Результати пошуку

  1. Tavelik.58-20

    Пух,копыто 2016-2017

    З полем! Перед полюванням)))
  2. Tavelik.58-20

    Приму в дар закрутку

    Мы все в состоянии все купить но для того и создана эта тема.Я не выпрашиваю отдать свою а речь идет о том что бы поделится теми вещами которые у нас лежат без использования.
  3. Tavelik.58-20

    Приму в дар закрутку

    Вечер добрый...Я бы так и сделал если бы была добротная заготовка.А так та закрутка что имеется настольная на ней слизало тело резьбу прогнал новую но не надолго.Сейчас сижу на латунках.
  4. Tavelik.58-20

    Приму в дар закрутку

    Тема актуальна на сьогоднішній день...
  5. Tavelik.58-20

    закрутка з піджимом!

    Саш набери мене!Допоможу.Я номер втратив твій.
  6. Tavelik.58-20

    Відкриття 2016 Черкащина

    Ми теж двух вальдшнепів бачили)
  7. Tavelik.58-20

    Відкриття 2016 Черкащина

    З полем!:)
  8. Tavelik.58-20

    Відкриття 2016 Черкащина

    Вітаю мисливців зі святом відкриття по хутру!!! Ось так ми відкрили хутро))
  9. Tavelik.58-20

    Нашелся курцхаар

    Ищу хозяев собачки , порода курцхаар, девочка, бегала в р-не базара Зеленой (Черкассы) звонить по тел. 0501048154 или пишите в лс
  10. Tavelik.58-20

    Знайшовся курцгаар

    Перевіряю через «Фейсбук» правило 10 рукостискань Перебуваю у відпустці у батьків в Лисянці. Три дні тому прибігла собака. Видно, що породиста. Нашийника не було. Зараз живе з нами. Відгукується на Дік і Рік. Коли називаєш, то скулить. Очі добрі, а який розумник…. Видно, що дресирований. Шукаємо...
  11. Tavelik.58-20

    Відкриття 2016 Черкащина

    не много)Еще и домой привезли)) Были на кучугурах,скажу там делать нехер...У меня товарищ на днепре открывался в яхновом то хоть чтото,второй на касмахе то так же видел и стрелял.
  12. Tavelik.58-20

    Відкриття 2016 Черкащина

    І як погода не намагалась псувати нам настрій ми всерівно відкрились... Нажаль качку ми так і не побачили..,але всі добре відпочили)
  13. Tavelik.58-20

    подскажите по латункам?

    говорили для хорошей работы капсуля "центробой" под него немножко дымняка нужно класть...Попробую...
  14. Tavelik.58-20

    подскажите по латункам?

    Господа охотники готовлюсь к открытию подскажите пожалуйста... Кто использовал порох "Тахо" и "Сильвер" при капсуле центробой? Как он себя видет?Потому как на инструкции указано применять с капсулем жевело...С центробоем столкнуся первый раз,товарищ подарил латунки,а порох менять средств нет...И...
  15. Tavelik.58-20

    Приму в дар закрутку

    Шановні мисливці можливо у когось із Вас вдома лежить без діла закрутка 20 калібру буду дуже вдячний.
  16. Tavelik.58-20

    Приму в дар гильзы

    дайте свой телефон.есть парень который может отдать пакет гильз Вашего калибра
  17. Tavelik.58-20

    Запрет на купирование

    Мене вже мало що дивує в нашій "Гондурасії"...Вони ведуть до того що їхні виставки і змагання які вони й ті не спроможні виконати відповідно до європейського рівня,будуть відвідувати лише їхні хвостаті собаки...Людина яка поважає свій вибір і той стандарт з яким він його зробив не полінується...
  18. Tavelik.58-20

    Великдень

    Всіх зі святом Пасхи! Нехай виллється Божий світ в ваш дім, нехай щастя й здоров'я не залишають вас ніколи! Свято Великодня символізує перехід від старого життя до нового! Нехай з цього дня залишаться позаду всі печалі і проблеми, і ваше життя засяє новими барвами!
  19. Tavelik.58-20

    Очки ESS ICE NARO (оригинал)

    Очки в хорошем состоянии продаю так как хочу другую модель по шире. Устроит обмен на очки той же фирмы только другой модели (шире) Цена 900 грн. На белом стекле в нижнем углу небольшая царапина.
  20. Tavelik.58-20

    Курцхаар

    Шеррин сынок Дарк 7 месяцев г.Чернигов Какой он был)) И какой стал)...
Зверху