Результати пошуку

  1. M

    Пропонують забрати Дратхара

    Добрий день. Сьгодні зателефонували тестю запропонували забрати драта.Тестю собака не потрібна в самого дратхар тому запропонував забрати собі. Йому приблизно півтора роки, але хазяїн ним не займався я навіть не впевнений, що він був на охоті хоть раз. В самого яг.Питаня чи є смисл брати і...
  2. M

    Прививка от сказа

    Добрий день шановні мисливці. Моєму ягу 6 місяців хочу везти на першу притравку але хочу дізнатися чи потрібно робити до цього щеплення? І в скільки потрібно робити цю прививку
  3. M

    Куплю на 16 калібер

    Куплю мерку для пороха на 16 калібер
  4. M

    зуби цуценяти

    Сьгодні зранку замітив що в мого яга (4.5місяці) пропали нижні клики з обох сторін. Що це може бути? 1.Як наслідок випаду молочних і росту постійних. 2. Вони просто зламані(((( 3...
  5. M

    Як зробити штучну нору??7

    Добрий день ув. мисливці. В мене підростаючий яг хочу зробити для його вдома нору. Потрібні хоч якісь креслення нір. Все що вдалось знайти це пряма нора з трьома котлами. Так хочу просто подивитися на другі креслення
  6. M

    Охот. магазини

    Добрий день. Підкажіть будь ласка нормальний магазин в співвідношенні ціна і налічиє охот. товарів. С ув.
  7. M

    Прийму в дар Цуценя гончака

    Ув. мисливці прийму в дар цуценя Гончака УКГ або РГ
  8. M

    Тоз-66

    Добрий вечер ув. мисливці запропонували мені цю рушницю в дуже хорошому стані. Так як це моя перша рушниця прошу залишити вас свою думку про цю рушницю.
  9. M

    Прицеп на кримчанку

    Може у когось є креслення на прицеп для кримчанки поділіться
  10. M

    Пересил оружия

    Добрий день ув. охотники. Постал такой вопрос: Документи лежать уже в розрешительній службі. Предстоїть покупка ружья. Вопрос полягає в наступному як здійснити пересил і чи це взагалі можливе??? наприклад як купити ружницю за 800 км від мене не їдучи до продавця це раз. і друге питання якщо я...
Зверху