Результати пошуку

  1. 16к

    Повітряний фільтр на юпітер-2

    подарено!
  2. 16к

    Гумор

    Хохма дня !!!!! і так я в мисливському магазині. я) Чому ви не завозите порох Крук? продавець) Крук для зими не підходить, це літній порох!Закуповуємо тільки на качку, на зиму не беремо! я) ??!! ПС)Мабуть, вони читають ваш сайт! ПС)Треба відправити листа на завод, хай зроблять порох для Осені...
  3. 16к

    Герои этой войны

  4. 16к

    Дотепні фото

  5. 16к

    Перекурчик

    У нас працюють хлопцi по каменю ехххххх.... красота!
  6. 16к

    Перекурчик

    привiт Тирнополю!!!
  7. 16к

    Перекурчик

    Куплю порог правий (лижа) на скутер LEGEND (Viper) .Позаглядайте у себе на районi! в приват або 0950292927.варiанти нове/б.в, колор!Дякую.
  8. 16к

    Порох ТАХО

    Дякую усiм, порох у нового власника! (розкрив патрон заводський тахо,порох схожий на сокiл).
  9. 16к

    Порох ТАХО

    будь ласка!
  10. 16к

    Порох ТАХО

    запросто! адрес
  11. 16к

    Порох ТАХО

    Давайте я вам подарю цей порох(в банцi грам 200 пороху)? партiя 2910/15 ----дата вип. 04.16.
  12. 16к

    Порох ТАХО

    Дякую ! але.........повернусь до крука!
  13. 16к

    Порох ТАХО

    Та нi! хлопцi грайтися з порохами самi! Завтра вигадають прогрiвати патрони перед полюванням.Капсуль слабий-вигора 70% пороху. така логiка?(на eвро жевело тeж) банку пороху коту пiд хвiст.
  14. 16к

    Порох ТАХО

    снаряга стандартна з банки на 16 кал.( з iнструкцii).Капсуль центробой,euro.Але то таке, чому порох не вигорiв.
  15. 16к

    Порох ТАХО

    Сьогоднi вiдстрiляв порох тахо, затяжнi пострiли та незгорiвший порох.(пiшов по крук).
  16. 16к

    Де швидко оформити довідку про несудимість

    Може принести справку шо у мене член не довше одного метра!!
  17. 16к

    Повітряний фільтр на юпітер-2

    додам! інтайм. нова пошта.
  18. 16к

    Герои этой войны

  19. 16к

    Объявление на SS.UA

    Не котіть бочку на сайт SS.UA. у мене не було проблем з сайтом і покупцями.
  20. 16к

    Гумор

    Рабочий был арестован за кокаин в машине на три месяца, но потом оказалось, что это гипсокартон:-)
Зверху