ІЖ-5

Статус
Закрита.
Потрібна допомога.
Є можливість виготовити пружину, яка підпирає гак запитання.
Потрібні якісні заміри.
Хто може зробіть заміри з фото.
При можливості схему кривизни на міліметровці.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
До пружини повинен бути комплектний хитрий короткий гвинтик, з широкою плоскою шляпкою. Зараз сфотографую. Інший не підійде! Потрібно підбирати або ж виготовляти. Інакше рушниця не закриється.
ІЖ-5, 1931 р.в., це моя перша рушниця. Розбирав її до останнього гвинта повністю. І зараз, через 30 років, із закритими очима і розберу, і зберу її.
IMG_20230108_182917.jpg
IMG_20230108_182942.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Послідовність установки пружини наступна: вона заганяється заокругленим кінцем під підствольний гак запирання, притискається до дна коробки рушниці ( викруткою, наприклад або ж дерев"яним стержнем) і внатяг закручується. Важливо тримати її протилежний кінець міцно притиснутим паралельно до площини дна колодки, поближче до посадочного місця гвинта, оскільки кількість витків на ньому обмежена і їх можна легко обірвати. Або ж гвинт, під дією зворотньої сили пружини, може вискочити і його ще треба буде знайти.
 
До пружини повинен бути комплектний хитрий короткий гвинтик, з широкою плоскою шляпкою. Зараз сфотографую. Інший не підійде! Потрібно підбирати або ж виготовляти. Інакше рушниця не закриється.
ІЖ-5, 1931 р.в., це моя перша рушниця. Розбирав її до останнього гвинта повністю. І зараз, через 30 років, із закритими очима і розберу, і зберу її. Переглянути вкладення 803658 Переглянути вкладення 803659
Гвинт і кусок пружини в мене залишився.
 
Статус
Закрита.
Зверху