ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

ramin

Мисливець
Сыч.;6841 сказав(ла):
Да уж, по фоткам видно только то, что это горизонталка. Ну ничего, модель всё равно отличная и в большинстве своём, в хорошем состоянии.
Десь через недільку виправлюсь.
Арго! По чому видно?
В моїх руках (2 роки) - до 100 пострілів
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
По фото колодки!
 

Міша

Мисливець
Володію іж 58 ма. Задоволений на всі 100. Бій різкий, осип дробі рівномірна. Що неодноразово перевіряв на мішенях різними номереми дробі. Стріляю самокрутом. Рушничка добре стріляє грубою дробю від 0 і вижче, також № 5;4;3;1. Картеч согласована у півчок діаметр 9 мм. 4 в ряд, в чок 7,5 мм. 5 шт. в ряд. На 60 метрів всі картичини лягають в круг 40 см. Один мінус як намене, чуток низить приходиться ціль повністю "накривати стволами". Та я цікавився і багато чув, що це закономірність для всіх ІЖ-58.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Интересный у вашего ружья приклад.Кто делал?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Нормальный сохран!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Модель ИЖ-58МАЕ,год изготовления 1984!
 

LECSR

Новачок
Привіт усім. Дуже класна тема, хочу теж приняти участь і заодно запитатти...
1. Підкажіть, чи це фабричний приклад?
2. Чи правильно я визначив по таблиці, що рік виготовлення 1970?
Про даний зразок дуже позитивні відклики, дуже практична та результативна стрільба по нерухомим цілям.
УСІМ - результативних полювань, гарних вражень від спілкування, дукую тим, хто відповість...
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
То,что ложа сделана кустарно видно по насечке шейки и по затыльнику,а вот год изготовления-1973,это видно и по номеру и по букве!Хотел уточенить -у вас какой именно ИЖ-58?
 

LECSR

Новачок
Арго;11765 сказав(ла):
Хотел уточенить -у вас какой именно ИЖ-58?
Дякую Арго, гравіровка ИЖ-58М, 16к, напевне через приклад, но перше враження при зустрічі з чією рушницею, що вона іграшкова. Але так лягла у руку. що я "Закохався".
 
Зверху