снимаем кожу, кожа может сниматся плохо, снимаем верхний слой. Потом корягу заливаем на сутки водой. После чего снимаем остатки кожи, после вымачивание они снимаються хорошо, трем щеткой. Далее корягу помещаем в подходящую емкость заливаем водой, что бы не всплывала нужно чем то придавить. Засыпаем соль, где то пол пачки, даем закипеть и варим на медленном огне около часа. Убираем с огня и в этой воде оставляем остывать



Остыло, сливаем соленою воду и заливаем свежую, так оставояем на сутки, после чего достаем промываем и снова трем щеткой, заливаем чистой водой и еще немного провариваем(вывариваем соль с дерева). Сливаем воду и еще вымачивает двое суток периодически меняя воду.

После этих процедур коряга будет чистая, не будет красить воду и будет тонуть









 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
У знайомого акваріум, риби з місцевої водойми
 

Вкладення

Зверху