"Автоматчики", поделитесь наблюдениями ))

василь довжик

Слідопит
Ув. Trial! По моему мнению П/А нужен исключительно только на охоте по водоплавающей дичи для добора подранков. В 95% случаев вы делаете максимум два прицельных выстрела остальные шоб було:)! По поводу п/а на зайца, у меня товарищ если идёт рядом с автоматчиком и поднимается заяц он даже не стреляет. Почему? Да потому что вечный спор типо я выстрелил 5 раз и по-любому в него попал!))) глупо на это в сплош и рядом. Я охотясь с п/а и двухстволкой сделал такой вывод и брызгающие слюнями люди доказывающие обратное никогда не переубедят в обратном.
Як на мене,то двухстволочка по зайчику мае перевагу лише в тім,що е можливість одночасно у виборі дульного звуження.Ну далі піднявся чоком,ближче получок.І головне це те,що ти знаеш,що тільки один постріл дасть результат.І тому все не спіша а це як правило і результат.С пв
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Вы автоматчиков с пид*растами не путайте!
 

Mechanik

Снайпер
Вы автоматчиков с пид*растами не путайте!
Цієї зими виходжу на угіддя зранку, і попереду мене вже йдуть два мисливці, і я йду вже по їхнім слідам.
Беру трохи правіше від них, щоб їм не заважати, і одноразово буду бачити що робиться у них на фронті.
Бачу, встає заєць від одного мисливця збоку, в 20-25м. від нього, але він його чомусь не баче...в упор.
Ну думаю, він що сліпий чи що з ним, заєць набирає маху, і він бачу піднімає рушницю і тисне на гачок.
РАЗ - ДВА - ТРИ - ЧОТИРИ - П`ЯТЬ пострілів під ряд, і заяць пішов полями в трави, і до села.
Я стою і думаю, що ж він таке - робить? А може піде він за зайцем? Це ж однозначно підранок.
НІ ХРЕНА...забив він болта на того зайця, щоб його шукати, пішли вони собі далі.
А цей зайчик, подавсь ближче до села яке було поруч, і там в кущах малини його собаки із крайніх хатів господарів, які ніколи не прив`язані, і додавили.
І що, людина не знала що 5 набоїв в зброї заборонено мати на полюванні?
Про обмежувач набоїв в магазині, я вже не кажу, його рідко хто має із автоматчиків, на полюваннях.
Краще пляшечку горілки купить та покласти в рюкзак, чим мати обмежувач набоїв.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Прям таки- железный аргумент! Блин, а ведь и не переспоришь, на самом деле!
"Не мог не попасть, бо - не мог, и все тут"!
Ага, а если б 10 раз стрельнул с вепря, точно убил бы:D

С двухстволок подранков не бывает? Не раненых зайцев собаки не давят?
 

Dimastiy

Мисливець
По поводу п/а на зайца, у меня товарищ если идёт рядом с автоматчиком и поднимается заяц он даже не стреляет. Почему? Да потому что вечный спор типо я выстрелил 5 раз и по-любому в него попал!))) глупо на это в сплош и рядом. Я охотясь с п/а и дв.
Тут вже більше стосується культури полювання.
 

Trigal

Снайпер
І що, людина не знала що 5 набоїв в зброї заборонено мати на полюванні?
Про обмежувач набоїв в магазині, я вже не кажу, його рідко хто має із автоматчиків, на полюваннях.
А если третий выстрел - 100% подранок? Что гуманнее: отпустить или добить 4-м выстрелом?
 

Trigal

Снайпер
Не добити, а добрати. Добивають - бракоші. А Ви впевнені що доберете тваринку 4-м пострілом?
Не надо к словам цепляться)) Зайцу все равно, "добивают" его или "добирают" ))
А на счет "Ви впевнені що доберете тваринку 4-м пострілом?" - можно ответить: "а зачем Вам третий выстрел? Вы уверены, что не сделаете подранка?"
 

Mechanik

Снайпер
Не надо к словам цепляться)) Зайцу все равно, "добивают" его или "добирают" ))
Якщо зайцю рівнобеденно, як його будуть "добивати" чи добирати, то НАМ не має бути байдуже, до їхніх мук.

а зачем Вам третий выстрел? Вы уверены, что не сделаете подранка?"
Третім пострілом з п/а на полюванні я вже не веду стрільбу по звіру, якщо попередні два постріли не зупинили його, і відстань до цілі, вже сягає за 50м.
Якщо все ж таки, звір і був підранком, від попередніх моїх пострілів, то обов`язково йду добирати звіра, після збігу деякого часу.
 

Михал Михалыч

Мисливець
І що, людина не знала що 5 набоїв в зброї заборонено мати на полюванні?
Есть действительно не знают, в форумах не общаются, законы не читают;)
Отстрелочную и взносы оплатил и погнал тра та та... 5 раз подряд:D
Не все председатели охот коллективов знают о трех патронах:rolleyes:
 

кей

Мисливець
2 роки назад були на полюванні .... ( не кажу де). Стоїть мисливець з помпом - подовжувач магазина за ствол! Питаю: " Як баланс, подовжувач не мішає". " Отлично!" Почався загон, як завжди : все на нього. Пальба я Вам скажу ( полювання на кабана). Приходим - нічого немає. Мисливець довольний : " Два рази перезаряжав". Я зібрав 16 гільз "Федерал" кульових. А ми говорим про автомат! Як що в голові немає - яка різниця з чого. В свій час коли починав навчатись полюванню, в бригаді куди мене брав дід ( в якості загонщика) , більшіть мисливців були або з трофейними двостволками або з ИЖ-18 чи ИЖ зк. Стріляли як " Соколом" так і димняком. Про пальбу за 35 метрів даже мови небуло. Нетого що боялись чогось ні просто ПОВАЖАЛИ і мисливців і дичину. І нас так вчили.
 

CheshireCat

Мисливець
Стоїть мисливець з помпом - подовжувач магазина за ствол! Питаю: " Як баланс, подовжувач не мішає". " Отлично!" Почався загон, як завжди : все на нього. Пальба я Вам скажу ( полювання на кабана). Приходим - нічого немає. Мисливець довольний : " Два рази перезаряжав". Я зібрав 16 гільз "Федерал" кульових.
По великому рахунку, порушення не було.
Це не заборонено.

А ми говорим про автомат! Як що в голові немає - яка різниця з чого.
Це вже зовсім інше питання.
Питання етики, поваги, виховання, людяності і т.і.
 

кей

Мисливець
По великому рахунку, порушення не було.
Це не заборонено.


Це вже зовсім інше питання.
Питання етики, поваги, виховання, людяності і т.і.
Та я розумію, що порушень не було- це ж не автомат. В нас же як - як з автомата 4 !!!!!!!!!! Встигнути вистрілити прицільно 2, рідко 3. Друге діло підранок. Ну зрозуміло , з автомата НІЗЗЯ.
 

CheshireCat

Мисливець
Так, багато користувачів напівавтоматів компенсують своє невміння влучно стріляти кількістю пострілів.

Багато хто просто не знає своєї зброї. Не знає як вона стріляє.
Багато хто просто не вміє стріляти. Не знає як влучно стріляти, не визнає це і не хоче вчитись.

Хочу зазначити, що швидко і влучно стріляти можна і з помпи.
Це питання бажання і практики.
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
І що, людина не знала що 5 набоїв в зброї заборонено мати на полюванні?
Про обмежувач набоїв в магазині, я вже не кажу, його рідко хто має із автоматчиків, на полюваннях.
Краще пляшечку горілки купить та покласти в рюкзак, чим мати обмежувач набоїв
Открою маааленький секрет,сколько я не встречал на охотах полуавтоматчиков,ни у кого не било 3 патрона,обично заряжают все 4-5.
 

Mechanik

Снайпер
Та яка ж тут таємниця Владиславе ? Ніякої таємниці тут - немає. Ми про це добре ВСІ знаємо, що закону ми не дотримуємось.
 

Mechanik

Снайпер
Слышали историю про чёрного охотника? Это охотник который выполнял все правила охоты и делал всё по закону:eek:o_O
А Ви що вважаєте, що таких мисливців - немає? Тільки вони не "чёрные охотники" а мисливці, я б назвав їх - господарями.
 
Зверху