Результати пошуку

  1. Мал

    Продам ножики вітринні екземпляри оригінал cold steel

    Продам ножики вітринні екземпляри оригінал cold steel. Оцінка здешевлення: немає коробочок. Стан - нові! Оплата на карту Приват, Моно. Відправка на покупцеві. Лот !. Ніж Cold Steel Crawford Model 1 Характеристики: Довжина загальна, мм: 212 Довжина клинка, мм: 92 Товщина клинка, мм: 3,3...
  2. Мал

    Ножі.

    Доброго часу любителі гостренького! Хочу запропонувати Вам ножика на похвалитися, а може когось зацікавить теж таке творіння, до якого я мав честь із майстром попрацювати над покращенням дизайну. Сподобалася мені моделька ножа від Cold Steel. Модель GI Tanto (80PGTK) Хотів використовувати його...
  3. Мал

    Esee-4

    Продам ножика Esee-4. Не точився, не правився! Стан нового. Все на фото. Характеристика: Загальна довжина 22,9см Довжина клинка 11,5см Обух клинка 4,8мм Сталь CPM-S35VN Стиль клинка Drop Point Спуски прямі Финішне покриття Stonewash Твердість - 60 НRС Рукоять 11,4см Матеріал рукоятки Micarta...
  4. Мал

    Ножі.

    Це розвиваюча ножова майстерська "Omelia knife" Настільки сподобалося робота, що замовив порцію ще))). Робота, як музика) Сім нот, а яка чудова мелодія. Так і тут. Шматок металу, а як радує ножеманське око і душу).
  5. Мал

    Як уникнути темряви,та холоду,за відсутності електроенергії.

    Електрики нема по чотири часа. Два є, чотири нема. Не заряджав вже півтори неділі. Да, АКБ на . Але пробував два дня на павербанку
  6. Мал

    Як уникнути темряви,та холоду,за відсутності електроенергії.

    Вітання усім! Хочу поділитися, як виходжу з положення в цей важкий час і підключаю оптоволоконний Інтернет. В моєму випадку хватає 5 вольт в роутер і 5 вольт в комутатор ZTE . Інтернет Укртелеком. Просто з'єднав послідовно два хвостовика живлення. Вони підходять багато із згорівших блоків...
  7. Мал

    Продам ножик Viper FATE DLC Micarta

    Продано
  8. Мал

    Продам ножик Viper FATE DLC Micarta

    Продам Viper FATE DLC Micarta Стан бу, не точився, правився на шкірі. Є пару потертостей. Характеристики: Сталь: D2 Покриття клинка: DLC Рукоять: Micarta Ножни: Cordura Дизайнер: Fabrizio Silvestrelli Вага: 316 г Довжинана загальна: 314 мм Клинок: 177 мм Обух: 4,9 мм Темлячний отвір присутній...
  9. Мал

    С днем рождения Мал!!!

    Дякую! ........
  10. Мал

    Fallkniven F1XB

    9600 грн.
  11. Мал

    Fallkniven F1XB

    9750 грн.
  12. Мал

    Fallkniven F1XB

    Продам ніж Fällkniven F1XB Стан новий! Ціна 10 000 грн. Оплата на карту Привата. Відправка Нова Пошта на покупцеві. Характеристика Сталь Lam.CoS Спуски клинка Convex Закалка сталі HRC 60 Рукоять твердий Thermorun Ножни Zytel Вага: 222 г Загальна довжина: 220 мм Клинок: 102 мм Обух: 5 мм Країна...
  13. Мал

    Ножі.

    Вітаю і Вас! Все залежить від ножа і матеріалу на нього. Ножика відправляв. Робота до двох тижнів з передзвонами та отримання фото для корекціїї.
  14. Мал

    Ножі.

    Діма! Так це і про нюю йшла мова. Твоя, яка була моя). НАША
  15. Мал

    Ножі.

    Доброго дня усім любителям гостренького! Колись марив про маленького ножика, Izulа 1 чи 2. Але краще подобалась перша, не знаю чому. Через якийсь проміжок часу появилась вона у мене від ДРУГА. Маленька, симпатична мурашка радувала руку і око. Прийшлось позбутися іі тільки через те, що була...
  16. Мал

    Фінські мотиви.

    В резерві
  17. Мал

    Фінські мотиви.

    2000 грн.
  18. Мал

    Фінські мотиви.

    2100 грн.
  19. Мал

    Фінські мотиви.

    2200 грн.
  20. Мал

    Фінські мотиви.

    2300 грн.
Зверху