Результати пошуку

  1. Л

    Патрантаж кожаный

    який калібр
  2. Л

    ★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

    РЕМНЯ ОТРИМАВ ДУЖЕ ДЯКУЮ ПРИЯТНО МАТИ ДІЛО З ДІЛОВИМИ ЛЮДЬМИ.
  3. Л

    ★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

    Після паро виходів при носіні рушниці перед собою заводивши приклад за ремень шкіряне фіксуюче кільце після антабки розтянулось і ремень став розтібатись пропоную майстрові замінити шкіру замінити іншим матеріало який не розтягується або зробити інші застібки.Бо при падіні рушниці щарапається...
  4. Л

    ПРОДАМ ТОЗ-34ЕР покращений

    ЦЕ добре чи погано.
  5. Л

    ПРОДАМ ТОЗ-34ЕР покращений

    за ті гроші в мене заберуть хоть завтра і нетребулоб виставляти на форум.
  6. Л

    ПРОДАМ ТОЗ-34ЕР покращений

    З ЦИМ ДЕРЕВОМ ПРИ ДОБРОМУ КОРИСТУВАНІ ЩЕ МОЖНА 10РОКІВ КОРИСТУВАТИСЬ А СТЯЖНИЙ БОЛТ БАЧИВ НА НОВИХ ПРИКЛАДАХ В МАГАЗИНАХ.
  7. Л

    ПРОДАМ ТОЗ-34ЕР покращений

    пайка заводська 100% замінили одного болта за такі гроші шукайте іншу менш чим за 3000 не вітдам стягував майстер а стан металу ще хватить ваши правнукам.
  8. Л

    ПРОДАМ ТОЗ-34ЕР покращений

    Буква у перед номером означає улутшеное.Що вас смущає стан дерева що лак обдертий то 60гр зітруть старий і нанесуть новий.А ЧЕРЕЗ РІК БУДЕ ТАКЕ САМЕ ТО КРАЩЕ ПРОПИТАТИ пропіткою СПЕЦІАЛЬНОЮ Я ТАК ЗРОБИВ З ІЖ-58.Я так розумію ви з Луганська йьго не будете купувати вам просто вдома скучно і...
  9. Л

    ПРОДАМ ЛУАЗ

    В даний час немає як постійно на роботі в неділю буду на полювані з фоткаю бо авто за 25км.
  10. Л

    ПРОДАМ ТОЗ-34ЕР покращений

    фото еще
  11. Л

    ПРОДАМ ЛУАЗ

    ПРОДАМ ЛУАЗ-969 1988р стан добрий.Цена1000уо
  12. Л

    ПРОДАМ ТОЗ-34ЕР покращений

    Продам тоз-34ЕР 12КАЛІБР полчок УАВ №26468 АКЩО ВІРИТИ таблиці то 1983р без шату раковин воронение трохи потерте рідне на цивї тріцина не велика ежектора не працюють з такими купляв 3роки назад.В подарок ремень і пачка патронів від 5до9 000. Стволи 71. Цена 3200 гр. ТОРГ...
  13. Л

    ★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

    Вашого ремня випробува залишився дуже задоволений на руки набагато лекше,польовики мене розуміють.ДУЖЕ вам дякую.РЕКОМЕНДУЮ іншим мисливцям.
  14. Л

    ★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

    Ремень зробляний супер іспитаю на відкритя на зайцяю.Дякую.
  15. Л

    ★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

    Резерв на 1 ремень антабка 2.5 см тел 0972873609 Кавунець Леонід Миколайович.м ШЕПЕТІВКА .ОБЛ.Хмельницька.склад нова пошта на вул.Валі Котика.
  16. Л

    патронтаж

    дайте фото є зацікавленість.
  17. Л

    Снаряжение для охотников, туристов и не только их

    откривачки і столові набори іще є якщо є то позвоніть 0972873609
  18. Л

    Різне для спорядження птронів

    виробкут каліб прок 0972873609
Зверху