ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

Stanislav Fursa

Снайпер
Скучно на самоизоляции:(:(:(.
Машина на ТО, дома делать не чего, решил понастальгировать:rolleyes::).
Достал из сейфа ИЖика, вытер всю консервацию насухо, покрутил в руках, жена по улыбалась:D , собаки по нервничалиo_O:), по новой смазал и в сейф!
Вроде мелочи, а на душе такой приятный осадок:rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!

Переглянути вкладення 567878
Переглянути вкладення 567879
Все, тепер і я піду свою рушничку подивлюсь, освіжу маслечком і в сейф..:):D
 

Vitalia

Новачок
Здравствуйте! Досталось от отца такое ружьишко ИЖ58МЕ 12кал.Безотказное,осечек никогда не было. Много повидало, но и менять его не хочется очень надежное.
 

pasa bobkin

Мисливець
Маю в арсеналі дві одиниці 58 в 16 к і в 12 к,що сказати прості, прикладисті, легкі . Хоть в 16 калібрі подобаетця більше
 

Pashochek

Мисливець
Доброго времени суток. Уважаемые участники темы, кто нибудь в курсе колодки у ИЖ 58 в 16к и 20к одинаковые? Вопрос по заменяемости приклада?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у ІЖ-58 точно різні - колись на ганзі порівнювали - різна відстань між отворами бойків, відповідно і колодка різна. тобто кожен калібр ІЖ-58 мав власну колодку, а не так як ІЖ-43
 

Серг-Кл

Слідопит
Доброго времени суток. Уважаемые участники темы, кто нибудь в курсе колодки у ИЖ 58 в 16к и 20к одинаковые? Вопрос по заменяемости приклада?
Мало того, что колодки разные так там ещё по годам врезки нужно смотреть. Был ИЖ-58/20М-76, вот он если не изменяет память был на колодке постарше.
 

pasa bobkin

Мисливець
Добра усім. Придбав по случаю 58 перших випусків. Калібр 16, допоможіть з роком виготовлення. Літери ДН 0256. Буду дуже вдячний.
 

kef

Зброяр
Добра усім. Придбав по случаю 58 перших випусків. Калібр 16, допоможіть з роком виготовлення. Літери ДН 0256. Буду дуже вдячний.
На перших випусках був набитий рік випуску на подушках стволу.Вклучно з 1958 по 1965 рік.
 

kef

Зброяр

Іж 58 в 16 к. перших років випуску мали трубки 75 см . Майже одночасно почали випуск моделі Іж 54 та Іж 58 з трубками 73 з кінця 1962 року. А ваша рушниця приблизно кінець 60 х.років. Форма колодки тому підтвердження.
 
Зверху