Результати пошуку

  1. Hanter28

    Выпуск фазана в угодья. И кормушка для фазана своими руками.

    Поділіться досвідом, якщо випускали фазана в цьому році. Про наш гіркий досвід також розкажу: років 10 назад випустили в угіддя 400 шт. трьох місячного фазана, через два роки в останнє бачили сім штук. Більше не пробували розводити. А взагалі для розведення фазана, потрібно максимально...
  2. Hanter28

    Какой пулей можно стрелять ТОЗ-34ЕР

    Це правильне рішення.
  3. Hanter28

    Какой пулей можно стрелять ТОЗ-34ЕР

    Дивно, якого року випуску рушниця?
  4. Hanter28

    Какой пулей можно стрелять ТОЗ-34ЕР

    Про це я писав з самого початку....
  5. Hanter28

    Какой пулей можно стрелять ТОЗ-34ЕР

    Тут не погоджуюсь, розірве чи не розірве ствол від досвіду мисливця не залежить.
  6. Hanter28

    Какой пулей можно стрелять ТОЗ-34ЕР

    З получока або циліндра можна, і немає значення чи це ТОЗ-34, чи ИЖ-17, чи Браунінг
  7. Hanter28

    Какой пулей можно стрелять ТОЗ-34ЕР

    Пояски на кулі не для "гроблення" ствола а для центрування в стволі
  8. Hanter28

    Какой пулей можно стрелять ТОЗ-34ЕР

    Для початку напишіть які дульні звуження у Ваших стволів, потім можна буде щось сказати.
  9. Hanter28

    Яку рушницю купити

    Звичайно, що про "фоторужйо" це був жарт, а яку вибрати рушницю - це питання індивідуальне, основне це самодисципліна, самоповага, повага до природи та до колег по полюванню. Одні полюють 40 років з одностволкою і стільки дичини добули, що іншим і не снилося, інші з пятизарядками і купа...
  10. Hanter28

    Яку рушницю купити

    Беріть "фоторужйо", позитивні моменти: немає необхідності в дозвільних документах, можливість вживання спиртних напоїв на полюванні, відсутність підранків та естетичне задоволення; негатив - відсутність трофеїв.
  11. Hanter28

    Цены на пушнину 2015/2016

    Може трохи не в тему, вчора дзвоню дізнатися в яку ціну шкіра нутрії (трохи назбиралося), мені відповідь - 40 гривень. Ну мать вашу, шуба з нутрії 10 - 12 тис. шкіра 40 грн. відчуваєте різницю.
  12. Hanter28

    Полювання з Різдва і до Водохреща.

    Я думаю, що це особиста справа кожного... Є віруючі, є атеїсти... Особисто я стараюся по великих святах на полювання не ходити, хоча іноді дуже "свербить". А на рахунок ходити в період від Різдва до Водохреща - чому ні, для прикладу цього року між святами припадає неділя 15.01 - чому не піти на...
  13. Hanter28

    Перша рушниця!!!

    При виборі (огляді) рушниці візьміть з собою досвідченого мисливця, який зможе оцінити стан зброї. Попробуйте повскидувати поцілитися, якщо підходить - беріть, все решту: калібр (12 чи 16-й), марка великого значення не мають.
  14. Hanter28

    Як законно продати мисливські набої?

    Можливо я не правий, але боєприпаси повинні продаватися не по мисливському квитку, а по дозволу на зброю. Можна мати мисливський квиток але не мати зброї.
  15. Hanter28

    Як законно продати мисливські набої?

    У Вашому випадку законно продати вже не получиться. При наявності дозволу та чеку виданого при купівлі патронів їх можна здати (продати) в комісійний магазин.
  16. Hanter28

    Кучность боя ружья

    Є тільки два варіанти і вони вже запропоновані: 1. Ділити заряд дробу прокладками на 3 - 4 частини; 2. Робити комбінований заряд (на зайця нормально підходить - на низ 00, на верх №3).
  17. Hanter28

    Продам Карпатця ....Сука 1,5 рока ...

    А ми чекаємо, заздрю Вам по білому.
  18. Hanter28

    Полювання на пушного звіра

    Що сталося з собакою?
  19. Hanter28

    Продам Карпатця ....Сука 1,5 рока ...

    В Закарпатті відкрито полювання на зайця з 6 листопада?
  20. Hanter28

    Законопроект. Маразм.

    А якщо дріб пройшла на виліт?
Зверху