Результати пошуку

  1. С

    Ящик для патронов

    Вітаю. Якщо є в наявності один- дайте карту в особисті. Дякую. Стас
  2. С

    ТОЗ-34

    Трошки поправлю пана kef. Справа в тому, що я уяви не маю про ціноутворення на зброю. Люблю спостерігати- що люди мають на руках, яку зброю показають друзям, а яку просто тягають на полювання, без особливих вимог до неї. з різних причин. Позитивне в цій рушниці бачу її ЗАГАЛЬНИЙ стан...
  3. С

    ТОЗ-34

    Вітаю товариство. В описі рушниці ТС вказав, що в стволах є сипок. По фотографіях, як на мене, колодка досить не погана. Значить, продається робоча рушниця без претензії "задовільняти естетичні смаки майбутнього власника та його друзів". Для чого добавляти до неї ще 100 доларів витрат у...
  4. С

    Чупакабра или...?

    До речі, якщо моя версія про масовий забій корму перед похолоданням правдива, то на місці власника качок, я б шукав мисливця який вміє ставити капкани. Щось думаю, що хижак влізе в пастку.
  5. С

    Чупакабра или...?

    Є думка, що нутрощі в перемішку із залишками їжі жертви краще всього перетравлюються. Делікатес. На наступний день їдять м'ясо, якщо щось після ворон залишиться.
  6. С

    Чупакабра или...?

    Схиляюсь до думки, що "камишовий" кіт. Книжка пише вони ростуть до 15 кілограмів. Відкидаю варіант, що качок душили різні тварини- почерк на усіх качках один- перегризли горло. Попили делікатесного коктелю. М'ясо не цікавило. Але не цікавило в ту ніч.....)) Підтримую думку, що він тут ще буде-...
Зверху