Результати пошуку

  1. Х

    Оцініть рушницю

    фото займає багато памяті!!!! не можу!
  2. Х

    Оцініть рушницю

    Допоможіть оцінити гладкоствольну мисливську рушницю!!! Фото скину на пошту!!! напаред щиро вдячний!!!
  3. Х

    МЦ 21-12

    а якщо уродує гільзу то це ніяк не впливає на роботу самої рушниці та роботу її механізмів? в мене МЦ з 80-го року!!!
  4. Х

    МЦ 21-12

    на даний час не можу!!! а що робити якщо виробітка в бойку?
  5. Х

    МЦ 21-12

    підскажіть будь ласка що робити, якщо після пострілу з МЦ 21-12 жопка гільзи вилітає пошкодженою, а саме розплесканою!!! На перед щиро вдячний!!!
  6. Х

    продам бельгійку

    можно на антиквар или на запчасти!!!
  7. Х

    продам бельгійку

    продам гладкоствольну мисливську рушницю виробництва Бельгії. довжина стволів 750 мм в стволах сипі та раковин не має. бій відмінний, єдиний недолік піддутий правий патронник з власної необережності. фото вишлю на ємеіл
  8. Х

    продам бельгійку

    Вибачаюсь,я не написпв, що у неї піддутий правий патронник. Механічна помилка....
  9. Х

    продам бельгійку

    Продам гладкоствольну мисливську рушницю веробництва Бельгії, 16-тий калібр, довжина ствола 750 мм. Сипі та раковин не має бій відмінний. документи присутні. Фото вишлю на емеіл
  10. Х

    бельгійську рушницю

    продам бельгійську рушницю 16- го калібру,горизонталка, стволи без сипі та раковин, ежектор. Бій відмінний та кучний. Довжина стволів 750 мм. Шат трохи присутній бо вона небула ніколи в ремонті. Єдиний недолік піддутий правий патронник через те. що пересипав мірку пороху. Документи в м...
  11. Х

    Куплю бельгийское ружье

    продаю бельгійку 16 тий калібрстволи 750 мм. раковин та сипі немає єжектор, єдиний недолік піддутий правий патронник. Дзвоніть 0502218550
  12. Х

    Ягдтер'єри

    скажіть будь ласка я перше взяв цуцення ягдтерєра зараз йому 4 місяці як правильно його начинать тренувати
Зверху