Результати пошуку

  1. A

    гильзы 12к

    Інтересують пластикові, яка ціна? На вказаний телефон не можу додзвонитись.
  2. A

    Продам барклай СССР

    Наступний в черзі за Барклаєм.
  3. A

    Виникло питання по спорядженню патронів!

    Я так і роблю, на кожен набій відміряю навіску на електронних вагах(мірками не користуюсь), Даю 2,1г Сокола на 32г дробу, попробую зменшити до 2г пороху...
  4. A

    Виникло питання по спорядженню патронів!

    І ще одне забув запитати, після вистрілу донце капсуля піддувається трішки, може потрібно давати заряд пороху менший(чи може є ще якийсь фактор, що впливає на це)???
  5. A

    Виникло питання по спорядженню патронів!

    слон Дякую за роз'яснення, на вихідних буду пробувати різні комбінації і буду порівнювати кучність, різкість...
  6. A

    Виникло питання по спорядженню патронів!

    Я якраз і хочу цього тижня провірити на кучність і різкість... Ще скажіть може хтось пробував комбінувати пижі(наприклад 1 - войлочний, 2 - ДВП, осалені - неосалені) Чи впливає воно на якість бою?
  7. A

    Виникло питання по спорядженню патронів!

    Етикетка не тьмяна, пластинки пороха не світло зелені, а навпаки темно-зелені. Може я щось не правильно роблю по спорядженню. Гільзи паперові, капсуль Жевело, порох - 2,1г, порохова прокладка, пиж войлочний не осалений, прокладка дробова, дріб - 32г, дробова прокладка, закрутка.Може потрібно...
  8. A

    Виникло питання по спорядженню патронів!

    Допоможіть порадою. Самостійно споряджати патрони почав зовсім не давно, і при пострілі в каналі ствола залишаються частинки незгорівшого пороха, при стрільбі покупними набоями такого не було. І в мене постало питання чи це я щось неправильно роблю при спорядженні набоїв, чи може так і має бути...
  9. A

    Куплю ягдташ

    Куплю ягдташ шкіряний в доброму стані. Розгляну всі варіанти.
  10. A

    Підкажіть будь-ласка!

    Простріляв нарешті на вихідних... toxaxaх RC не знаю не стріляв. По прострілці Тахо Буран 36г без конт. дріб №5: 2 Листа паперу 1м*1м, з визначеним центром. Під кожним листом паперу в центрі дощечка соснова 22см*15см товщиною 5см. Папір не ділив на зони щоб визначити (%) кучності для нижнього і...
  11. A

    Підкажіть будь-ласка!

    Патрони ТАХО БУРАН без контейнера 36г. Сам ними ніколи не користувався, стріляв виключно B&R, Міраж... по 32г. ТАХО вирішив взяти заради цікавості 10шт простріляти і провірити на різкість і кучність бою. Постало питання чи не буде забагато 36г...??? Рушниця Иж 12 12кал.
  12. A

    Сейф мисливський

    Куплено
  13. A

    Сейф мисливський

    Куплю сейф мисливський, можливо і з іншого регіону. В будь-якому стані.
Зверху