Результати пошуку

  1. П

    Картина з бісеру "Білка"

    Розмір рамки 40*27 см, бісер чеський. Часткова вишивка. Доставка за домовленністю (Нова Пошта, Укрпошта інше). Ціна 1000 грн.
  2. П

    Вбивство лайок чи тваринна агресія?

    Більше нічого й добавить!
  3. П

    Мотор MARINER Marathon 40 2Т

    Продано!
  4. П

    Мотор MARINER Marathon 40 2Т

    Продам лодочний мотор MARINER Marathon 40 2Т. Мотор в хорошому стані, використовувався бережно. Не крадений, є документи. Виготовлений в Бельгії. Рік випуску 1999. Куплений в магазині у 2005 році. Ціна 22000 грн (800$) Знаходиться в Київській області. За домовленністю можлива відправка Новою...
  5. П

    Утиные манки. Обновление на 29 стр. пост №569

    Спасибо мастеру! Ни разу не жалею, что купил манок!
  6. П

    Причины браконьерства?

    А хто сказав, шо якщо бідний то йому від полювання тільки м'ясо треба? Є люди, яким приємно просто пройтися з рушницею, відпочити, тільки не всі можуть на кожен раз купувати отстрелочні чи ліцензії. От і купляють шо дешевше, як квиток в угіддя (або нічого й не купляють).
  7. П

    Причины браконьерства?

    Причин багато, але для кожного випадку вони різні. Так само як і різне браконьєрство. Наприклад: 1. Неосвідченність мисливців - стріляються невідомі види (найчастіше птахи), які заборонені до полювання. 2. Бідність - не можливість купити на кожен раз відстрільну картку чи ліцензію, або купляють...
  8. П

    Продам ТОЗ-34ЕР

    Продано
  9. П

    Продам ТОЗ-34ЕР

    Продано!
  10. П

    Продам ТОЗ-34ЕР

    Чохол і все інше продаватиму після продажу рушниці, якщо залишаться.
  11. П

    Продам ТОЗ-34ЕР

    В продажі 1700 грн. Без чохла, ремня і патронтажу 1500 грн.
  12. П

    Продам ТОЗ-34ЕР

    В резерві.
  13. П

    Хищные ПТИЦЫ или крылатые ВОЛКИ?

    Ну а чим "оборзела" птаха? Що їй їсти хочеться, а людина все майже знищила? Я Вас не сужу, Ви захищали своє майно, так зробив би мабуть кожен. Під "оборзевшими" браками я розумів стрілків, що вже і серед білого дня на снігоходах і машинах по полях ганяють, ну і т.д.
  14. П

    Хищные ПТИЦЫ или крылатые ВОЛКИ?

    "Оборзели" браки, а не птахи!
  15. П

    Продам ТОЗ-34ЕР

    Продаю 1700 грн.
  16. П

    безфлажковое ружье

    І мій безфлажковий розбирається без проблем!
  17. П

    Хищные ПТИЦЫ или крылатые ВОЛКИ?

    Я чесно кажучи не знаю, що для хижих птахів смачніше. Але науковці пишуть що основу їх раціону складають дрібні ссавці, дрібні птахи і зрідка зайці. І це пишуть в багатьох книжках і пишуть не сучасні "кабінетні" науковці які тупо передирають старі видання. Хоча сам я бачив і чув про напади на...
  18. П

    МИСЛИВСЬКІ ЖУРНАЛИ ТА ГАЗЕТИ УКРАЇНИ

    Підписники журналу "Охотник", чи отримали ви всі випуски за минулий рік? Журнал непоганий, але до підписників ніякої поваги. Виходить щоквартально. За минулий рік не отримав випуски №№3 і 4, № 2 прийшов під кінець літа. В цьому році вже не виписував.
  19. П

    Хищные ПТИЦЫ или крылатые ВОЛКИ?

    Думаю що в зменшенні кількості зайця і куріпки, Соколині відіграли найменшу роль. Основу харчування цих птахів складають дрібні співочі птахи, голуби, горобці і набагато менше куріпка з зайцем. Наприклад будучи в Швейцарії, та і в інших країнах бачив велику кількість Соколиних (більше ніж у...
  20. П

    Хищные ПТИЦЫ или крылатые ВОЛКИ?

    Я так розумію, що під "здоровенная серая птица" ви мали на увазі якусь птаху з ряду Соколоподібних? В чому саме на Вашу думку полягає проблема?
Зверху