Результати пошуку

  1. MrEko

    Одностволки

    Тобто в 223 калібрі проблем бути не повинно, я правильно Вас зрозумів?
  2. MrEko

    Одностволки

    ціль саме на 223 калібр. В меті полювання на лиса, в нашому густо населеному краї нашої неньки, полювати з 308 мені трішки лячно, так з 223 більше рикошетів, але вона втрачає швидкість набагато швидше ніж 308. Я б і 223 не брав би, а взяв би 22 ВМР але мені здається він заслабкий для такого...
  3. MrEko

    Одностволки

    Всіх вітаю! Бачу тут зустрілись власники ІЖів 18тих. Маю таке питання, в планах взяти собі перший нарізний придивляюсь до 223 калібру, от і думаю, можливо взяти собі ІЖа в 223 калібрі чи він на стільки поганий що краще добавити та взяти щось з забугорного та більш сучасного? Одним глазом...
  4. MrEko

    Продам карабін Хова 1500 223 геm

    Який настріл? Як давно була придбана?
  5. MrEko

    ніж.

    Привіт друже, за 1000 продасиш?
  6. MrEko

    Продам CZ 527VARMINT 223 REM

    Ціна карабіну?
  7. MrEko

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Сперечатись немає сенсу так як з Вами повністю згоден, я маю на увазі що набій дає таку можливість, а досвід приходить з часом. Дякую за відповідь.
  8. MrEko

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Вбивство ради вбивства мене мало цікавить, так її багато і потрібно коригувати їх чисельність, але якщо є можливість використати щось з вбитої мною тварини, я використаю. Як на мене калібр має значення як не крути. І так згоден що патрон потрібно підбирати і використовувати правильні набої. Але...
  9. MrEko

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Також схилявся до даного калібру, так як є можливість полювання і на інший вид дичі. Так і можливість брати руду на 200+ метрів.
  10. MrEko

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Тож який калібр Ви б порекомендували, 22wmr чи все ж таки 223? В планах є придбання нарізного для полювання на руду, так як з нарізним здається по результативніше ніж з гладкостволом. Полювання як з засідки з манком так і з підхода.
  11. MrEko

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Як володар данних калібрів, можеш посовітувати карабін для полювання на лисицю. Більшість говорять що 223 часто портить шкіру, дехто говорить про використання 22 wmr для полювання на руду. 22 lr у знайомого був то це хрінь для полювання до 50 метрів де добре справляється, справляється і...
  12. MrEko

    Ніж Outdoor Edge Fieldskin з гаком

    Доброго дня, а за 600 продасте?
  13. MrEko

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Тут підійде як 223 так і 308, беріть той, де набій дешевше... =)
  14. MrEko

    Калібр для нарізного 223рем чи 308win

    Все залежить від об'єкту полювання, та відстані.
  15. MrEko

    Приклад на ТОЗ 34Р

    Придбаю приклад на гладкоствольну рушницю ТОЗ-34р безкурковку
  16. MrEko

    Какую лодку пвх выбрать ?

    Фото робив в минулому році. Брав його через розміри в зібраному стані. Сплавлявся з ним по Пслові близько 80 км по воді та невеликі сплави по Сулі. В закрамах є дюралоалюмінієва (якось так) "Романтика" там є місце під мотор. Мотрор також є, але після придбання пакрафта рибалю тільки з ним, мені...
  17. MrEko

    Какую лодку пвх выбрать ?

    Для риболовлі нахлистом собі придбав одномістний пакрафт, якщо не помиляюсь їх наші хлопці з Дніпра клеють. Покупка була зроблена ще три роки тому. на ній пройдено вже досить багато кілометрів по воді та не один час провів на воді. Посадка низька тому з однієї сторони вона досить зручна, а з...
  18. MrEko

    Чому 22lr ?!

    Сам не володів данною зброєю, тільки полював разом з товаришем та стріляв по бумазі. Для пострілух чудова зброя, та по лисиці на дистанції 50м +/-. Який саме набій використовували не памятаю уже, точно експансивний сверх звук, фірми не памятаю. Близько 100 м. пуля майже не розкривалась, чим мені...
  19. MrEko

    Чому 22lr ?!

    Вірю, але якщо мені потрібно буде зарізати качку я краще візьму топор, швидше та ефективніше...
  20. MrEko

    Чому 22lr ?!

    Все буде УКРАЇНА! Відбудуємо і буде ще краще ніж було! А на рахунок 22 лр, так це чудова зброя, але по досвіду одного сезона полювання на руду складаються досить невтішно. Занадто кріпка на рану, дуже часто підбирали уже на наступний день з собакою. Один варіант підпускати на 50 м. тоді сили...
Зверху