Іж-зк: 16 кл

Серж Іванович

Мисливець
Доброго дня форумчани є таке питання скільки коштує одностволка. Іж-зк 16 кал 52 рік нова в ідеальному стані як ніби капсула часу. Вибачте фото нем
 

иж 18

Слідопит
Доброго дня форумчани є таке питання скільки коштує одностволка. Іж-зк 16 кал 52 рік нова в ідеальному стані як ніби капсула часу. Вибачте фото нем
С какой целью интересуетесь? Думаю если новое, потолок 7 тыс , а реально 5 тыс, я бы больше не дал.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Все таки бы с фото наглядней было. Люди любят видеть то что хотят купить или то что оценивают. С УВ.
 

Серж Іванович

Мисливець
Інтірісуюсь бо придложили мені його купити. І незнаю що це за рушниця то хаять її тобільшенство начинали полювати знею. В мене є зщим полювати але взяв цю рушнику в руки вона як цяцька стан на 5 балів. Скільки бачив одностволок але в такому стані не бачив. Прикріпити фото з телефона неможу якщо хтось з форумчан допоможе викласти фото сюди на форум. То скиньте номер я на вайбер скину вам а ви викладите.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
По цене думаю 4500-5000 грн.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Серж Іванович

Мисливець
Дякую слідопит що допомогли фото викласти. Цікаво що це за модель з сімейства одностволок може є фанати одностволок вониж дають якимось моделям перевагу толі іж - 17. Зкм чи іж 5 ціна адекватна дедуля сохранив рушницю. Цікавить яка сама ціна вмисливців одностволка с цього сімейства удачна в конструкцій.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тысяч 7, думаю, можно смело за нее просить (с чехлом!).
А вот давать...:rolleyes:;)
И еще нужно определиться, с какой целью ее покупать. Чтоб была?:cool:
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Восход

Слідопит
Просили 3300 я купил.Настрел 0 патронов.В запасе бойок с пружинкой.Не смотря на сужение 0.25 кучность даже без контейнера не плохая.Очень удобно с него целиться.От себя скажу за новое мне лично 5000 грн не жалко.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Просили 3300 я купил.Настрел 0 патронов.В запасе бойок с пружинкой.Не смотря на сужение 0.25 кучность даже без контейнера не плохая.Очень удобно с него целиться.От себя скажу за новое мне лично 5000 грн не жалко.
Так у Вас же ИЖК, а здесь - ЗК.
Разные ружья.
 

Серж Іванович

Мисливець
Втому й річ яка модель з них сама удачна . Я так думаю що з цілком як в іж 17 бо тут прорізи на колодці. А я ні зякого не стріляв тому і цікаво яка модель ціниця найкраще в любителів. Рушничка хоть і дешева але сохран прекрасний. Бо в основному всі якось боком дивляться а мене зацікавила тому хочу одностволку найти але саму харошу модель. Хочу можливо якут другу модель тому й в панства питаю на які моделі оператись.
 
Зверху