ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

Юрий_84

Мисливець
Доброго дня колеги. Є таке питання -придбав я іж-58 20к 1958 року випуску в стані ........ майже труп ... потрохи реставрую і от зіткнувся із такою річчю - курки не підпружинені навідь при взведених бійках курки ходять в перед-назад і доволі сутєво міліметрів 5-6 !!! це так має бути чи всежтаки щось нетак з усм ?
 

Серг-Кл

Слідопит
Власники іж-58 сюди ще заходять?
Заходят, как говорит мой брат: если нечего сказать - молчи, сойдёшь за умного!))
«Курки» у этой модели не подпружинены, да и в целом может быть подпружинен только первый спусковой крючок. На своём такого свободного хода не замечал, но то, что он есть это факт. Достану вечером свой посмотрю, однако имхо взять ружьё а-ля труп и не разобрать и не произвести ревизию механизма - преступление, так как может быть не исправен усм со всеми вытекающими...
 

Юрий_84

Мисливець
Ревізю я провів (зловлю нащадка спробую викинути фото) залізо поворонив, дерево реставрував, УСМ перебрав питаня в тім хто його перебирав до цього -якщо перебирав.
Щойно приїхав з стрільб по листу дробом №8 дуже гААрно а от по тарілках...... потрібно вчитись стріляти, з МЦ 6 навіскою 24гр виходить краще.
 

Серг-Кл

Слідопит
И так: при взведённом ружье есть свободный ход вперёд передний около 4 мм задний больше 5-6 мм ,в сторону спуска люфт отсутствует. Имхо чок получек применимо к 12 калибру в 20м это могло бы быть 0,7-0,6 и 0,3 соответственно, тогда по куче можно сравнить как равнозначное, а так сильно перечокнуто, нужно привыкнуть отпускать.
 
Останнє редагування:

Юрий_84

Мисливець
В мене курки не підпружинені взагалі -хід курків в перед назад нічого не стримує це і напрягає в якому положені його піймаєш в потрібний момент, можна поставити пружинку як на тоз бм -курки будуть піджаті до шептал але там під нею нічого не передбачено доведеться доопрацьовувати самому та це згодом час покаже її доречність.
По чоках для себе я не порівнював 20к з 12к але думаю Ви праві, в відстрілі мені сподобалась рівномірність а доцільність величини чоків покаже відстріл крупніших номерів дробу таких як №1. Рушниця планується для зацікавлення і тренувань сина, згодом виявим (комфортну відстань стрільби) під ці дистанції і підберем боєприпас.
 

Серг-Кл

Слідопит
В мене курки не підпружинені взагалі -хід курків в перед назад нічого не стримує це і напрягає в якому положені його піймаєш в потрібний момент, можна поставити пружинку як на тоз бм -курки будуть піджаті до шептал але там під нею нічого не передбачено доведеться доопрацьовувати самому та це згодом час покаже її доречність.
По чоках для себе я не порівнював 20к з 12к але думаю Ви праві, в відстрілі мені сподобалась рівномірність а доцільність величини чоків покаже відстріл крупніших номерів дробу таких як №1. Рушниця планується для зацікавлення і тренувань сина, згодом виявим (комфортну відстань стрільби) під ці дистанції і підберем боєприпас.
Вам тогда нужна взрыв схема! У меня спуски не болтаются! Если, тем более, ним будет пользоваться сынишка (будь кто), ружьё должно быть 100% исправно!!! Что гласит ТБ: охотник должен обеспечить свою безопасность и окружающих, а в старых книгах Вы ещё должны были следить за исполнением ТБ окружающими. Ружьё очень кучное!!! Как первое, лично для меня не подошло бы так как очень требовательно к навыкам стрельбы, я сам с него нещадно мажу)) Из личного опыта, дробь я беру выше на 1 номер.
 

Серг-Кл

Слідопит
Отличная статья
http://guns.allzip.org/topic/60/70832.html
В описании сказано о пружинках спусковых крючков, вот их наверняка было утеряно...
Получается спуски подпружинены... мда...
Схема общая, но думаю применима ко всем калибрам.
 

Юрий_84

Мисливець
Навідь незнаю що сказати рушниця спаравна на просторах інтернету вичитав що це особливість рушниць перших випусків -модернізуєм, а з кучністю ми справимось дисперсанти, прокладки і т..д..
 

Юрий_84

Мисливець
Прочитав статтю по Вашій ссилці, подивився в неті фото УСМ іж 58 -нема на курках мого іжа гнізд під пружинки!
 

Серг-Кл

Слідопит
7 или 8 номер. Похож на Ваш?
Я вот себе думаю и рассматриваю три варианта: их не было, их потеряли, их специально сняли. С первыми двумя все понятно, а вот последний, хм. Нужно пересмотреть узел курок/шептало, может их убрали так как провоцировали произвольный срыв курков, не факт, но. Усилие на спусках какое?
 

Вкладення

Останнє редагування:

Юрий_84

Мисливець
Ну от немає там гнізд під пружини! Звонив до місцевого зброяра сказав що бачив іж 58 20к лиш раз і там наче теж були курки не підпружинені.
Коли я її узяв вороніня на ній небуло зовсім все було в дрібній ржі, дерево (пофарбоване біс знає чим) у безліч шарів, довжелезні тріщини зверху і знизу, насічка відсутня повністю, прогари величезні, від використання металевого прута в якості шомпола стволи подерті всі!!!! Дерево і вороніння відновив а от з прогарами і подертими стволами доведеться жити....... люфта нема -хоч щось радує.
 

Вкладення

Серг-Кл

Слідопит
Исходя из схемы они должны быть здесь:
 

Вкладення

Юрий_84

Мисливець
Нема! нема навідь місця під них хоч по схемі і має бути! з моїм щастям і не дивно що мені дісталась з таким сюрпризом :(.
А в Вас іж 58 теж в 20к ?
 

Серг-Кл

Слідопит
Нема! нема навідь місця під них хоч по схемі і має бути! з моїм щастям і не дивно що мені дісталась з таким сюрпризом :(.
А в Вас іж 58 теж в 20к ?
Да, в 20м.
Даже не знаю тогда как Вам помочь((
Вам по месту конечно виднее, как вариант ещё снять скобу или сами спуски может там что то и есть, хз.
 

Юрий_84

Мисливець
Згодом все зробиться зараз немаю часу і придивляюсь до особливостей рушнички, в планах поставити ті злощасні пружинки, виготовити нове дерево (спробую самостійно) і можливо придумаю щось з прогарами.
Якщо маєте робочий рецепт патрона з дробом №1 буду вдячний якщо поділитесь в ПП. Також цікавить полегшений рецепт для тренувань.
 

Серг-Кл

Слідопит
Згодом все зробиться зараз немаю часу і придивляюсь до особливостей рушнички, в планах поставити ті злощасні пружинки, виготовити нове дерево (спробую самостійно) і можливо придумаю щось з прогарами.
Якщо маєте робочий рецепт патрона з дробом №1 буду вдячний якщо поділитесь в ПП. Також цікавить полегшений рецепт для тренувань.
Выгуливаю ее только на открытие, поэтому покупаю готовые. Лично у меня крупные номера летят не очень, хотя и настрел не велик, так что мнение субъективное. Большие номера при навеске 24-25г, больше не использую, имеют малое количество дроби, с такими сужениями осыпь не понравилась. Отдача условная.
 

Юрий_84

Мисливець
Зрозуміло я теж не планую її часто вигулювати -перші охоти на вухатого булиб цікаві.
 
Зверху