Результати пошуку

  1. Hanter93

    Цуценята УКГ: ПП Лорд Ленька + ПЧ Вільха Суховецького

    Зроблена 1 прививка
  2. Hanter93

    Цуценята УКГ: ПП Лорд Ленька + ПЧ Вільха Суховецького

    Порода : Український карпатський гончак 1.2. (кобелів (вижлеців)/сук (вижлівок)) : 4/8. Вільні 6 сук (вижлівок). 1.3. Дата народження цуценят :27.05.2021 2. Батьки цуценят : 2.1. Батько : (ім`я) Польовий Переможець Лорд вл. Ленько В. 2.1.1 Всі дипломи за робочі якості по виду дичини : 2 ст- 2...
  3. Hanter93

    Цуценята Українського карпатського гончака

    Всі заброньовані
  4. Hanter93

    Цуценята Українського карпатського гончака

    Порода : Український карпатський гончак 1.2. (кобелів (вижлеців)/сук (вижлівок)) : 1/8 1.3. Дата народження цуценят : 11.05.2021 2. Батьки цуценят : 2.1. Батько : (ім`я) Акорд вл. Олінійчук С.Г. 2.1.1 Всі дипломи за робочі якості по виду дичини : 2 дипломи 3 ст. в т.ч. - 1кабан вольєрний, 1...
  5. Hanter93

    Продам Меркель - 40 Е 12/76

    Рекомендую! Володію аналогічною з 760 стволами, але в 20 к...береш в руки, відпускати не хочеться.
  6. Hanter93

    Підрощена сука ГШТ

    Заважає підстроюватись під гон. Або довго вертається з очеретів, як піде за гончими. Плюс, її місце-нора.
  7. Hanter93

    Підрощена сука ГШТ

    Собака на даний час знає лиш, що таке прогулка, повідок. Тренував апорт голуба у серпні. Весь інший час забирають УКГ, тому і продаю таксу.
  8. Hanter93

    Підрощена сука ГШТ

    1. Порода : гладкошерстна такса стандартна 1.2. Сука 1.3. Дата народження: 27.09.2019 р. 2. Батьки цуценят : 2.1. Батько : Альт-Чіп вл.Харчук Є. 2.1.1 Всі дипломи за робочі якості по виду дичини : д1,д2,д3 багато. 2.1.2 Племінний клас : 1 2.1.3 Оцінка екстер`єру : відмінно 2.2. Мати : Калі...
  9. Hanter93

    Продам иж43-е-1с 20к.

    Рік випуску?
  10. Hanter93

    Панно настеное

    Як з Вами звязатись, всі тел. поза межами досягнення.
  11. Hanter93

    Панно настеное

    Робив раніше у чоловіка замовлення індивідуальні, все вчасно і якісно)
  12. Hanter93

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    Для сприяння розвитку національної мисливської породи УКГ проводяться конкурси. Призи: ножі Мора. http://carpathound.com.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=488&sid=ab82100390209663432f4e314b419909 Якщо цей пост суперечить правилам сайту, прошу вибачення у адмінів, видаліть.
  13. Hanter93

    Англо-русские гончие в Украине(популяция,охота,разведение)

    Відбувся кубок Букатевича 2019... жодної дипломної роботи у ррг. Рг, хоч якось: д1 та Д3 лис. Ег- молодці, 7 пусків, 7 підйомів. 5 дипломів, треті...три по русаку, два по лисиці.
  14. Hanter93

    Куплю УКГ ( карпатського гончака)

    http://carpathound.com.ua Слідкуйте за оголошеннями тут
  15. Hanter93

    МИСЛИВСЬКІ СОБАКИ НА ПОЛЮВАНІ - З ДОКУМЕНТАМИ ЧИ БЕЗ?

    Тема цікава...має шанс на існування. Так, коли ходив ще в школу, жили скрутно, і я лиш мріяв про МС. І максимум, що міг заплатити за цуцика тоді-50-100 грн, а з доками було від 800. Так, я хотів собаку понад усе...але я не міг би я дати тоді повноцінної нагончики, харчування, кінологічної...
  16. Hanter93

    продам выжловку РПГ

    Може й так
  17. Hanter93

    Вязка собаки роз'ясніть...

    На виставку їдьте будь коли...а от на випробування чи змагання- коли буде стабільна робота по лису/зайцю понад 1 год часу. Бо інакше диплом не заробить.
  18. Hanter93

    продам выжловку РПГ

    1. Якщо собачка "видатна" для свого власникам- він би в житті її не продав. 2. Якщо продає- значить бачив, має кращих. 3. Підтримую- вирішення Вам фінансових питань!
Зверху