Результати пошуку

  1. В

    Перекурчик

    Колись давно одна дівчина єврейської національності розповіла мені анекдот про жидів. Анекдот був смішним, але я себе відчув незручно і спитав у неї, як вона може розказувати такі анекдоти. На це питання вона відповіла: "Я ЄВРЕЙКА, а анекдот тобі розповіла про жидів". Ось тоді я зрозумів...
  2. В

    Підкажіть будь ласка по кульовим патронам !

    У Вашому випадку друга куля то 16 кал. Перша та круглі то 12 кал. Всіма цими кулями які 12 кал. стіляти потрібно тільки з напів-чока.
  3. В

    Ковідна тисяча на спорт товари?

    У мене також получилось! Героям Слава!
  4. В

    Нападає дикий кабан!

    Не УТМР, уважно дивіться сюжет - мисливське господарство ТОВ "Потаське"
  5. В

    9 січня 2022р. Трагічне полюванння на кабана.

    Хлопці! Кожен із нас має певний досвід полювань на кабана, хтось більший, хтось меньший. Але виходячи із свого досвіду і інформації з ТВ: 1. Підранка не знайшли... (Я розумію таке горе, що спочатку його ніхто і не шукав би. Але через годину.... хлопця вже немає... У мене було б дддууже велике...
  6. В

    9 січня 2022р. Трагічне полюванння на кабана.

    Чув у новинах по ТВ, що кабан влучив іклом у стегнову артерію і нічого не могли зробити. Я так розумію, що не могли спинити кров. Хай земля хлопцю буде пухом!
  7. В

    Проблеми з прицілюванням

    Щось схоже було у мене років 40 назад... Мені було 10-12 років і я почав відвідувати гурток кульової стрільби. Так от на перших заняттях у мене двоїлась мішень і я не міг у неї влучити взагалі. Про те що мішень двоїться я спочатку нікому не говорив, а поскільки у мішень я ніяк не влучав, то мене...
  8. В

    Про- и Антивакцинаторы

  9. В

    ПРОДАМ Brno

    Резерв
  10. В

    Про- и Антивакцинаторы

    Чтобы разрядить обстановку... Лет эдак тридцать - сорок назад был анекдот о пользе спорта ( я думаю, что спорить о здоровом образе жизни сегодня уже нет смысла), а анекдот звучал так: "Если бы спорт помогал здоровью, то все евреи бы бегали!" Что мы имеем на сегодня... Почти все евреи привиты (и...
  11. В

    Вибір карабіна

    У мене такий: https://stvol.ua/ru/catalog/karabin-nareznoy-cz557-eclipse-kal-308win-m14x1/p8357, дуже задоволений.
  12. В

    Продам Winchester 1300 с двумя парами стволов

    Какой вес у ружья? И какое дульное сужение?
  13. В

    Чохли для зброї

    Все отримав, дякую!
  14. В

    Чохли для зброї

    Чохол для зброї KOLPIT резерB
  15. В

    Открытие на пушного зверя2018/19

    Вибачаюсь, відпишусь і я. Запросили на полювання хлопці за сідесят кілометрів від Вінниці. Виїхали раненько, щоб на сьому годину бути на місці. О пів на восьму беремо першу рільку. Колектив - дванадцять чоловік. Пройшли кілометрів зо два... нічого... Вирішили взяти невеличкий ярок біля села...
  16. В

    Цікавить думка мисливців про статтю і коментар

    http://i-vin.info/news/u-lisakh-vinnychchyny-rozkydaly-ponad-400-tys-doz-vaktsyny-proty-skazu-26880
  17. В

    Похабство по Вінницьки.

    Олексійовичу! Я звернув увагу ось на що: із тих п'ятнадцяти мисливців мого віку, з котрими я полював 20 років тому, в УТМР залишився я один. Так, четверо взагалі продали рушниці, двоє перейшли до військових мисливців., а інші??? Інколи зустрічаємось на відкритті... Вони беруть разові...
Зверху