Індивідуальне полювання на зайців

Статус
Закрита.

Виталий ...

Новачок
Відповідно до ст. 15 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Полювання може здійснюватися такими способами: індивідуальне полювання; колективне полювання; колективне полювання з нагоничами (облавне полювання).
Прошу В,якщо хтось має,надати мені роз’яснення, чи дозволено індивідуальне полювання на хутрового звіра (зайця), в межах визначених для цього мисливських угідь при одержані в установленому порядку дозволу (відстрільної картки) на добування мисливських тварин, а саме хутрового звіра (зайця), та за наявністю інших документів, що засвідчують право на
полювання.
Як що дозволено, прошу роз’яснити порядок індивідуального полювання. З посиланням на нормативні акти.
Як що заборонено, прошу надати нормативний документ, на підставі якого забороняється індивідуальне полювання на хутрового звіра (Зайця) в межах визначених для цього мисливських угідь.
Дуже очікую дискусій за участю модераторів та мисливців....
Хай щастить...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А зачем сразу 2 темы...?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Думаю, тут такому запитанню місце є!
Закон не забороняє індивідуальне полювання на зайця чи інших хутрових звірів (навіть - ліцензійних). Просто треба мати всі визначені ст. 14 БЗ документи на право полювання та самому робити у них всі необхідні відмітки. Але!.. Треба уважно ознайомитися із наказами (правилами полювання), визначеними користувачем мисливських угідь, де будете полювати. Бо ті мають право щось "своє" вставити. На жаль, іноді, таке, що зрозуміти важко! Але - треба виконувати!
Я знав одного дядька, який пив та палив, серце стало турбувати, лікарі порадили кинути дурні звички та більше ходити. Так він потім км по 25-35 бігав сам за зайцем полями! Він же не зайця хотів вполювати, а серце тренував!!!
 
Останнє редагування:

Виталий ...

Новачок
Думаю, тут такому запитанню місце є!
Закон не забороняє індивідуальне полювання на зайця чи інших хутрових звірів (навіть - ліцензійних). Просто треба мати всі визначені ст. 14 БЗ документи на право полювання та самому робити у них всі необхідні відмітки. Але!.. Треба уважно ознайомитися із наказами (правилами полювання), визначеними користувачем мисливських угідь, де будете полювати. Бо ті мають право щось "своє" вставити. На жаль, іноді, таке, що зрозуміти важко! Але - треба виконувати!
Я знав одного дядька, який пив та палив, серце стало турбувати, лікарі порадили кинути дурні звички та більше ходити. Так він потім км по 25-35 бігав сам за зайцем полями! Він же не зайця хотів вполювати, а серце тренував!!!
Дякую за відповідь. Зрозумійте не дуже мені подобаеться люди на підпитку та зі зброею та котлові облави на зайців.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую за відповідь. Зрозумійте не дуже мені подобаеться люди на підпитку та зі зброєю та котлові облави на зайців.
Якщо Ви про того спортсмена, що за зайцями бігав, то він, як раз, пити та палити кинув, бігав за здоров'ям (навіть не за зайцями).
У нас тут взагалі пиятика на полювання поза законом на форумі: подивіться уважно, тут навіть застілля після полювання... лише із Coca-Cola відбувається! ;) Всі бажаючі "добирають" лише вдома, коли рушниця у сейфі, собаки сплять у вольєрах, а зайці шкварчать у каструлях!
Що до котлових облав, я їх у нас майже не бачив: "котел" - це коли мисливці становляться замкненим колом і двигаються у напрямку до цента кола. Звіру немає куди подітися! Те, що іноді називають наші мисливці "котлом", зазвичай є полювання "підковою" (це половина кола, відкритою стороною якого мисливці двигаються уперед, як сіткою-неводом захоплюючи мисливських тварин. Але деякі дивляться на цю "підкову" зі сторони, їх це нагадує котел у профіль (відкрита частина якого є "горлом" цього "посуду", але це не вірно!
Раніше полювання і "підковою", і "котлом" було заборонено, але зараз вже досить давно дозволено! Але такі методи дуже шкідливі для дичини, бо у разі полювання справжніх стрільців у тварин фактично немає шансів!..
 

Виталий ...

Новачок
Якщо Ви про того спортсмена, що за зайцями бігав, то він, як раз, пити та палити кинув, бігав за здоров'ям (навіть не за зайцями).
У нас тут взагалі пиятика на полювання поза законом на форумі: подивіться уважно, тут навіть застілля після полювання... лише із Coca-Cola відбувається! ;) Всі бажаючі "добирають" лише вдома, коли рушниця у сейфі, собаки сплять у вольєрах, а зайці шкварчать у каструлях!
Що до котлових облав, я їх у нас майже не бачив: "котел" - це коли мисливці становляться замкненим колом і двигаються у напрямку до цента кола. Звіру немає куди подітися! Те, що іноді називають наші мисливці "котлом", зазвичай є полювання "підковою" (це половина кола, відкритою стороною якого мисливці двигаються уперед, як сіткою-неводом захоплюючи мисливських тварин. Але деякі дивляться на цю "підкову" зі сторони, їх це нагадує котел у профіль (відкрита частина якого є "горлом" цього "посуду", але це не вірно!
Раніше полювання і "підковою", і "котлом" було заборонено, але зараз вже досить давно дозволено! Але такі методи дуже шкідливі для дичини, бо у разі полювання справжніх стрільців у тварин фактично немає шансів!..
Котел саме котел!!! Обід з пляшками
Якщо Ви про того спортсмена, що за зайцями бігав, то він, як раз, пити та палити кинув, бігав за здоров'ям (навіть не за зайцями).
У нас тут взагалі пиятика на полювання поза законом на форумі: подивіться уважно, тут навіть застілля після полювання... лише із Coca-Cola відбувається! ;) Всі бажаючі "добирають" лише вдома, коли рушниця у сейфі, собаки сплять у вольєрах, а зайці шкварчать у каструлях!
Що до котлових облав, я їх у нас майже не бачив: "котел" - це коли мисливці становляться замкненим колом і двигаються у напрямку до цента кола. Звіру немає куди подітися! Те, що іноді називають наші мисливці "котлом", зазвичай є полювання "підковою" (це половина кола, відкритою стороною якого мисливці двигаються уперед, як сіткою-неводом захоплюючи мисливських тварин. Але деякі дивляться на цю "підкову" зі сторони, їх це нагадує котел у профіль (відкрита частина якого є "горлом" цього "посуду", але це не вірно!
Раніше полювання і "підковою", і "котлом" було заборонено, але зараз вже досить давно дозволено! Але такі методи дуже шкідливі для дичини, бо у разі полювання справжніх стрільців у тварин фактично немає шансів!..
Я вас розумію, я все правильно написав. Я вважаю що у мисливця має бути вибір індивідуально чи колективно йому полювати.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Раніше полювання і "підковою", і "котлом" було заборонено, але зараз вже досить давно дозволено! Але такі методи дуже шкідливі для дичини, бо у разі полювання справжніх стрільців у тварин фактично немає шансів!..
Так куда смотрят экологи и пр. природоохранительные органы?
Или всех все устраивает? Несмотря на изначально вредные и губительные способы охоты?
Или у них главное- количество составленных протоколов?
Политика страусов- не замечать главное?!
Только не надо сразу о борейках и пр.- я , отнюдь, не из них.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Як що дозволено, прошу роз’яснити порядок індивідуального полювання.
А в чем, собственно, вопрос? Безусловно-да!, разрешено.
Взяли отстрелку, позвонили местному егерю ( отметились у него) и- вперед, на охоту! НИКАКИХ ограничений, по этому поводу, согласно законодательству Украины, в угодьях УООРа- НЕТ! Вы свободный человек и в праве охотиться так, как считаете приемлемым для себя.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Скажу и я по поводу индивидуальной охоты, возьмем этого же зайца. Не скажу что мы не охотимся коллективно, охотимся, коллектив в среднем 5-6 человек, но при такой охоте у нас уже сезона 3 установлена своя норма - на коллектив не более 2 зайцев, добытых зайцев забираем каждый по одному в порядке очереди. Или договариваемся, кто стрелял(попал, добыл) тот и забирает. Но в основном очередь. По 5-ть капель, уже после охоты, бывает у кого дома, в основном на природе, когда оружие в чехлах и в транспорте(понятное дело водитель строго ни-ни). Но все таки лично мне более по душе индивидуальная охота, на такой охоте добыча в основном имеет случайный характер, но погулять самому и отдохнуть от шума и прочих будних вопросов, самое то... А по поводу того, что индивидуальная охота не такая результативная, как говорит один охотник - "за мясом мы на рынок, а на охоту мы за красивым выстрелом". С УВ.
 

Зверобой 60

Мисливець
По молодости тянет в компанию к себе подобным.Тут и шум и смех и веселье.С годами людям хочеться тишины ,спокойствия и наблюдения .Кто имеет охотничью собаку тот раньше уходит в индивидуалку.Наблюдение за собакой и управление оной намного проще и приятней да и собака не отвлекаеться на других охотников или их выстрелы.
 

VS1975

Снайпер
По молодости тянет в компанию к себе подобным.Тут и шум и смех и веселье.С годами людям хочеться тишины ,спокойствия и наблюдения .Кто имеет охотничью собаку тот раньше уходит в индивидуалку.Наблюдение за собакой и управление оной намного проще и приятней да и собака не отвлекаеться на других охотников или их выстрелы.
Саме так. Підпишусь під кожним словом. Добавить нічого.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А де написано що треба відмітитись у місцевого єгеря? В наказі уоора мо місцю полювання? Чи в якомусь законі, акті? Якщо є такий наказ, можна в студію, дякую!
В приказе охотпользователя, в данном случае-УООРа.
Именно такой порядок, например, у нас, в Черниговской области.
Каждый охотник, выходя на охоту обязан зарегистрироваться ( отметиться) у местного егеря. Можно и по телефону.
Подчеркну-символически отметиться, а не попросить у него разрешения на охоту на его участке!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я вас розумію, я все правильно написав. Я вважаю що у мисливця має бути вибір індивідуально чи колективно йому полювати.
Так, Віталію, мисливець має вибір, полювати самому чи колективно! То щось користувачі дещо перемудрили, на мою думку, із своїми рішеннями про полювання із єгерем. У них на таке просто егерів не вистачить! А щодо оскарження ненадання проплачених послуг... Воно до цього дійде!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так куда смотрят экологи и пр. природоохранительные органы?
Или всех все устраивает? Несмотря на изначально вредные и губительные способы охоты?
Или у них главное- количество составленных протоколов?
Политика страусов- не замечать главное?!
Только не надо сразу о борейках и пр.- я , отнюдь, не из них.
Я вже не еколог та не пр. правоохоронні органи. Спитай у них!
 

Dmitrriy

Мисливець
Ходим с друзьями 3 человека. Очень редко 4. Иногда бывает и сам хожу.
Было пару раз, в других областях, при выдаче отстрелки давали номер бригадиров и говорили что только с ними ходить, с их коллективом. От чего я всегда отказывался, на сколько возможно вежливо... Ни разу не пытались в грубой форме запретить...
 
А де написано що треба відмітитись у місцевого єгеря? В наказі уоора мо місцю полювання? Чи в якомусь законі, акті? Якщо є такий наказ, можна в студію, дякую!
Отмечаться то может и не надо. Но поставить егеря в известность, что вы охотитесь в этом обходе и в этих угодьях, я думаю что нужно. Во всяком случае снизите негатив при встрече...
С Ув!!!
 
Останнє редагування:

Зверобой 60

Мисливець
Егерь в выходные работает в лесу и наша ему отметка в полях на зайца не особо нужна.Ведь его кормит лес(читай копыто).Тут и за услуги заплатят да и лайку егерьскую не обидят.Везде почет и уважение .При условии что егерь грамотный и знает свой обход на отлично.
 
Статус
Закрита.
Зверху