Результати пошуку

  1. М

    иж 26-шедевр

    Маz@й моя Вам шана та вдалої продажі,рушниця гарна , киньте в лічку номер телефона товариша. Гарно Ви всіх розворушили.
  2. М

    Гільзи латуні 20 кл

    Продано
  3. М

    Трибуна

    Ви шановні вже задовбали з своєю територіальною непримиримістю , дорослі люди спільні інтереси,на руках зброя,яка різниця хто якою мовою розмовляє, і які в кого ідеали , Ви ж мисливці,дискутуйте про зброю , нобої, собак, а Ви ображаєте один одного, а заодно і всю нашу спільноту.З повагою Р.
  4. М

    Гільзи латуні 20 кл

    Можливий обмін.
  5. М

    Продам ТОЗ 66 штучнік

    Торг.
  6. М

    Гільзи латуні 20 кл

    4.00 ГР.
  7. М

    Гільзи латуні 20 кл

    Дякую за пропозицію але на жаль металевими гільзами не стріляю.
  8. М

    Гільзи латуні 20 кл

    Фото.
  9. М

    Гільзи латуні 20 кл

    Продам гільзи латуні 20 калібру один раз стріляні в доброму стані.(фото кину вечері) В наявності 60 штук.
  10. М

    Продам ТОЗ 66 штучнік

    2800 гр.
  11. М

    Продам ТОЗ 66 штучнік

    На рушницю є торг я не заявляв про те , що колодка покрита нікельом чи сірібром ,і ціна рушниці нормальна , можливості краще сфотографувати немає. Я продаю свою рушницю на яку маю дозвіл а не перепродаю, продажа в звязку з купівлею автомата.Всім дякую за розяснення та підтримку.З пов. Руслан.
  12. М

    Продам ТОЗ 66 штучнік

    Продам тоз 66 штучнік 1971 р калібр 12-70, стволи 720, чок-п.чок хроміровані , шат прогари відсутні , приклад тигровий горіх рідний з номером , механізм працює на відміно, Бій відмінний.Зареєстрована в Вінницькій обл.
  13. М

    дульные сужения тоз-34

    В мене також тоз 34р 1986 р переміряв чок,пол.чок верхній 17,1 нижній 17.5 підкажіть це звуження , кучность аж черезчур,(по сидячому зайцю 65 метрів чок контейнером з одного пострілу мені здається , що можна булоб і дальше бо його славно побило, контейнером ближче 40 метрів не стріляю з метрів...
  14. М

    Продам МР-153

    МР в резерв.
  15. М

    Куплю стволи ТОЗ 34

    Куплю стволи в нормальному стані ТОЗ 34Р.
  16. М

    Матрицы к УПС

    Матрицю 12 калібра врезерв.
  17. М

    Патронтаж+жилет

    кожа 36+2 патрона цена 50грн в резерв дані в лічку.
  18. М

    Продам ножик для виживання.

    Продано
  19. М

    Продам ножик для виживання.

    Продаю ніж лежить без діла , Ка бар бу в нормальномі стані , ніж хз продаж по документах , ріже,пиляє. без проблем. Лезвие: Сталь 440A(HRC 55-57), 17,78см; Рукоять: Kraton G Серрейтор; (На копито не полюю , а для пушнини перебор.)
  20. М

    Продам камуфліровані штани

    Добавлю фото.(Можливий обмін на більший розмір).
Зверху