Результати пошуку

  1. Traktorist

    Куплю цівку на ТОЗ-БМ 16 кал.

    Знайомий попросив пошукати цівку ТОЗ-БМ 16 кал. При переїзді загубилася. Не дорого. Дякую.
  2. Traktorist

    Вартість трудоучасті.

    Хто знає чи звільняються пенсіонери від трудоучасті. Чи є якийсь Документ на цю тему. А то у нас внески для пенсіонерів 50% а за трудоучасть беруть 100%.
  3. Traktorist

    Шукаю майстра ювелира

    Привет ищу мастера по изготовлению изделий из серебра. Хочу сделать перстень, серебро моё. ЕЩЁ Нужно отремонтировать золотое кольцо жене. На ОЛХ -СТРЁМНО .Всё в личк
  4. Traktorist

    потрібно послуги майстерні одеса

    потрібно послуги майстерні одеса вороніння стволів і реставрвція приклада і цевья. стволи всередині добрі . пишіть в л . с
  5. Traktorist

    Куплю экстрактор ИЖ-58

    Куплю экстрактор ИЖ-58 12-й калибр.
  6. Traktorist

    Куплю електродвигун

    Куплю двигун 2.2 Квт. 3000 об. 380в. б/у робочий за розумну ціну.
  7. Traktorist

    Продам дріб

    діаметр 2.00 мм девятка катаная. графитоная ок 3,5 кг. Фото по запросу Дробь делаю для себя просто в остатке остаётя жалко переплавлять такую красоту,
  8. Traktorist

    куплю травмат макарич обо тт

    куплю тт0660213060
  9. Traktorist

    куплю травмат макарич обо тт

    куплю тт
  10. Traktorist

    Дві горіхові колоди

    Маю дві колоди, зараз поміряю і сфотографую. Тримав для себе ,але купив іншу рушницю, Горіх комель колотиий на половину .Спиляна років 15 ,не менше,треба обрізати і шліфатути .Можу зробити брус який розмір цікавить , 066 021 0360
  11. Traktorist

    Продам киноплёнку

    Продам киноплёнку для снаряжения патронов .Кто в теме тот знает для чего . Купил ,но п\автомат через раз перезаряжает.Давления мало. Около 300 метров. За 150 гр. 066 021 3060
  12. Traktorist

    куплю дермантиновый патронтаж 12 к

    Куплю дермантиновый ,не кирзовый, открытый однорядный патронтаж 12 к в нормальном состоянии.
  13. Traktorist

    Продам тёплый костюм

    Продам вот такой костюмчик. Новый. Выдали на работе .но размер не подошёл. Размер 96-100 рост 182-188 На куртке верх отстёгивается- удобно для стирки. Пошлю Новой почтой. Цена видится ок. 450 гр. Находится в Ивановке Одесской обл. Тел 066 021 3060
  14. Traktorist

    Вітаю зі святом святого Миколая

    Вітаю всіх мисливців зі святом святого Миколая. Бажаю мирного неба,здоров`я Вам і Вашим близьким і гарних пострілів. P.S. Святкуйте в міру, бо ж завтра на полювання.
  15. Traktorist

    Дробь №5

    Продам пятёрку 6 кг. твёрдая зубами не мнётся.Делал для себя но оказалась не востребованной,а переплавлять жалко. Дробь катаная. Прошу 60гр. за кило. Одесская обл.
  16. Traktorist

    Куплю наглазник для бинокля

    Может у кого валяется поломанный бинокль советский 8х30 нужен наглазник бакелитовый,а то мой разлетелся на куски. Фото потом попробую вставить.
  17. Traktorist

    Міняю на однорядний патронтаж 12 к

    Поміняю патронтаж 12к закритий -стан на тверду трійку і барклай 12 к на однорядний відкритий патронтаж 12к дермантиновий.
  18. Traktorist

    Шукаю напариника для купівлі пробки

    Є така пробка http://ivano-frankovsk.if.olx.ua/obyavlenie/probkove-pokrittya-korok-probka-decosanmechchina-probkovaya-podlozhka-IDamNfh.html Для одного багато.Хочу скоперуватися для купівлі на двох. По 2 м.кв. Пишіть.
  19. Traktorist

    Тихе полювання

    Позавчора вийшов пройтися і заодно пополював на сморчків. Вийшло два відра. В цьому році їх багато як ніколи. Деякі завбільки з кулак. Посушу і в супчик потім.Дуже смачно.
  20. Traktorist

    Профіля на голуба.Поділіться досвідом.

    Привіт.Хто використовує профіля на голуба поділіться досвідом.Які є ньюанси ? Купив нещодавно і думаю чи не дарма.
Зверху