Секція мисливського собаківництва при Волочиській РО УТМР Хмельницької ОО УТМР.

Yura_83

Moderator
Команда форуму
FB_IMG_1627671576888.jpg

Для тих хто розповідає що виставки, змагання це фігня.
В нашому УТМР є різні мисливці з собаками і без собак.
І ось ми вирішили створити секцію мисливського собаківництва при УТМР. Запросили на збори усіх хто має собак а також бажаючих. В секцію запросили усіх у кого собаки з документами. Обрали голову секції та трьох помічників по напрямках. Прийняли рішення провести виводку, але ми не знаємо у кого які собакиє. По своєму напрямку я почав обдзвонювати голів первинних колективів. І вои мні дали інформацію у кого є які собаки і номера телефоні.Я обдзвонив кожного і якщо у кого є хоч щенячка, запросили на виводку. І ось приїзжають хлопці з села з двома огромними РРГ. На цепах як моя рука, неприглядний вигляд самих собак. Вони подивилися і зробили висновки. Погляд на їх помічників різко помінявся, відношення до собак також змінилося. Хлопці почали виїзжати на випробування, вистаки. І на Всеукраїнській виставці, той же РРГ другий в рингу. Ось як змінилося відношення мисливців до їх помічників дякуючи виставкам, змаганням. У них зараз уже 5 собак.А ось здобутки секції за три роки роботи.

P.S
Світлина із стенду Волочиської РО УТМР.
Текст - мисливця, собачника,. Гончатника, активного учасника секції - Гаврищука Валерія.
Голова секції - Суховецький Роман Григорович.

Pps.
З них потрібно брати приклад!!!)
 
Зверху