Результати пошуку

  1. S

    Як ваше враження, від цін на набої та порох

    На вихідних зайшов у мисливський магазин, був шокований від цін на набої та порох ( Сокіл)... підскажіть, чи це тільки в Харкові такі ціни залупили на набої та порох...
  2. S

    Матриця під зірочку

    Хотілось би запитати у мисливців, які вже мають справу з матрицею для закрутки набоїв під зірочку. Напишіть будь ласка ваші враження від роботи з цією штуковиною, і скільки коштує. З повагою.
  3. S

    цена и качество!!!

    хотілось би поцікавитися у мисливців, якими марками набоїв вони користуються... і в яких магазинах, бажано Харкова...
  4. S

    дозвільна сиитема...

    підскажіть, як поступити з дозвільником. він переоформив з одного мисливця на мене рушницю все по закону, залишилося отримати пластик ( дозвіл на зброю)...чекаю вже як 4 місяці, а він все говорить, що відповідні документи подав в область, а пластик не надрукували. рушниця лежить в сейфі, на...
  5. S

    виїздне полювання

    підскажіть будь-ласка, що мені потрібно мати при перевезені рушниці громадським транспортом. я хочю по полювати на фазана в запорізькій обл., а їхати буду на поїзді.
  6. S

    можно ли....

    підскажіть будь ласка, чи може мисливець отримати отстрелочну картку і полювати, якщо в нього тільки зеленка, а платик ще не зробили?????
Зверху