Інформація про добуту дичину ліцензійних видів

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Добрий вечір. Може хтось знає, чи є у вільному доступі інформація про те, скільки дичини і якої саме добувається в Україні впродовж року (сезону полювання).
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Добрий вечір. Може хтось знає, чи є у вільному доступі інформація про те, скільки дичини і якої саме добувається в Україні впродовж року (сезону полювання).
Напишіть запит до головного управління лісового господарства. Врешті-решт, вся інформація про кількість реалізованих та кількість закритих саме шляхом добування ліцензій збігається саме до них.
 

Hovarf

Слідопит
Напишіть запит до головного управління лісового господарства. Врешті-решт, вся інформація про кількість реалізованих та кількість закритих саме шляхом добування ліцензій збігається саме до них.
Я це знаю. Можна звичайно ж написати запит в Держлісагентство, можна написати в Державну службу статистики , вони також мають такі дані. Але я шукаю цю інформацію у вільному доступі. Якщо є інформація про дозволений ліміт використання в розрізі користувачів угідь впродовж сезону полювання, то десь мала б бути інформація як користувачі цей ліміт виконали.
 
Статус
Закрита.
Зверху