Результати пошуку

  1. Коцур

    Снаряжение латуных гильз 16 калибра

    Поділюсь своїм рецептом на центробої та сучасному поросі.Пробував різні порохи на центробої,стабільного результату досяг на С7v.Рецепт:латунна гільза з центробоєм,1,35грами с7v,пластиковий обтюратор та два войлочні чи деревоволокнисті пижі для латунної гільзи,картонна прокладка,28 грам дробу в...
  2. Коцур

    Іж 54 1955р.в.

    Резерв за Вами.
  3. Коцур

    Іж 54 1955р.в.

    Резерв прийнято.
  4. Коцур

    Іж 54 1955р.в.

    На продажу Іж 54 1955 р.в.Стволи 750 мм не хромовані,чисті,без сипу та раковин,збережені,чок лівий,півчок правий.Рушниця без шату та інших огріхів,не реставрована.Дерево рідне,горіх.Реєстрація Волинь.0669047625.Ціна 650$,невеликий торг.Продається по причині наявності іншої зброї.
  5. Коцур

    Іж 54 1955р.в.

  6. Коцур

    гильза 16 кл однострел

    Якщо точно одностріл,резерв.Далі в приватні повідомлення.
  7. Коцур

    Лінк С201

    Дякую за відгук.
  8. Коцур

    Лінк С201

    Дякую,перечитав,але "свіжих"відгуків не знайшов...Мабуть не користуються мисливці цим порохом.
  9. Коцур

    Лінк С201

    Доброго часу доби,Товариство.Можливо хтось уже використовував порох Лінк С201?Які враження?Можливо хтось має фото,який він із себе.Наперед дякую.
  10. Коцур

    Куплю бойки іж 49.

    Дякую, буду дзвонить.
  11. Коцур

    Куплю бойки іж 49.

    Куплю бойки іж 49 16 кал.
  12. Коцур

    Зап.части (скоба,пружина,бойки,затыльники)

    Пружини на 26 иж подойдут?
  13. Коцур

    Продам пули Бреннеке "реплика" 16 и 20 калибра

    Доброго дня всім.Придбав у Anatolio для проби в16 кал.Кулі гарноі якості,є невеличкі непроливи чи як іх правильно назвати,надалі майстер думаю виправить(можливо потрібно лити в гарячу кулелійку) але,дуже порадував результат.Відстріляв 10 куль з рушниці Іж К,відстань 70 метрів(старий...
  14. Коцур

    порох "Сильвер"

    І іх у тому числі...
  15. Коцур

    порох "Сильвер"

    У мене 16 кал.686 капсуль.1,7(під закрутку)1,6(під зірку) пороху СільверА,одеський вищий пиж контейнер з розвальцованим обтюратором,27-28грам дробу ,зірка з підкруткою.Або обтюратор,набір пижів(войлочних,пробкових,деревноволокнистих,які є),стаканчик для дробу пластиковий,дріб 28-30 гр.,картонна...
  16. Коцур

    порох "Сильвер"

    206s(подобається),D20,АО(теж подобається),Сокіл(дуже подобався польський),СП(не дуже).
  17. Коцур

    порох "Сильвер"

    Да...Перечитую цю тему стабільно,але для себе так і не почерпнув нічого нового про порох Сільвер,але зробив підтверєення про "деградацію" Украінців,з якою наштовхуюсь як у повсякденному житті,так і на інтернет ресурсах...Але мій улюблений порох,з яким я добився найкращих результатів,залишається...
  18. Коцур

    Порох пироксилиновий сп спорт

    Придбав і я цей порох.Спорядив 3 патрони в 16 кал.1-гільза Тахо-постріл бу,капсуль 686,порох 1.45,пиж контейнер Одеський високий,28 грам четвірки,зірка з докаткою-постріл м'якший і тихішший як на круком,Осип в нормі,різкість 1-2 діаметри.2-все те саме тільки пороху 1.55-постріл різкішший і...
  19. Коцур

    Латунные гильзы 12к. и 16к. б/у

    Доброго дня.16 кал є в наявності?Яка к-ть?
Зверху